1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • mila69en
    #136
    csak azt bánom hogy múlt héten eladtam a szaros 9600GT-m:( (még azon is eldöcögött volna) sokáig tartogattam mert nem bíztam az atika erejében:DDD aztán semmi gond nem volt nah mondom akkor mehet 9600GT katika marad...erre tessék:dddd
  • grebber
    #135
    Na azt kell hogy mondjam elég kellemes a game nagyon jó lett hangulatos meg minden!!!!!
  • Csokis
    #134
    Köszi, hogy kipróbáltad! Sajnos ez sem vált be.
  • felony
    #133
    Úgy tűnik, hogy elérkezett az idő, mikor már játékok alá érdemes négymagos procit rakni.
  • mila69en
    #132
    nem megy azzal sem most próbáltam
  • Maxtreme
    #131
    Sajna (az újabb) sanbox stílusú játékoknak mind ekkora vasigényük van
  • mila69en
    #129
    "Elég szarul fut sajna.Lopakodás még eddig nem volt fő atrakció."

    szarul fut? örülj neki hogy fut:D mert ati-n nem hajlandó menni:( aztán csodálkozik a sok katika mikor azt mondod nvidia a nyerő
  • balee4
    #128
    Mondjuk nem értem mire föl ez a nagy gépigény, nem néz ki rosszul, de semmi egetrengető.
  • balee4
    #127
    Hát akkor ez 2 magos gépen felejtős, sajnos igaz akkor a gépigény... :((
  • grebber
    #126
    Eddig nem toltam vele többet 30 percnél.
    Elég szarul fut sajna.Lopakodás még eddig nem volt fő atrakció.










  • TDantes
    #125
    Az szerintem rohadtul mindegy...majd kiadnak egy javítást, vagy jön az új ATI driver, aztán talán megy. Addig semmi bűvészkedés és variálás nem fog használni.
  • Csokis
    #124
    Win 7 x64 az oprendszered? Mert ezt elfelejtettem írni.
  • TDantes
    #123
    9.11-es van fent a legújabb, és nem megy vele. Nem hiszem hogy egy kettővel ezelőtti driver-t kell feltenni hozzá.

    Meg, vissza lehet cserélni egy régebbire az új drivert? Nem stimmelne az.
  • c3124c
    #122
    üdv, nekem az van fenn, és ugyanugy fagylalt az egész :(
  • Csokis
    #121
    9.9-es Catalyst-el állítólag nem fagy. Próbálja már ki valaki, akinek ATI van!
  • TDantes
    #120
    ATI-n akkor fagy? Vagyis az ATI VGA-k miatt fagy? Nálam is ez a helyzet, new game, zene megy és ennyi, a kép áll.

    A VGA az ok? Remélem gyorsan javítják, marha pofátlanság lenne, hogy hát bakker akkor akinek ATI-ja van az ne játszon
  • chalezlopez
    #119
    du. megnézem... remélem nem fog fagyni.
  • Pierre75
    #118
    4850, Vista 32bit, 9.10 fagy már a menüben. Driver nyűgnek tűnik.
  • Maxtreme
    #117
    Neeem!!!
  • deestroy
    #116
    Nem magyarul jön ki mi????
  • looboo
    #115
    nem igaz, pl. nfohumpon nvidiasok is irjak hogy fagy, masoknak megy meg atin
    nekem mondjuk 4850el fagy, mas 4850el meg azt mondja megy
  • Maxtreme
    #114
    Állítólag ATikon fagy (csak a szokásos :p). Rengetegen panaszkodnak emiatt.
  • wedge31
    #113
    Nekem egyenlöre tetszik hogy rengeteg lehetöség van a játékban.
    A hangulat ,küldik ,perkek mind jónak tünnik eddig de még ez nagyon az eleje.
  • balika16
    #112
    jó game akkor?
  • robotnyk
    #111
    hm, win7 64bit, 9.11es catalyst... menübe érve beáll a kép, zene megy tovább, hallom hogy a menüben is lehet lépkedni... egyelőre nem tudom mi a baja, próbáltam a post processinget kikapcsolni, de nem segített.
  • balee4
    #110
    Szóval első ránézésre úgy tűnik, nem olyan egetrengetően fontos hozzá a 4 mag?
  • Maxtreme
    #109
    Akkor lehet h itt is a vsync kavar be.

    Azért látszik ha Pandemic fejlesztette illetve végezte a portolást :D (Mercenaris 2 pl.. az is khmm. :)) )
    Viszont egyben örülök is mert az utóbbi nagyon tetszett. (sokkal jobban mint pl a GTA IV.. hogy a stílusnál maradjunk)
  • CalebJoe
    #108
    Amikor esik az eső akkor elég szarul megy de a világos helyszíneken jól, nem mértem még le az fps-t, de a GTA-nál sokkal jobban fut az biztos.
    Amúgy én is maxon tolom 1680x1050-be vsync nélkül természetesen az nagyon visszahúz minden játékot legalábbis nálam.
  • Maxtreme
    #107
    Hogy nem vészes? :)
    Igaz csak az elejét lestem meg reggel (nem volt több időm) de autókázás közben olyan 35+ fps-el "száguldott" a cucc szintén 1680ban [maxon]. (amit még el tudok képzelni hogy a vsync kavar be)
    Pedig nem kicsit erősebb a gépem mint a tied. Szal a nem vészest inkább hagyjuk :)
  • xido
    #106
    kegyetlen jól néz ki,az előzetesek ügyesen csak az éjjeli városra koncentráltak,meglep a nappali színkavalkád és textúra:)
  • CalebJoe
    #105
    Nálam eddig veri a GTA-t, az főleg tetszik hogy fel tud mászni szinte minden épületre mint mondjuk az Assassin's Creed-ben vagy az Infamous-ben (PS3)
    a gépigény se vészes ehhez a grafikához.
    Az éjszaka fekete fehér olyasmi mint a Sin City-ben volt.





  • Carloska
    #104
    hát youtube on már nézelődhetsz :D
  • dezsolti78
    #103
    Ritka az ilyen mostanában, hogy előbb jön egy játék minta a hivatalos megjelenés. Igaz csak pár nappal, de akkor is. Örüljünk, főleg ha igényes lett a cucc.
  • grebber
    #102
    "Igy egy fél óra játék után azt kell mondanom hogy egész jól sikerült!Graff nem éppen a szebbekhez tartozik,de a játékélmény eddig egész jó,story se rossz!"
  • zzeN
    #100
    CDGalaxisban már lehet kapni PC-re.
  • csrolli
    #99
    boxra már kijött
  • grebber
    #98
    Aranylemezen van!
  • Falcon87
    #97

  • hykao #96
    Na már előrendelhető, pl. ITT...és fény derült a kés titkára is...se nem fém, se nem műanyag - ugyanis csupán virtuális. :)
    (aki előrendeli a játékot, az kap egy letöltőkódot, amivel a játékban aktiválódik a kés... :D)
  • kirol
    #95
    Max. a 4 magos CPU, de nem hinném, hogy ennek hiánya gondot jelentene.