2370




Ha valamilyen .dll fájlt nem talál a játék, olvasd: #450
  • Palinko
    #2370
    nekem win 7 em van és olyat csinál a játék, hogy lefagy a kép, a zene megy tovább, majd egy idő után kidob az asztalra hibaüzi után. ezt hogyan tudnám orvosolni?
  • Optimus Prime
    #2369
    Már néztem guglival, meg sok tesztet stb. De csak nem találok választ: a Lost Planet vanilla verzió csak Steammel fut, vagy aktiválható ott is, vagy van két verziója is?
  • norbi2fraktal
    #2368
    1. Ez a Lost Planet (1) topic
    2. Alt+F4, vagy a menüben írja mivel hogy...
    3. A mentés csak fejezet végén van, amikor értékel
  • blitzkrieger
    #2367
    Halli!
    Segítsetek.Lost Planet 2 feltelepült,elindult.Aki játszik vele írja meg hogyan kell kilépni a játékból és egyáltalán mentés van-e és mikor.
    Köszönöm
  • Qwerty4
    #2366
    Na, most újból elkezdtem egy apróbb, de jobb magyarítással.Így működik. :)
    2. résszel inkább nem foglalkozom, arról sok rossz kritikát olvastam...
  • Optimus Prime
    #2365
    Bár nekem XP-m van, de vanilla vagy Colonies kiadás? Bár mindkettőnél vicces, ha 7-en nem megy, mert Vistás játék.
  • Evin
    #2364
    1.Driverek frissítése +drirectX
    2.kompatibilitás mód
  • ricsa008
    #2363
    mi lehet a problem?

  • DarkSl4yer
    #2362
    Igen elindul.Nekem is winfos 7 van és megy a játék.
  • ricsa008
    #2361
    win7en elindul ez valahogy?mert engem a capcom felirat után kidob
  • DarkSl4yer
    #2360
    Valaki amúgy játszik innen a LP-vel?
    Mert magyarokat nem nagyon szoktam látni a haverokon kivűl.
    Ha valakinek van kedve tolni akkor vegyen fel. ID:DarkSI4yer
  • Optimus Prime
    #2359
    A Live necces, ha most regisztráltál. Ebben a fórumban találsz hozzá segítséget, nekem is innen sikerült egyet összebarkácsolnom.
  • DarkSl4yer
    #2358
    Milyen adatokkal regeltél a Live-ra?
    Mert fake cimmel kell regelni,mert ha magyarral regelsz nem enged fel, mivel kis hazánkban még nem elérhető hivatalosan a Live.
    Dobj egy pm-t az msn cimeddel és én segitek neked a problémád megoldásában.
  • Shizuka
    #2357
    Hello!

    Valaki tudna segíteni? Nemrég vettem meg a Lost Planet Extreme Condition-t. Viszont van egy kis problémám. Indításnál ha beírom a win live id-met, ezt írja: "Can't connect to LIVE. You maybe using a Windows LIVE ID from a region that is not supported by live." Elvileg regisztráltam mindenhova ahova kell és hiába lépek be, mindig ezt a szöveget látom újra és újra. Nem értem, miért nem tudok kapcsolódni a LIVE-hoz, máshol is olvastam már ilyen problémáról. =( Plz segítsen, aki tud.
  • Nick Warren
    #2356
    Sziasztok!
    Nekem olyan problémám lenne,hogy miután elinditom a játékot bejön a capcomp felirat és utánna csak nagy feketeség!!!
    proci:AMD athlon 64 x2 dual 5200+
    videokártya:asus hd4850
    2gb ram
    op:xp
    karira legujabb drivert tettem de semmi!
    HELP!
  • Optimus Prime
    #2355
    Szerintem szerezd be a Live nélküli verziót.
  • redmonk
    #2354
    sziasztok

    hogy tudnék windows live id nélkül játszani mert a kód nem jó neki
    bevallom warez.
    vhogy kitudnám játszani?
  • ricsa008
    #2353
    aha ok
    akkor érdeklődök máshol
  • Evin
    #2352
    Legegyszerűbb a boltból; 2000 pénz.
  • ricsa008
    #2351
    a fordítást honnan tudnám leszedni? mer a data-s linkről valami 206 bájtos cuccot akar leszedni
  • Qwerty4
    #2350
    Kösz, hogy megosztottad. :)

