1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • Falcon87
    #94
    Annyira nem vészes.
  • grebber
    #93
    Minimum System Requirements:

    * Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
    * CPU: Core 2 Dual Core 2.4GHz or AMD equivalent
    * RAM: 2GB or more
    * Disc Drive: Dual Layer 1x or faster DVD Drive
    * Hard Drive: At least 7GB of free space
    * GPU: Nvidia Geforce 7800 GTX with 256MB of VRAM or ATI Radeon HD 2600 Pro with 256MB of VRAM
    * Sound: Direct X 9.0c compatible sound card

    Recommended Configuration:

    * Operating System: Windows XP SP3 or Windows Vista SP1
    * CPU: Quad Core running at 2.8 GHz or equivalent
    * RAM : 2GB (Windows XP) or 3GB (Windows Vista/7)
    * GPU: nVidia 8800 GT graphics card with 512MB of VRAM
  • Falcon87
    #92
    Nekem nem tűnt fel :D
    Már nem egyszer láttam, ahogy futva próbálja "eltalálni" az utcán álló quest npc-t
  • xido
    #91
    A videót azért láttad,hogy sétál benne?:)
  • Falcon87
    #90
    Megnéztem, tényleg. Akkor meg végképp konzolos.
  • kirol
    #89
    Hát ez a lenti videó az pont PC-s nem? Mert Esc-t meg stb.-t megnyomására szólít fel.
  • Falcon87
    #88
    Eddig hogy állok a játékkal:
    Pozitívumok
    - Egész egyedi alapötlet, legalábbis sandbox játékot még nem láttam a témában
    - Grafika szépnek tűnik
    - Jó ötletek
    - A sztori is jónak tűnik

    Negatívumok
    - Árkáááád
    - Nem lehet sétálni
    - A mászás kicsit... fura
    - Konzol szaga van, bár, a PC-s verzióból még nem is láttunk képeket
    - Elég sok bugot láttam a videókban

    Eléggé felemás érzelmeim vannak a játékkal kapcsolatban.
  • kirol
    #87
    Ja, főleg a lefelé való esés furcsa lemászásnak látszik.
  • Prince23
    #86
    Új videó

    Mit képzelnek ezek? a saboteur hőse Eziót megszégyenítő mozdulatokat hajt végre épület megmászása közbe WTF
  • grebber
    #85
    10 új kép + 1 Trailer
  • grebber
    #84
    2 új videó
  • Falcon87
    #83
    Lol :D
    Vajon igazi vagy műanyag?
  • grebber
    #82
    Saboteur - Rendelj elő egy náci késért...
  • Falcon87
    #81
    Ebben egyáltalán nem lehet majd gyalogolni?
  • grebber
    #80
    2 új Trailer
  • grebber
    #79
    Új képek + Trailer
  • grebber
    #78
    Új képek
  • Falcon87
    #77
    Ja, értem már, hogy gondoltad :D A léghajók alap hogy lőnek, mivel általában dugig voltak géppuskaállásokkal.
  • Prince23
    #76
    Hát jah... vegyük pl. azt a jelenetet, amikor először - próbálja - eldobni a gránátot a nácik felé...
    meg amúgy is casual nagyon
  • Falcon87
    #75
    Nagyon árad belőle a konzolszag :(
  • grebber
    #74
    Assassins Creed powa!
  • Prince23
    #73
    Gameplay
  • Falcon87
    #72
    Nem egészen, ez A valóság :D Számomra még mindig rajta van a "három legjobban várt játék" toplistámon. Csak én egy vérbeli hardcore játékot szerettem volna, de így sem rossz :)
  • reaper4
    #71
    ez 1 alternatív valóság :). tegyél már bele 1 kis képzelőerőt :D
  • Falcon87
    #70
    Mármint, a kontrollerrel baszakodást úgy értem, hogy ne kelljen állandóan a kamerát ,,mozgatni", meg folyamatosan várni a megfelelő pillanatra, meg tizenhetedszerre is újrakezdeni.
    Amúgy lol, most láttam először a bannerban, hogy a zeppelin lő is
  • Falcon87
    #69
    Ezt a lövöldözős részt tényleg kihagyhatták volna. De mivel gondolom aki konzolon tolja, nem várja el, hogy egy Death to Spies szintű minőségi ,,lopakodós" játékot kapjon kézhez, meg ne kelljen a kontrollerrel baszakodni, ezért raktak bele egy ,,kis" akciót is...
  • reaper4
    #68
    sose szerettem az olyan gamékat, amiben nem is látnak, elvileg azt se tudják, h ki vagyok, de az összes ellenfél szuperhős és rögtön tudják, h kit kell lőni.
  • Prince23
    #67
    Biztos a "casual" tehet róla...
  • reaper4
    #66
    az átöltözős részt ismét megoldották 1 kép eltűnéssel :). de mondjuk ez nem akkora gáz. viszont mikor felrobbantja azt a cuccot, akkor körülötte senki nem sérül meg és persze rögtön tudják, h te tetted és lőnek ezerrel. na ez viszont gáz. számomra felejtős.
  • Falcon87
    #65
    Nyilván, csak nem hiszem, hogy egy korabeli rakétavető ellőtt volna odáig. Bár, tényleg hülye vagyok, azért ne várjunk ArmA-szerű fegyverszimulációt (ami még mindig nem tökéletes, de messze a legreálisabb):D
    Csak sajnos én azt reméltem, hogy valami bossfight-szerűen kell leszámolni velük, de nem baj. Ez a videó kissé lerombolta a játékról alkotott képemet, de még így is bejövős :)
  • Prince23
    #64
    Mivel Zeppelin... danger!!!!!!
  • Falcon87
    #63
    Nameghogy a zeppelint elintézi egy darab rakétával...
  • Falcon87
    #62
    Áááááá... Néztem egy újabb gameplayt. Lehet, hogy nem kellett volna...
    Sajnos ez a játék is illúziórombolóan konzolos. Az ,,aura" a náci katonák körül, a szaladgálós rotálás, ráadásul a videóban valahogy túl sok lövést bírtunk ki... Remélem, testreszabhatóak lesznek ezek a dolgok, mert ha nem, csalódás lesz :(
  • Prince23
    #61
    Pár kép
  • Falcon87
    #60
    Épp tegnap olvastam. A véleményem ugyanaz, mint amit páran leírtak ott is, se nem túl hossz, se nem túl rövid. Bár, rényleg lehetne hosszabb...
  • Prince23
    #59
    18 óra játékidő a sztorinál?
  • Falcon87
    #58
    Csak ami nem tetszett, hogy a csávó a videóban túl... Óvatlan, vagy nem is tudom, milyen volt. Én tuti másképp csinálnám :D
  • Falcon87
    #57
    Hangulat odatesz rendesen, ez tuti vétel lesz.
  • Prince23
    #56
    ingame
  • grebber
    #55
    11 új kép