1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • TDantes
    #176
    Na és mégis honnan szedjek egy XP-t? Hülyeség...csinálják meg úgy hogy működjön. Legközelebb mi lesz? Tegyek fel Win 95-öt mert azon működik?
  • TDantes
    #175
    Egy frászt...olyan crack hiba mi, hogy csak Win 7-en és ATI VGA-knál jön elő? Na hagyjuk már.
  • balee4
    #174
    Akkor adok neki én is egy esélyt. :)
  • grebber
    #173
    Nem mindig ilyen elhiheted.Játék közben nem érezni hogy akadna szal nincs gond vele.
    Számomra az év meglepetése a game!
  • balee4
    #172
    Elhiszem, hogy jó, de ilyen sebességgel játszani?
  • hykao #171
    ...na és mi van akkor, ha a krekk miatt nem fut ATI kártyákkal? Ha valaki járt már a hivatalos oldalon, láthatja, hogy alul ott virít az ATI logó, így jó esély van rá, hogy a krekk a szar, és nem a fejlesztők rontották el a dolgot...

    ...jó lenne ha nyilatkozna valaki olyan, aki eredetivel próbálkozik, és ATI kártyája van...
  • wedge31
    #170
    Amig nem jönnek futószalagon a DX11-es gamek nálam marad az xp.
  • MerlinW
    #169
    Nem kell visszaállni, elfér a kettő egymás mellett...:) Az a max 10GB belefér.
  • TDantes
    #168
    Hát ez remek...majd azért vissza állok tán XP-re, mert a fejlesztők olyan szar munkát végeznek, hogy hopp...Win 7+ATI? Ne is álmodj róla...

    Ők meg, így meg ne álmodjanak nagy bevételekről...

    Most komolyan, úgy tud ilyen esetben bosszantani, hogy minden kiadó ír, hogy köcsög warez-osok. Aha. Persze igaz, így van ez lopás, ez csúnya dolog, amikor csak lehet minden meg kell venni eredetiben. Így van.

    De amikor, ilyen van. hogy hopp, elcseszték, és ha megvetted akkor se játszol vele? Win7-eted van meg ATI-VGA-d? Akkor nézegesd pár napig a DVD lemezt milyen szép fényes, amíg ki nem szenvedünk talán valami javítást...egyébként is biztos egy warezos kis szemét lehetsz, mit akarsz te? Játszani? Ugyanmár...

    Pedig, azt mondom ami jó, azt vegyük meg, én híve vagyok az eredeti játékoknak? De ha így állnak hozzá a készítők, hogy a VGA-k felén el se indul...hát na ne már.

    Nem a warez-t akarom pártolni, de ezekután leshetik hogy megvegyem. Csinálták volna meg úgy ,hogy működik és nincs vele gond. Akkor megfontolnám a dolgot? De így? Így elmehetnek a francba.
  • Csokis
    #167
    Néztem, de sajnos nem használ. Megpróbálom nHancer-rel erőltetni.
  • wedge31
    #166
    Xp+Ati és öt óra alatt még egyszer se fagyott.

    A játék meg nekem hatalmas kellemes meglepetés...
  • grebber
    #165
    Valaki nézte már driverből rá lehet erőltetni élsimítást?
  • Csokis
    #164
    Nálam jól megy (persze AA nélkül), gyorsabb, mint a GTA4. A játék egyelőre tetszik, vagy 4 küldtetést meg is csináltam.
  • maffioso
    #163
    hát milyen gépigénye van ennek a szarnak?:D amugy tom h a 8400 egy fika de jobb mintha most nem lenne vga-m amig szervizben van a rendes
  • Maxtreme
    #162
    8400gs-el nem erőltetnem.
    Még 4830-al sem lesz villám :)
  • maffioso
    #161
    hali nekem xp-m van de szervizben van a vga-m és egy 8400gs-el küszködök, 2giga ram, meg e8400, ez megmozgatná a játékot v inkább várjam meg mig megérkezik a 4830am vissza azzal több esély van?
  • chalezlopez
    #160
    :) De mint említettem, egyedi hiba volt nálam... Amúgy valakinél a textúrák másztak el, úgy hogy el sem tudott indulni. 4870x2-vel...
    Na de on.
  • arty
    #159
    xp-n nem reménytelen, de jól+szépen biztos nem fog futni :)
  • Szeszmester
    #158
    Próbálta már vki? Milyen a játék?
  • JethroHUN
    #157
    Ahogy visszább olvastam sokan írják h szarul fut. Akkor egy Asus laptopon
    Athlon x2 2.2ghz Ati Hd4570 512mb vel esélytelen? :(
  • arty
    #156
    másnál azzal a moddal ATI-n sem volt gond, emlékeim szerint :) (rémlik, h ott is védenem kellett szegény atit :D )
  • arty
    #155
    1. első részhez mértem, mert az xboxon eszméletlen jó volt
    2. h a pandemicnél egy ideje valami nem oké, az abból is látszott, hogy a mercenaries2-t kétszer halasztották és összesen csúszott egy évet. és igy is egy bugtengerként jelent meg... (ATI bug is volt, sőt talán a mai napig van gond a vízzel maxon)

