19
  • kanduhr
    #19
    Left 4 Dead! Királly! Verrryyy Goood Comrade!
  • atomka91
    #18
    JOGOS ! ált. az a baj , hogy miután beirom a szöveget egyből ütöm az ENTERT :).Ha kicsit odafigyelnék én is tudnék helyesen irni, csak lusta vagyok. De mint cikkiró lehet jobban megállnám a helyemet mint Németh Szabolcs , amiket ő kiad az nagyon sokszor botrányos.
  • Zenty
    #17
    És ezért fizetést is kap? :D

    Egyébként téleg nincs gáz a grafal! A source ,hogy többre lenne képes az max álmodozás...(főleg egy full online mod-nál..)
  • BBird
    #16
    atomka91: Hát azért még mindig inkább őt olvasom, már csak a helyesírása miatt is. Nem akarlak nagyon megbántani, de minden mondatodban van néhány hiba. :-D
    Meg aztán ez a "jó ijen kicsit kopottas effektet látok" leírás nem éppen cikkbe való. :-D

    Én továbbra is a Virtua Cop összehasonlításon vagyok kiakadva. :-DD
  • atomka91
    #15
    Ja a grafika meg sztme jó ijen kicsit kopottas effektet látok benne :D
  • atomka91
    #14
    vagy már 4-5 helyen leirtam hogy kedves szabolcs bácsinál még én is jobb cikkeket irnák. Ő minig elintézi 8-10 mondattal +2,3 képpel és neki ez igy ennyi. De hogy mijen szar cikkeket ad ki az ihaj csuhaj .... (persze volt mar 1-2 kivétel)
  • Psyho06
    #13
    És ennek miért rossz a grafikája azt megmondanátok?
  • EagleeyE
    #12
    Meg hát ne 2 kép alapján itéje már meg az ember a grafikát...:)
  • Loverman
    #11
    hát a képeket nézve tényleg gyenge, Vampire 1 színvonal. bár itt is előjön hogy a grafika nem minden, a doom 1 milyen volt és mégis paráztató volt (na jó, kinek mennyire)
  • BBird
    #10
    Virtua Cop?
    Végülis a Barbie Fashion Show is hasonlít a Manhunthoz. :-D

    Mellékesen a grafikával semmi gond nincs, főleg ha belegondolunk, hogy hálózati játéknak készül eme kis mű. (És ugye nem kell megmagyarázni, hogy általában az ilyen multis játékok nem annyira gyönyörűek a sima single player -es művekhez képest!?)

    A cikk írójának ajánlhatok esetleg pár játékoldalt, ahonnan tájékozódhat a játékvilággal kapcsolatos dolgokról? :-D
  • Wittgen
    #9
    Nem t'om, de szerintem nem néz ki rosszul a progi. Aki meg finnyázik a grafikára, az menjen el sétálni Bagdadba egy i luv u usa feliratú ruciban, és majd meglátja, hogy mennyire valós félelmekben lesz része, amikor a népek zombi módjára elkezdik üldözni...
  • Toughtful
    #8
    Elnézést, most keltem, és nem volt időm átolvasni az írást: kérlek, a hibákba ne kössetek bele, a lényeg, hogy ez a cucc NEM INSERT A COIN kaliberű cucc, hanem kőkemény kooperatív móka, a CS nyomdokain. A lentieket kérlek értelmezzétek belátásotok szerint, félhulla vagyok :)
  • Toughtful
    #7
    Oké, a GFX nem az igazi, cserébe egy többjátékos módra kihegyezett alkotásról van szó, amelyben a játékosok két csapatba tömörülnek: míg a túlélők igen csak limitált lőszerekkel megpróbálják túlélni az éjszakát, addig a túloldalon a cikkben is utalt főszörnyekként szintén játékosok próbálják meg zombikajává aszallni az embereket. A több féle puska, a rengeteg különböző, menet közben kialakuló (!!!) random-objektívek, és a hangulat fokozására szánt, pályán lévő, AI által irányított zombisereg elvonja a processzor figyelmét a részletesebb grafikáról - ne lepődjünk meg cserébe, ha az első sarkon 10-20 zombiba is botlunk, akik egymást minimális módon segítve (tűztől szétválva botorkálnak el az ellenkező irányba; elterelik a figyelmet, miközben mögéd kerülnek) próbálnak az életünkre törni.

    A Tourtle Rock nem arról híres, hogy igénytelen volna: jelen esetünkben a mesterséges intelligencia látja kárát majd a ki-kimaradozó grafikai extázisból, egyes 'szakértők' (a programot már látott külföldi, neves kritikusok) szerint pedig a játék még így, félkészen is b*szott jó, és addiktív, a Zombie Panic moddal ellentétben itt azért kőkemény horror-hangulat figyel be állítások szerint, a folyamatosan változó küldetések, a néha Counter-Strike: Source módra (havanna) változó pályák, és a zombik legkülönfélébb, meghökkentő trükkjei miatt a fanplay háttérbe is szorul időnként, hogy teret adjon egy kis on-line rettegésnek, ami valljuk be, igen rendhagyónak igérkezik.

    Kicsit felszínes a cikk, a kolléga valószínűleg fáradt volt\nem érdekelte\nem nézett utána, de igen komoly rivjúk voltak már a témában, igen komoly információtartalommal, és a dolog még közel sem arról szól, amit itt leírt. A Virtua Cop-os játékmenet pedig kész röhely idekeverve: A L4D egy cooperatív csapat-akciójáték (amelyet leginkább a CS-hez lehet hasonlítani) szóval...
  • gyuri12
    #6
    ha elmegy a gépemen,akkor jó gém,ha nem,akkor kapják be:)
  • Zocsi
    #5
    Sztem annyira nem gáz a küllem. A bellem már kicsit neccesebb, mert már egy lerágott zombicsont. Bár még ezzel se lenne gond, ha nem egy árkádos-insert coinos gagyi hentelésről lenne itt egy sejtésnyi számottevés.
  • Adam II
    #4
    Igen jellemző....igazi szabicikk
  • EagleeyE
    #3
    Hát ez egy elég gyenge cikk volt , Tisztelt Cikkíró...

    Ha ilyen címet ír ki az ember illene komolyabban kifejteni, mert ez el lett
    intézve egyetlen mondattal.

    ...És nem csak a grafika számít a mai rohanó világunkban!
  • Picizöldfül
    #2
    hol van itt belbecs kedves cikkíró????? egy full-kommersz történet ennyi.
  • 1488
    #1
    már nagyon várom x)))