1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • TDantes
    #216
    Ne ugassál már bele! De tudod mit? Igaz. Valójában jó munkát végeztek. Én vagyok a hülye! Én barom azt gondoltam, ez a játék azért készült el, hogy lehet majd vele játszani! De nem! Nem azért van! Külön jó ,hogy nem működik!

    Minden fejlesztőnek innen üzenem: olyat gyártsanak ami el se indul. Egyáltalán. Az lesz majd a jó. Köszönöm a kedves megjegyzésedet, fel nyitottad a szemem.
  • wedge31
    #215
    Komolyían gondolod hogy engedély nélkül árulják...ne hülyéskedj.
  • arty
    #214
    (félreértés ne essék, sosem értettem miért kell egy játékot hetekig csusztatni, ha a játék már régen ott a kereskedőknél... csak épp "nem árulhatják". ezzel csak a wareznak kedveznek...)
  • grebber
    #213
    Én ott azt se tudtam mit kell csinálni és feljöttem :D
  • arty
    #212
    Tehát a pandemicnek és az atinak a cdgalaxis "hamarkitesszükamignincskintwarezen" politikájához kéne alkalmazkodni?

    lol

    szvsz őket hidegen hagyja, h 1-2 ostoba kereskedő megjelenés előtt adja a cuccukat. már legalábbis egy olyan ország olyan kiskerje, ami az adott címből kb 10et fog eladni ;)
  • kirol
    #211
    Nyugodjál már le az ATI VGA-ddal együtt. Ez nem hardver, meg fejlesztőcsapat fikázó topik!
  • wedge31
    #210
    Én egyre inkább hiszem hogy hozzájuk igazodik a Dragon Age is napokkal elöbb meg volt a CDG-ben mint az EU megjelenés.
  • TDantes
    #209
    Miféle driver hiba? Az ATI hibája lenne? Vagy mi van?

    Nem itt arról van szó, hogy szokás szerint, ahogy az lenni szokott, szartak normális munkát végezni, és ATI kártyákra is normálisan megcsinálni.

    Persze, biztos pár napon belül megoldják, de nem ez a lényeg! A lényeg az hogy szar munkát végeznek, utána meg csodálkoznak, ha senki nem veszi meg.
  • wedge31
    #208
    Nekem is a mafiát jutatja eszembe az meg nagy kedvenc volt.

    A bárban az alagsori késdobálos minigame tényleg ilyen nehéz vagy csak én bénázok ?
  • balee4
    #207
    Miért? Ha nálunk kapható esélyes, hogy máshol is "megjelent" már.
  • grebber
    #206
    "megvetted??? még nem jelent meg a játék, ember! :) "

    Magyarországon élünk és nálunk már kapható nincs ezen mit csűrni csavarni!
  • Csokis
    #205
    És? NFS Shift-et is előbb lehetett kapni (igen, raktárról), mint a hivatalos megjelenés.
  • arty
    #204
    Honnan tudod, hogy nem-e driver hiba miatt van gond a játékkal?
    Miből gondolod, hogy ATI nem üzente pandemicéknek, h ki lesz javitva a driver megjelenésre?

    3 napig semmi alap az anyázásra... ill. a Merc2 miatt én haragszom rájuk, szal végüls pandáékat tőlem lehet ;)))
  • arty
    #203
    egyelőre a világ nem a cdgalaxis weblapjához igazodik ...

    _HIVATALOS_ megjelenési dátum December 4 EU-ban, USÁBAN Dec 8.

    http://www.pandemicstudios.com/thesaboteur/news

    (ha lenne galaxis oldalán telszám, fel is hívtam volna őket, így lesz*rom :D )
  • TDantes
    #202
    Meg aztán nem az a lényeg, hogy megjelent-e, meg hogy kinek van meg, a lényeg az, a fejlesztők már megint szartak rendes munkát végezni. ATI VGA-akon már megint gond van, csak azért mert hát...minek rendesen megcsinálni?