    szabotőrt nem játszottam még, de az előjelek elég aggasztóak ... pláne, EA games... ehh :)
  • Csokis
    #154
    Valószínűleg a sok bug-ra gondolt. Való igaz, hogy a patch-ig kb. játszhatatlan volt.
  • voodoo98
    #153
    Nem próbáltam még a játékot, de a hangulata gameplay videókon keresztül is átjött.
    Mafia2 azért nagggyon durva játék lesz...nem kell lebecsülni!:DDDDD majd 2,5 éve várom. :D
  • alma2
    #152
    akinek nem xinputos controllere van, es mar sikerult meggyoznie magat ezt biza gamepaddal jobb tolni a legtobb helyen, illetve nincs kedve szuttyogni a beallitasaval, /nekem furcsa dolgokat produkalt/ itt is mukodik az xinputos "hack" csak be kell masolni a fileokat a jatek konyvtaraba.
  • chalezlopez
    #151
    Gyorsabban meg nVidián, és egyéb egyedi hibám volt a moddal, amivel nyomjuk a bajnokságot. nVidián semm hiba nem volt.
  • Prince23
    #150
    Akkor hátha hosszabb életű lesz a gamma. mert az említett játékok csak numerának volt megfelelő :D
  • grebber
    #149
    Inkább amolyan GTA-s kis Assassins Creddel megtoldva(házakon mászkálás).
    De GTA -nál jobb a hangulata szerintem!
  • Prince23
    #148
    Ugye a játékmenet olyan mint a mercenaries 2 mixelve a The Godfather 2-vel?
  • mila69en
    #147
    mi bajod van az rfactor-al atin? nekem hibátlanul megy!
  • alma2
    #146
    jaj ez a sok osszeeskuves elmelet ami itt olvashato.
    win7 ati9.11 fagy, xp ati9.6 /reg inditottam el, mukodik/
    Valami hihetetlen hangulata van a jateknak, nem tudom meddig tart ki, de a maffia 2 felkotheti a gatyajat mert nagyon telitalalat eddig.
    Gta4-et mar meguntam ennyi ido alatt :)
    A 4, 10, 30 procis hulyesegeket is el lehet felejteni, tokeletesen fut nalam core2 8400 4850.
    Ami kulon pirospont a kepi vilag, valami hihetetlenul eltalalt. Illetve a ZENE mert ebben biza az szol, igazi enekesekkel, zeneszekkel, bar ez a fiatalsag szamara meglepo lesz es furcsa. Nem artana ragadna ratok legalabb a zenekbol egy kis kuuultuuura.
    Na jo jatekot akinek megy es akinek nem. Amugy a rengeteg hibajaval egyutt, nekem a mercenaries 2 is nagyon tetszett, nem ugy mint az egykaptafa gta-k au utobbi par evben. Nem ezt a csapatot oszlatnam fel, hanem aki pl a mw2-t gyartotta...

  • Maxtreme
    #145
    Miért is? Teljesen korrekt jó játék volt. Személy szerint jobban élveztem mint a gta4 nevű csodát :)
  • hapi
    #144
    Azért ezzel nem értek 1-et. A Pandemic igenis jó kis kreatív csapat volt, lásd Battlezone 1,2 star wars játékok, inkább hiszem hogy az Ea nem adta meg nekik a kellő időt támogatást, esetleg a marketingesek ötleteit kellett megvalósítaniuk. SZal a Battlezone 2 óta Pandemic nálam szent, múlthónapban jelent meg Direct x 9 patch a 10 évvel ezelőtti játékukhoz, amit a mai napig sokan játszanak neten. Kiváncsi vagyok a mostani hulladék csilivili játékok közül melyik mondhatja mejd ezt el magáról...
  • chalezlopez
    #143
    A legnagyobb vicc, hogy a játék honlapján alul ott virít az ATI logo. Szal nem az nvidia pénzelte a játékot, és mégis csak azon megy...
    Valószínű amúgy a driver, vagy crackhiba...
  • deestroy
    #142
    Ki erre esküszik ki arra. Én nem akarom senki véleményét megváltoztatni. Este majd megpróbálom.... Ha nem megy várok pár napot
  • chalezlopez
    #141
    Nekem meg pont az ATI nem vált be (rFactor) szal ízlések és pofonok. Este tolom majd mint az állat...
  • deestroy
    #140
    Majd egy baszakodó warez verzió miatt térek át szaros nVidiára mi??? Nekem az ATI bevált! Ezt a játékot is vinnie kell. Ennyi
  • grebber
    #139
    Attól még hogy xy VGA-val jobban fut ill nincsenek gondok nem egyenlő azzal ahogy te írtad hogy SZAR lenne a game!

    Sőt GTA4nél sokkal hangulatosabb azt kb 45 percet toltam csak vele hogy hogyan válunk azzá akit alakítunk!
  • voodoo98
    #138
    és az xp-ati nem?
    (Mert akkor XP-re kell installálni...)
  • arty
    #137
    állítólag win7+ATI kombó fagy

    pandemic+EA idén ősszel pár cím esetén lefeküdt az nvidiának, máshogy ILYEN hibával nem jön ki játék. lásd még SHIFT...

    pandemic meg a mercenaries2vel már gyakorolta is, hogyan kell sz*rt fejleszteni - szerencsére több alkalmuk nem lesz rá, feloszlatták őket. megkapták ami jár, mondhatni.