1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • Prince23
    #54
    Eddig semmilyen jó játék nem jelent meg (kivétel 2-3), de ez sztem is ütni fog. második világháborús, sandbox játék lopakodással. Kell ennél több? ööö remélem gépigény korrekt lesz.
  • Falcon87
    #53
    Ez ütni fog rendesen :D Ez a léghajós dolog nekem kifejezetten bejön, jó lenne, ha a játékban is komolyabb szerepük lenne :)
  • kirol
    #52
    Király!
  • Prince23
    #51
    E3 trailer

    Mégis lesz PC-n? videóvégén felbukkana dobozos verzió is
  • Falcon87
    #50
    Nemár
  • Prince23
    #49
    lehet nem jön PC-re:(((
  • Falcon87
    #48
    Én egy jó idejig kevertem a két játékot, mivel a Velvet Assassin munkacíme Sabotage volt :D már le is mondtam róla, aztán találtam meg a fórumot, és jöttem rá, hogy ez két külön játék :D
  • kirol
    #47
    Jó lenne, ha nem olyan szar lenne, mint a Velvet Assassin!
  • grebber
    #46
    Design Extended Cut Trailer
  • Falcon87
    #45
    Hú, már vagy három éve várom a játékot, most jutott eszembe újra.
    Ez a szürkés látványvilág a "kivillanó" vörös karszalagokkal szerintem zseniális. Jöhetne már :D
  • Prince23
    #44
    vadi új képek
  • Prince23
    #43
    Csak egy nem hivatalos dobozkép. annyi megjegyzendő, hogy az EA store-on is ez a dobozkép szerepel...
  • kirol
    #42
    Ezen mit kell nézni? Megjelent vagy mi?
  • Prince23
    #41
    Tudom, nem hivatalos...
  • Prince23
    #40
  • Prince23
    #39
    Életjelek a játékról, +hivatalos honlap!
  • kirol
    #38
    Érdekes!
  • Prince23
    #37
    Új képek!
    most akkor pc-re nem lesz? mert azt írja hogy next gen konzolkra jelenik meg
  • Terensz
    #36
    Hát, srácok, bevallom: csúnyán bedőltem.
    Gyermekkorom egyik kedvenc játéka a Saboteur,

    már annyira jól ment, hogy pár perc alatt lazán végigvittem.
    Erre jön egy 12=>egy tucat game és lenyúlja a nevét a nagy királyság játéknak

    A következő lépés gondolom egy második vh-s 1st person shooter lesz "Last Ninja" címmel.
  • Prince23
    #35
    Én már nagyon várom. Ha tényleg olyan feelingje lesz mint a GTA-nak, akkor egy remek játékot fogunk kézhez kapni. És főleg második világháborúban mindezt.
    Amúgy vajon csak Párizsban fog játszani a sztori? Remélem elég nagy lesz.
  • grebber
    #34
    Némi info. 2009 Harmadik negyedében jelenik meg!
  • Prince23
    #33
    Egyetlen egy új kép
  • kirol
    #32
    Na ennek a fejlesztése is abbamaradt?
  • hykao #31
    Nos akkor kedves Sabote úr, addig is amíg megérkezik ez a játék, itt a Szmerty Spionam (az is lopakodós, és az is II.vh-s...)
  • ZsZso
    #30
    OFF:

    Régen C64en volt egy ilyen nevű játékom (Saboteur). Egy ninjaval kellett ugrándozni, és legyilkolászni mindenkit. Én meg voltam győződve arról, hogy a főszereplő egy Sabote nevű úr (olyan kb. mint a James Bond, csak ninja ruciban). 5 évesnél nem lehettem több, így aztán az angol tudás se zavarhatott be még akkor :).

    Elnézést, hogy kicsit OFF voltam :), de a topik címét meglátva egyből ez ugrott be.

    ON:
    Azért ez se lesz rossz, csak győzzük kivárni :).
  • kirol
    #29
    Mármint mióta?
  • csrolli
    #28
    hmm..., lassan 1 év telt el azóta és még semmi!!!
    vagy nagyon gyengusz lesz, vagy csak a NASA-nál lehet majd vele játszani!
  • kirol
    #27
    Mostanság nincs semmi hír?
  • hykao #26
    Néhány új (háttér)kép: KATT, és egy új videó: KATT (a muzsika elég fura alatta...és még mindig nem derül ki belőle semmi...)

    Kíváncsi vagyok végül mi fog ebből kisülni...

  • hykao #25
    Bemutatófimecske (sokminden nem derül ki, max., hogy 2008-ra ígérik)
  • kirol
    #24
    Előzetes a játékról
  • Rage47
    #23
    én el tudom képzelni, hogy ilyen graf lesz. főleg ha lesz benn dx10
  • hykao #22
    nagyobb felbontású képek (ha ezek nem render képek, akkor elég jó lesz a grafika)
  • grebber
    #21
    OFF: Én úgy vagyok ezekkel a PC-s újságokkal hogy feleslegesek ,mivel ez csak egy példa lesz haver nyert 1 éves GS előfizetést és elkértem tőle 2 szer az adott számot de aztvettem észre semmi újat nemtud mondani amit neten ne olvasna az ember ergo fölös pénzkidobás!
  • Gerbill
    #20
    Azért változott meg a világnézetük, mert megvette őket valami nagy cég, és a szerkesztőség nagyrészét lecserélték.
  • maffioso
    #19
    azért mert anno még valamennyire tiszteltem őket
    jo olvasni az oldalukat meg ilyenek de megváltozott a világnézetük
    ON
  • pubiloál
    #18
    Jaja én is észrevettem. 4 éve folyamatosan veszem a GS-t, de mostanra már nem is szeretem szinte... minden játékot leértékelnek, nincs benne semmi érdekes, csak a duma meg a reklám megy... jah csak állandóan a hülye WoW-val foglalkoznak...Teljesen lezüllöt az újság :( Nah mindegy... szal a game... elég érdekesnek tűnik, főleg a képek alapján, bár gyanítom hogy valami kis renderelt muviból van. Amúgy meg ezt nem értem, mindenki utálja elvileg a II. VH-s játékokat, de mégis mindenki játszik velük...
  • hykao #17
    Ja, meg ZX Spectrumon is...és 3D-s volt - legalábbis ami akkor 3D-nek számított (a platform- és a felülnézet keveréke egy élére álított négyzet szerű játékteret adott...:D) :)
  • Szeszmester
    #16
    Volt C64-en is saboteur, ott egy nindzsával kellett nyomulni.
  • Kaplan
    #15
    Nem értem miért kell párhuzamot vonni a realitás és a játék között. Kétségtelenül a II. vh egy olyan eseménysorozat volt amit a Föld soha nem fog elfelejteni, sajnos. És amíg a buta II. vh játékok eladhatók lesznek, készíteni is fogják őket. Viszont ez a játék kultikus méreteket ölthet ha jól megcsinálják, mert ne mondja nekem senki, hogy ez a fekete-fehéres megoldás nem jó. Legalább végre nem egy FPS készűl, hanem egy JÁTÉK.

    +fav