113
Álmok 1- Remélem csak álmodom
  • GCsab
    #113
    Július 6.-án kezdtük a forgatást! Csak azért nnem írtam be akkor mert nem voltam gépközelben. De ha minden igaz akkor már 1-2 hét múlve fellesz töltve a netre a bemutató. Amúgy egész jól haladunk már 3 jelenet megvan a 16-ból. de most a nagy melegség miat megpróbálunk egy kicsit szünetelni de ugyan akkor haladni is.
  • GCsab
    #112
    sok kétség és megállás után a forgatókönyv írás új erőre kapott! De főleg azért kapott új erőre mert 3 napos számítógép elvonás történt és ezért más elfoglaltságot nem találtam, írni kezdtem tovább a forgatókönyvet, úgyhogy még legalább egy negyed órát megírtam és új öteteim támadtak! Úgyhogy valószínűleg meglesz a film!
  • GCsab
    #111
    Na oké!
  • Magoo
    #110
    jó akkor csináld ahogy akarod...
    nem kritikus vagyok, hanem picit többet tudok mint te. De sajnos az élet ilyen, hogy a 14 éves gyerek zseninek érzi magát...
    Mindegy...így úgy sem fog sikerülni.
    Többet nem szólok bele a dolgodba...csináld csak ahogy akarod. csak fura lesz majd látni, hogy írod mennyit dolgozol hogy összejöjjön és stb stb...majd eljön a forgatás napja, semmi sem történik egyáltalán, majd némán összehúzod magad itt a fórumon és attól kezdve nem is mersz majd beírni, mert semmi nem jött össze....lássuk.
    bocsesz
  • GCsab
    #109
    Még 1 kritikus!:)
    Amúgy a film vágó programokat tudom kezelni, de HA végig olvastad volna akkor láttad volna hogy írtam hogy a 3D-s animáció készítő program max a a logónál fog kelleni!
  • Magoo
    #108
    Atya ég...
    Nem olvastam végig minden egyes hozzászólást, de picit szánalmas ez az elképzelés. A film szakmában tevékenykedem, és tisztában vagyok azzal, hogy mi kell egy filmhez...
    Gcsab: Felejtsd el sztem! Picit korosodjál és kezdjél el utána járni mennyi meló van az ilyen dolgokkal! Ha Bakta Rider szintü izét akarsz csinálni akkor SVHS kamerát elő azt hajrá...
    De ha komolyan gondolod, tutira nem lesz ebből semmi most.
    Nem fogok neked kilóméteres listát adni arról, hogy mi kell, meg hogyan és stb...de ha érdekel a téma, akkor szerintem menj filmes suliba, tanuld ki és utána vizsgamunkaként megcsinálhatod!
    Apropó, az említett 3D-s programok birtoklása nem egyenértékű azok professzionális használatával! Tehát hiába van meg neked a Maya8 vagy a Max legújabbja tökig tömve Plug-in-ekkel, attól még nem tudod jól használni!
    Hiába van 6 milliós HD kamerád, ha tök hülye vagy a kamerázáshoz!
    Hiába van a legjobb vágó és keverő eszközöd, ha ezekhez sem értesz...
    Felejtsd el ezt az egészet sztem!
    Csak jótanács....na pá
  • Emmegki
    #107
    Az jó lesz ez a topik is benne lesz!!!
  • GCsab
    #106
    Extra? Mint PL.: hogyan készült az Álmok? Hááát, már gondolkoztam erről.
  • GVG
    #105
    csinálj storyboardot is, az látványos és csinálhattok "Így készült a film" extra-t:)
  • GCsab
    #104
    majd mindjárt megcsináljuk a fő képet ami majd ha lesz akko a tokon lesz.:)
    Közbe meg írom a forgató könyvet:)
  • GCsab
    #103
    Lesz bemutató igen!
    Az tényleg egy sz, félre írtam :)
  • Count Adyn
    #102
    Amugy csinálhatnátok ien pár perces bemutatót az egészhez, és akkor látnátok hogy mennyi mindennel kell majd foglalkozni:)
  • CattiBrie
    #101
    a lesz az egy 'essz'
  • GCsab
    #100
    Semelyik utat nem zárjuk!
    Nem olyan bonyolult lessz a film! Inkább érdekes! Például a vérhez paradicsom lével összekevert ketchupot használunk. :) Amúgy arra hogy nem egészen olyan lessz amilyennek én gondolom arra már számítottam, mert hát sajnos vannak határok:(
  • GCsab
    #99
    a 3D-s animációkat még tanulom de a többit tom kezelni! de ilyen 3D-s animáció max a logóhoz fog kelleni.
  • CattiBrie
    #98
    "Van hozzá pár programom, a lézerkard készítő progitól kezdve a minden féle 3D-s animációt tervező programig!"