    Mondjuk nagyon elszúrtam, rátelepítettem az alap Lost Planetre (1.00-ás) és teljes káosz lett a vége, mivel nem kompatibilis az 1.00-ás játék a magyarítás verziójával.
    Menü nagyon összekeveredett és a kezdő filmecske után egyből kiírta, hogy sikertlen a küldetés.
    Ezekután már nem volt kedvem újra eljátszani az instalálást és a többit... :(
  • nagyi87
    #2349
    probléma megoldva:D
    köszi
  • nagyi87
    #2348
    helo! játszok a játékkal de az embereknek nincs hangja:S van a videóban nagy zajoknál hang meg lövések meg zene, ez játékban is megvan de sehol nem hallom az embereket beszélni:S videókban nagyon halkan:S
    nincs hang pl ha adóvevön beszélnek hozzám meg ienek:S
    szerintetek mi a problem?:S
  • steweee
    #2347
    a lost planet és a lost planet colonies között mia különbség?
  • Murder3
    #2346
    Héyy ez komoly?

    Tört játékhoz is jó?

  • bali1983
    #2345
    hello valaki segitene nemtudom feltelepiteni ezt irja ki lost planet colonies dx9.exe nem találhato.honnan tudnám ezt letőlteni?
  • Tatyla
    #2344
    akinek van GoW vagy egyéb cd key jöjjön multizni mert jó hozzá...
  • norbi2fraktal
    #2343
    heló, hogy lehet azt megcsinálni hogy a billentyű kiosztás legyen kiírva,és ne az Xbox-os???
  • Optimus Prime
    #2342
    Asszem ott tartasz, ami a demóba is van pálya. Abba a "méh kas" szerű barlangban, ahol walkerrel kell megölni azt nagy Ankylosauros és Aachnoid mixre hajazó bogarat. :) Nekem kb. 2-3x sikerült a demóban. És bár gyengébb gépem van, de nekem alapbeállításon simám fut. Igaz a teljes verzióhoz nem volt szerencsém, próbakép szerintem te is kipróbálhatnád a demót, hogy az is szaggat-e.
    A DMC4 tényleg jobban optimalizált, az nálam is simán fut max grafikán. És elvileg ugyanaz az engine. :S
  • gregtom6
    #2341
    Ja meg, elszaródik a VS-em, hőenergia semmi, élet fogy, hogy a fenébe lehet legyőzni? Sehogy...Aki hardon legyőzi, az nem is ember...
  • gregtom6
    #2340
    Hát ezt az oltári nagy baromságot, aki kitalálta ezt a játékot...
    Hát az első bossig alig lehet eljutni, szaladok, épp, h elérem. Erre az meg olyan marha nehéz, amúgy is akad az egész, van 15 fps-em össz-vissz...
    De nem is az a baj, még menne is, ha nem kezdene el órákig pörögni az a nagy boss. Mire megállna, elszaródik a VS-em, gyalog lehetetlen legyőzni. Élete még több, mint a negyede meg van, majdnem a fele. Ettől kevesebb nem is megy...Hát ez egy akkora nagy hülyeség, és pont a seggében fénylő vackot lőjjem, amit mozgat, meg pont háttal van, meg se lehet kerülni..
    Á, kinőttem én már ezekből az ökörségekből, h idegeljem ezen magam. Persze, ha könnyebben akarnám újra kezdeni(mert hardon volt), akkor mehetnék megint az első két pályán át. Hát hogyne...
  • gregtom6
    #2339
    Na beállítottam rendesen a grafot, mondjuk ez marhaság, h mindig visszaáll alapbeállításba, akárhányszor kilépek...
    A menü mindig lemegy 3 fps-re, akad rendesen. A teljesítményteszten legalacsonyabban: A1:8,8 fps, A2:41 FPS. Maxon:A1:6 FPS, A2:8,8 FPS.
    Ezzel nem is lenne gond, de marha nehéz normálisan beállítani, h ne reagáljon későn az egérre, és szép is legyen.
    Nehezen játszok, mint minden játékkal, na de azért ez így marha nehéz:D Versenyt futok a kihüléssel, az életemre nem is kell figyelni. Na így azért pörgős:D
    Idegesít a mentéspontok hiánya, ellenörzőpont manuális visszatöltésének hiánya. A menü amúgy se lenne szép, így, hogy akad ez borzalmas...
    Ami bosszant, h a DMC4 jóval szebb, és jobban optimalizált. Ez pedig tiszta régi játék ahhoz képest, és jobban is futhatna. Na mind1...
  • Evin
    #2338
    Esetleg driver/dx9 frissítések. Kitakarítani a Win-t, vagy újra felrakni, esetleg XP-t, ha nem az van fent.
  • gregtom6
    #2337
    Na feltettem, megnéztem. Hát, nemtom mi van ezzel a játékkal, mert a menü szinte folyamatosan akadozik, még nagyon lebutított graffal is.
    A játék maga nem akadozik felvett graffal sem, csak később reagál a billentyűre. Ha alacsony grafon van, akkor kisebb ez az idő, ha nagyobb, akkor ez az idő is nagyobb.
    Lényeg a lényeg, nem értem, miért van ez, a gépigénye sztem ezt nem indokolja.
    Gépem:
    GeForce 7600 GT (256 MB, SM 3.0, dx10-et NEM támogatja)
    2,25 GB RAM
    AMD Athlon 3500+
    De azért a menüje jobban akad, mint GTAIV lowon...
  • Rusy
    #2336
    Valaki meg tuná mondani mit csináljak ha nincs launcher.ini fájlom, mert az nfo-ban írják hogy abban kell átírni valamit.
  • gregtom6
    #2335
    Hát ebbe megint bele kell, hogy szóljak....
    Nem szóltam le azokat, akik megvették, nemtom hol olvastál ilyet...
    Nem tartom szarnak a játékot, csak így a videókból úgy tűnik(!!!), h nem érné meg az árát, +nem azt mondtam, h aki megvette, töltse fel az egész játékot, csak a honosítása kellett. Más is kérte, de őket nem szóltad le...
  • wedge31
    #2334
    Szánalom az hogy nem tudsz viszaolvasni és azt se tudod mibe szólsz bele.

