113
Álmok 1- Remélem csak álmodom
  • Count Adyn
    #73
    Ez 2 album:) töltsd le valahonnan, nekem nincs meg ezen a gépemen:)
    megszerezni pl torrent, kérj meg vkit aki vágja a témát a környezetben
  • GCsab
    #72
    honnan lehet megszerezni ezeket a zenéket?
  • GCsab
    #71
    Az milyen? Ha adsz egy linket vagy ha van akko megmondod az MSN címed és átküldöd akko meggondolom
  • Count Adyn
    #70
    a 300 meg a Silent Hill OST jét lesd meg majd, lehet találsz köztük jókat:)
  • Darkoo
    #69
    A kommandós résznél menjen az Aliens zenéje oké?
  • GCsab
    #68
    őőm a kommandós részre még nincs meg a zene, de a városos üldözős lövöldözős résznél a gladiátor zenéje megy majd a "The Battle"
  • Darkoo
    #67
    Nahát a Gladiátor zenéjére vonuljon be a kommandóság akkor már.
  • GCsab
    #66
    Linkin park - Papercut
    Ez a szám megy majd a stáblistánál
    Aztán főleg üldözéses zene kéne! Eddigi zenék amik szerepelnek majd a filmben:
    Gladiator - 17 Now we are free
    Gladiator - 03 The Battle
    Matrix - Clubbed to death
    Ne-Yo - So Sick
  • Mirk
    #65
    B film fétis? És fertőző?:D
  • Count Adyn
    #64
    csatás zenéne meg mehetk valami prodigy, manson, tán linkin park ,iron maiden, system meg iesmik gyakran megtalálhatók filmekbe:)
    deha van valami konkrét eképzelés hogy mihez kéne társitani a znét szivesen keresgélek, sok kedvenc számomat megtalálom legalább:D
  • GCsab
    #63
    Terminátor nem lesz benne mert ezt má lelötték egy filmben!
  • GCsab
    #62
    BP-n laksz vagy a közelében?
  • GCsab
    #61
    Oscar jelölt film tuti nem lesz, szerintem se!
  • Count Adyn
    #60
    Ja végülis lassan simán elmenne egy Scary Movie X nek:D
  • haxoror
    #59
    aha akkor más is megcsinálta, amire én emlékszem abban valami démonszerű pankrátorok voltak akiket a főhős lerúgdosott párbajban!

    [nem tehetek róla, B film fétisem van]
  • Mirk
    #58
    ha lesz szereplőválogatás én elmegyek, a rosszakkal akarok lenni ha van rája lehetőség
  • Darkoo
    #57
    Ahoz mit szólsz, ha egy terminator is lenne a filmbe?Az lenne a végén a slusszpoén. Vissza jönne a jövőből,mert a kisfiú túl értékes az emberiségnek,ezért meg kell menteni.
  • haxoror
    #56
    Ne oltsátok már, nincs ezzel semmi baj, lehet hogy nem egy oscárjelölt lesz a végeredmény de bulinak mindenképpen jó lesz ez!
  • jupa
    #55
    "kommandóság" rulez
  • Mirk
    #54
    és mégcsak nem is vip
    ráadásul újrek
  • TS Zolly
    #53
    Film!!! Nemhogy admin, de még moderátor joga sem volt. :D
  • GCsab
    #52
    Mert ez az én filmembe má megvan hogy ezt miért nem tudja megtenni
  • GCsab
    #51
    De a kisfiú úgymondott adminisztátor joga van az álmába, szóval nem lehetett csak annyit csinálni hogy egyszerűen kiűzi a sárkányt az álmából?
  • GCsab
    #50
    Hát olyan jó! akármilyen! főleg ilyen háborús filmekből soundtrack! Majd esernyőt tartok a kamera fölé mi? amúgy ez igaz amit mondtál csak tuti nem vízálló a kamera! Meg ez már a Mátrix 3 közepén van, este és esőben csata a két főember között.
  • Darkoo
    #49
    Milyen csatás zene kell?
  • TS Zolly
    #48
    Sárkányról álmodtak, ami álmukban megöli öket. Egy alvászavar kutató klinikán játszodott, kisfiu volt a főszereplő, az ottani kutató készített egy gépet, amivel a kisfiu álmába tudott csöppenni. Közös erővel legyőzték a sárkányt, igy a kisfiu életben maradt. Hogy mivolt a film cime, már nem tudom. Film is vagy 20 éve készülhetett.
  • Count Adyn
    #47
    Abban a korban mi is ilyenek voltunk szvsz, 4-5 év mulva tök jót fog majd mosolyogni ő is magán:)
    Álmodozni meg jó dolog.
    De szerintem nem kell beleugrani "filmgyártásba" egyből, próbáljatok valami pár perces klippet összedobni, ien rövid kis sztorikat:)
    szerk:jaj mar irtak is nemfigyeltem
  • Darkoo
    #46
    De úgy hatásosabb lesz az üldözés, ha esőben sötétben veszitek fel kézi kamerával.Igazi thilleres hangulat:D
  • GCsab
    #45
    Tom! előbb még kisfilmeket vogok! lézerkard nem lesz benne, de ezt úgytudom hogy mással már leszögeztem. Meg az egyáltalán nem biztos hogy megmentik a gyereket!:) Azt má viszont nem mondom el! Viszont ha valamelyikőtöknek vannak jó csatás zenéi az átküldhetné őket!
  • II Rocky II
    #44
    Nah sok sikert a "filmhez".De a Joebácsinak igaza van előbb páran csináljatok egy-két jelenetes kisfilmet és mutassátok meg.
  • Mirk
    #43
    de ha tnyleg filmet akarsz forgatni akkor azt ne ilyen hasraütésszerűen már hogy"az jutott eszembe először", meg bele akarod rakni az utóbbi 20 év akciófilmtermését egybe(vírus, kommandóság, halálos álmok, lézerkardok, bemegyek a fejedbe azt megmentelek stb.)
    :)
    szal gondoldát
  • GCsab
    #42
    Nem lessz autós üldözés, robbanásból meg csak gránát robbanás! Csak sima gyalogos üldözés lessz.
  • GCsab
    #41
    Najó elmondom hogy a kommandóságnak milessz a lényege:
    Bemennek a gyerek álmába és le akarják lőni a vírust, ami attól függ hogy hogy néz ki hogy mennyire tudjuk eltorzítani:D De ennél a lelövés résznél van egy annyira jó kamera nézet hogy nagyon jó:)
  • Darkoo
    #40
    ÉS a vizuális effektusok milyenek lesznek a filmbe?Lesz autós üldözés, vagy látványos robbanások?
  • Fido4life
    #39
    na hát ötletek itt vannak, csak mekéne őket valósítani :)
  • Mirk
    #38
    szerintem várjál még ezzel az egésszel amíg rá nem jössz hogy nem tudod megcsinálni vagy hogy nagyon rossz lesz
  • GCsab
    #37
    Sárkány?! Hát mivel én azt nem tudok csinálni, mármint sárkányt, ezért is vírus, De nem csak ez az egyetlen oka, hogy vírus. PL.: az is hogy ez jutott eszembe elősször, meg már a forgató könyvbe is így úgyhogy má nem fog változni
  • Mirk
    #36
    nekem a "kommandóság" a kedvencem
  • TS Zolly
    #35
    Azt nem tudom Lorenso Lamas film volt e, de a lényeg ugyan az. Csak virus helyett egy sárkány volt.
  • GCsab
    #34
    Nem:D Azt csak úgy felhoztam hogy tok csinálni:)