    Hát ebből valmit. Feltételeztem h ezeket te használod, nem csak van.

    Vagy eselet egy jelenet leírást.
  • GVG
    #97
    amúgy én is csináltam egyet régen, és a tapasztalatom az, amit lentebb leírtak, hogy nem úgy sül el a dolog a felvételen mint ahogy az ember elképzeli

    ez a hátulütője a dolognak, hogy nincs 2-3 éved, 100-200 statisztád+szinészed+kameramannod, nameg jópár millió (milliárd:S) forintod
    (bár javíts ki ha tévedek), hogy amit kigondoltál maximálisan megtudd csinálni

    de fun-nak tényleg jó, kis sörivás stb. közben:D (mondjuk 14 éves vagy, utóbbit inkább csak pár év múlva)
  • GVG
    #96
    de ugye nem zárod le az Andrássy utat
  • GCsab
    #95
    Majd ha elkezdjük a forgatást majd akkor a forgatásról csinálunk képeket! Majd azokat felmutatom!
  • GCsab
    #94
    Mit mutassak fel? amúgy kösz!
  • CattiBrie
    #93
    Szerintem először tanulj meg helyesen írni, utána öregedj még vagy 10 évet, közben nézz meg még legalább 400 filmet, amíg nem múlsz el 18, utána a többi 1200-at. :)

    Amúgy jó, ha az ember tele van ötletekkel. Majd emúlik. .)

    Csak azt nem értem, ha akkora stábod van, met minden, akkor miért is egy fórumon toborzol embereket és mit vársz tőlük? Mert, hogy itt 10-ből 9 kinevet.. amit nem csodálok. :)

    Amúgy drukkolok neked. De előbb mutass fel valamit... :)
  • GCsab
    #92
    Ja meg azt szeretném megkérdezni hogy hogy lehet a topikokhoz így képet betölteni? Mármint úgy hogy itt az író mező felett legyen!
  • GCsab
    #91
    Akkor küldjétek el ezeket a honlapokat emailon! emailom:
    [email protected]
  • Kamehame
    #90
    nem mert nem akarunk ban-t
  • GCsab
    #89
    Tudtok mondani valamilyen zene letöltő honlapot?
  • GCsab
    #88
    Ja ok! Kösz
  • shiftáj
    #87
    good luck, have fun
  • GCsab
    #86
    GLHF? Az mi?
  • armageddon666
    #85
    nembaszta le mindenki...

    amúgy GLHF ^^
  • GCsab
    #84
    Edész jó ez az űrlényes szám! Talán benne lessz!
    Amúgy meg Jó reggelt mindenkinek!
  • GCsab
    #83
    100% hogy nem így fog kinézni a vírus az álmokban! Zöld színű lesz, és nem kesztyűből vannak a karmai hanem a bőre alól!
  • GCsab
    #82
    Kösz kösz!
    quack: Nem valószínű hogy lesz lángszóró a filmben, mert nem akarjuk felgyujtani az egész várost.
  • quack
    #81
    ha lesz a kommandóságnak lágszorója akkor megnézem
  • gnar killer
    #80
    inkább még járj sokat nyelvtanórára (;
    iratkozz be egy filmes suliba, mert hiába modern technika, a filemzés nem csak programokból áll... sok sikert a filmhez (:
  • eLiXir
    #79
    Amúgy GCsab, akármennyire is az látszott hogy kötöszködni akartam, le a kalappal előtted! 14 alatt megvan a kellő eszed és ez mellet helyesen írsz szal /bow! És sok sikert a filmhez :)
  • Fülüke
    #78
    Most mért nézitek le????? TALÁN még nem hallottatok amatőrfilmezésről? 10000000 oldalt tudnék nektek mutatni ami ezzel foglalkozik, és valakinek nagyon megy! Attól hogy nektek ez furcsa meg "mittudoménmégmi" mért kell le***ni. !
  • Jano
    #77
  • Darkoo
    #76
    Tessék
    Vannak benne pörgős meg parás részek is.
  • Count Adyn
    #75
    igen:)
  • GCsab
    #74
    az a 300 az mi? az is egy film?