    Az világos hogy warez huszár vagy és ugyérzed a tyúkszemedre léptem csak azt nem tudom mivel mert ha vennéd a fáradságot és olvasnál látnád hogy egy szóval se szidtam a warezosokat ,tisztába vagyok vele hol élünk ezért felesleges lenne.

    gregtom6-nak mondtam hogy elég pofátlanság ugy könyörögni a magyaritásért hogy közben leszolja azt aki megvette és szarnak tartja a játékot ezt tartom is.

    Ebbe szoltál bele te és a dilis spanjaid egyböl a warezt védve ,kár volt.
  • Gorkyus
    #2333
    Úgy látszik a te IQ-d 0 te szerencsétlen:) Tudod az iróniát a másik ember hangvéeléből lehet megállapítani:)
    Az hogy te ide írsz egy mondatot ami sértő..............
    Mindegy. A lényeg hogy csak sajnálni lehet az olyan embereket mint te vagy:)
    Egyszerüen szánalom amit csinálsz. Márcsak azért is mert biztos vagyok benne hogy te sem veszel meg minden játékot ami tetszik és amit ki akarsz próbálni. Kis csicska csak mások sértegetése becsmérlése.az megy neked. Gratula. Sok örömöd kehet az életben. És a vitát ezzel befejeztem. Arra sem vagy méltó hogy többet fűzzek hozá a dologhoz. Csak magadat járattad le:)

    Szevasz:)
  • wedge31
    #2332
    Te szegény ha nem érted ironiát arról nem én tehetek.

    Ha nem jött volna le a 0 IQ-dal magamra és a hozzám hasonlokra értetem akik megveték és morogni mertek.
  • Gorkyus
    #2331
    wedge te viszont egy primitív bunkó vagy. Hogy merészelsz más embert söpredéknek nevezni? Ez a stílus nemigazán arról árulkodik hogy a korod elérné akár csak a 15 évet is. Szerintem valami kis taknyos vagy aki idősebnek adja ki magát és ide jár keménykedni mert az életben sajnos nem sok sikerélmény jut neki:) De ha felnőt ként ijen mentalitással rendelkezel akkor részvétem a téged körülvevő embereknek. Ha egyáltalán vannak olyanok.
    A többieknek pedig köszönöm az együttértést.:)