    A warez téma meg úgy jön ide, hogy kissé pofátlanság a warez miatt sírni, ha egy fejlesztő csapat szar félkész munkát végez...csinálják meg rendesen. Akkor igazuk lenne.
  • TDantes
    #201
    Megjelent haver...talán nézzél már körül mielőtt mondasz valamit.
  • grebber
    #200
    Méghogy nem jelent meg! Pedig már linkelve is volt!
    Előbb tudakozódj aztán fikázz!
  • arty
    #199
    "De amikor, ilyen van. hogy hopp, elcseszték, és ha megvetted akkor se játszol vele? Win7-eted van meg ATI-VGA-d? Akkor nézegesd pár napig a DVD lemezt milyen szép fényes, amíg ki nem szenvedünk talán valami javítást...egyébként is biztos egy warezos kis szemét lehetsz, mit akarsz te? Játszani? Ugyanmár..."

    megvetted??? még nem jelent meg a játék, ember! :) ugyhogy nemtom miféle lemezt kell nézegetnie BÁRKINEK is itt .. ;)
  • Prince23
    #198
    Tényleg, olyan mint a Prototype, álcázás terén :DD
  • kirol
    #197
    Jó ilyeneket hallani!

    Miért, miben van olyan, hogy küldetés közben lehet menteni? Nem Cod-ra gondolok.
    GTA-ban se lehet. Minek azt?
  • grebber
    #196
    Hangulat az nagyon jó.Lehet úszni.Vannak rejtőzködő pontok mint pl Assassins Creedbe a szénakazlak ahol megvárjuk míg elül a veszély.
    Irányítás jó nincs benne semmi kötekedésre okot adó szarság.
    Ez inkább a Mafiához ál közelebb mintsem a GTA-hoz.
    10/9 simán!!!
  • grebber
    #195


  • Maxtreme
    #194
    gondolom csak azt menti el h xy missziót megcsináltál, de a misszió közbeni állapotodat nem. Ergo ha visszatöltöd, kezdheted elölről a küldetést.
  • Legend Killer
    #193
    kösz!
  • kirol
    #192
    Ezt hogyan kell érteni?
  • wedge31
    #191
    Érdekes a quick save mert csak állapotot ment állást nem.

    A sztriptiz báros hq nagy ötlet igy mindig van kedve haza menni az emberünknek...
  • Maxtreme
    #190
    REQUIRED SYSTEM SPECIFICATIONS:
    OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
    CPU: Core 2 Dual Core 2.4GHz or AMD equivalent
    RAM: 2GB or more
    DISC DRIVE: Dual Layer 1x or faster DVD Drive
    Hard Drive: At least 7GB of free space
    Video: Nvidia Geforce 7800 GTX with 256MB of VRAM or ATI Radeon HD 2600 Pro with 256MB of VRAM
    Sound: Direct X 9.0c compatible sound card


    Suggested Configuration:
    OS: Windows XP - SP3 or Windows Vista - SP1
    Processor: Quad Core running at 2.8 GHz or equivalent
    Memory : 2 GB RAM (Windows XP) or 3 GB RAM (Windows Vista/7)
    GPU: nVidia 8800 GT graphics card
    VRAM: 512 MB
  • Legend Killer
    #189
    nah, megjöttem és kint van, pro, kíváncsi vok rá nagyon. gépigényt adna vki?
  • TDantes
    #188
    Igen? Mikor volt olyan példa, hogy crack hiba miatt nem ment valami csakis kizárólag az ATI kártyákon? Úgy mégis, kiváncsi vagyok mikor fordult elő ilyesmi.
  • Maxtreme
    #187
    és?
    1 sztriptízbárban miben legyenek? Bunda/gumicsizma/kertészgatya?
  • JethroHUN
    #186
    Mindegyik nő tök egyformán néz ki 4. kép
  • kirol
    #185
    Magyar kézikönyvvel. Király!
    Legalább magyar felirat lenne hozzá ennyi pénzért!
  • JethroHUN
    #184
    Ebben a játékban szabadon mehet az utcán naciakt lövöldözni vagy komolyabb a történet?
  • Maxtreme
    #183
    pl?
  • hykao #182
    Frászt vagy nem frászt, de volt már ilyenekre példa...majd meglátjuk eredetivel mi a helyzet...
  • grebber
    #181
    Igen!
  • kirol
    #180
    Már megjelent hivatalosan?
  • Maxtreme
    #179
    No meglestem kicsit jobban. Most jóval gyorsabban megy mint reggel. Sztem az volt nálam a gond h a gép szinte egész éjjel konvertált, és kicsit megkergült tőle a gép :)
    Ellenben most remekül fut esőben is.

    1-2 kép tőlem
    (1680/max/16xaf)












  • TDantes
    #178
    Semmi baj a Win7-el egyébként. Stabil, szinte minden fut rajta...tavasz óta van Win 7-em, és ezen kívül eddig minden ment,nem fagy le, nincs semmi gond. Na és most sem a Win7 a hibás, hanem hogy ATI kártyákra nincs normálisan megcsinálva.
  • Lobsterman
    #177
    És Vistán. :)