1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • vegicsek
    #14
    Azt a levelet olvastam.Hja, ma már a gs-se ugyanaz.
  • Thanatos
    #13
    és miért pont a gs-nek irtál? ...
  • timantes
    #12
    fain game lesz
  • maffioso
    #11
    én eccer irtam a gsnek hogy lehetne már végre ahol németekkel kell menni
    erre jött a válasz hogy és az milyen gagyi lenne mert pl az lenne a feladat hogy időre visszakell vonulni meg ilyenek
    egyre gyökerebb a gs
    sok játékot is leértékelt(amugy volt az egyik arénában)
    on
  • hykao #10
    Érdekes, hogy a másik ilyen jellegű - remélhetőleg hamarosan megjelenő - játékot (Sabotage) épp németek fejlesztik...(és abban is németeket kell ölni...) :)
    További érdekesség, hogy mindkét játék címe egy-egy Hitchcock film címe is egyben...(Sabotage, Saboteur - előbbi 1936-ban, utóbbi 1942-ben készült)
  • ktomi22
    #9
    jo gama lesz csak nem én gépemhez
  • Brolly28
    #8

    már megint a németek ellen...
  • Thanatos
    #7
    /fav
  • King of Roads
    #6
    na majd meglessük egyszer...
  • Drephis
    #5
    szép és érdekes game.
  • hykao #4
    Én sem vagyok oda a II.vh-s játékokért...elvégre vesztesei voltunk, és nincs ínyemre az egykori szövetségesek gyilkolása...de ez a játék érdekesnek és újszerűnek ígérkezik a MOHAA-k meg COD-ok után.
  • joebacsi
    #3
    "...A Saboteur egy francia ellenállóról szól..."


    újabb értelmes "gyilkoljunk sok nácit, meraz jó" játék...
  • Rage47
    #2
    Hmmm ez jó lesz! Már várom :p
  • hykao #1
    Mivel már van hivatalos oldala a készülő játéknak, talán nem túl korai topikot létrehozni neki...

    Hivatalos oldal: http://www.saboteurthegame.com/ (egyelőre pár kép, concept arts, miegymás)





    SG-s cikk a játékról:
    "A Saboteur egy francia ellenállóról szól, akinek a hócipője tele van azzal, hogy saját hazájában nácik vertek sátrat, és nem is kívánnak távozni.
    A bejelentés hallatán könnyen képzavarba kerülhetünk, hiszen egy szabotálós játék már fejlesztési stádiumban van a Replay Studios munkatársai közreműködésével. Azt a játékot gyorsan el kell felejteni, mert különben - ahogy mi is - bárki könnyen összetévesztheti a kettőt. A Pandemic Studios bejelentése egészen véletlenül, ahogy a névbitoroló, a második világháborúban játszódik, és ugyancsak a lopakodós vonalat erősíti.
    A Saboteur egy francia hőse gondol egyet, és masszív ellenállás megszervezésébe kezd. Természetesen a stafétabotot nem engedi ki a kezéből, és maga intézi a legpiszkosabb akciókat. Lop, csal, gyilkol, de mindezt a szent cél érdekében teszi. A program érdekessége, hogy a még német megszállás alatt szenvedő területeket a motor fekete-fehérben jeleníti meg. Amint elfoglaltuk a terepet, a környezet teljes pompájában tárul elénk. Nem rossz gondolat, csak győzzük kivárni a megjelenést, amit 2008-ra ígérnek a fejlesztők."


    Hír a HARDWIREDEN

    Hír a GAMESTARON