1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • IMYke2.0.0.0
    #1369
    Örülök, hogy még mindig akadnak olyan játékosok, akik felfedezik maguknak ezt a rejtett gyöngyszemet :)
  • Palinko
    #1368
    nem értem annak idején hogy maradhattak ki ilyen mesterművek, nagyon jó volt és a befejezés is adta, hogy nem keveredtünk bele a végén értelmetlen lövöldözésbe, a nagy lövöldözések megvoltak az utolsó előtti két misszióban úgyis. így kell egy játékot befejezni.
  • Aborg
    #1367
    A nagy voros varat mar en is korbeloholtam de nekem nem sikerult bejutni. Lattam bent ortornyot, le is szedtem raketavetovel de mivel a terkepen nem jelolte mint celpontot pontot se kaptam erte. De a jatek igazan remek igy is. En Win8 alatt jatszom, megy szepen.
  • Encore
    #1366
    Kétszer játszottam végig és ilyen bugokba nem futottam bele. Semmi olyasmi nem volt, ami a végigjátszást akadályozta volna.

    Lehet, hogy olyan helyre mentél be, ahová normál esetben nem kellett volna, max elő volt készítve egy esetleges DLC vagy kiegészítő számára.
  • s1lkforrent
    #1365
    Túl sok javítás nem érkezett hozzá, mivel kiadás után egy szűk hónappal fel is oszlatta az EA a Pandemic csapatát.

    A most Originről leszedhető változat elég stabil, nekem egyszer sem volt azzal gondom, inkább a befejezetlenség a gond.

    A térkép egy jó része csak úgy van a semmibe, mint említettem a körülkerített várba is ugyan be lehet jutni, de az egész egy bugtenger, szinte biztos hogy beragadsz valamibe, egyszerűen átesel egy poligonhiányos lukon, esetleg nem tudsz továbbhaladni, mert nincs lépcső, vagy kapu. Viszont vannak ott ellenségek, és vannak tárgyak, nyilván szerepe volt a történetben is. Illetve lett volna, ha a kiadó ad rá még egy évet hogy tisztességesen kidolgozzák, és egy igazán jó játékot adjanak ki.
    Csak ha valahol, hát az EA-nál szarnak arra magasról, hogy milyen a játék színvonala.

    Mindettől független a játék így félkészen is jó, és megéri azt az 1000 forint körüli összeget amiért neten hozzá lehet jutni leárazások alkalmával.
  • bgabor
    #1364
    Én annó kiadásakor próbáltam, akkor borzasztóan gyenge volt a kivitelezése. Optimalizálatlan volt és nagyon bugos. Lehet hogy a peccsek javítottak rajta, de pénzt nem fizetnék élte.
  • mike01010101
    #1363
    Egyetértek. Méltánytalanul alul értékelt darab.
  • Aborg
    #1362
    Sikeresen vegigjatszottam a tortenet vonalat 100%-ig! Ezt a jatekot a legjobbak koze sorolom, amit igazan nem gondoltam volna rola elore. A latvany nem mai gyerek (bar miutan hozzaszoktam mar nagyon tatszett), de tele van prima otlettel, szorakoztato, nagyon jo jatszhato, izgalmas, kivaloan motivlaja a jatekost (perkek), es szinte megunhatatlan. A szabadjatekban 50%-nal tartok de folytatom ;)
  • hapi
    #1361
    Ja igen csak azért nem teszem fel újra mert, a térkép az végig használhatatlan maradt sajnos. Csak natívba vagyok hajlandó használni amonitirimat.
    Mondjuk az is sok mindent elmond, hogy a patch soha nem jött ki a beta stádiumból. Ha jól emlékszem természetesen EA volt a kiadó. Ki más...
  • Aborg
    #1360
    Nekem is tokeletesen mukodik a patchal, kb 50%-nal jarok de hiba nelkul fut. Illetve egy hibat talatam: ha a felbontast felraktam a monitorom maximumara ami 1680x 1050 akkor a terkep hasznalhatatlan volt, az ikonok egy masik sikban lebegtek a terkep folott es ahogy mozgattam a tekepet mindig mashol voltak. De miutan visszavettem 1280x800-ra a hiba megszunt. Raadasul igy nekem valahogy jobban is tetszik a latvany mint max felbontason, olyan osszeeretteb lett a kep (enyhe pixelesedes jotekony hatasa :)

    No rajottem: "KULONLEGES KULDEMENY = a menekulo csapasnal egy boltost helyez ki."
    Ez annyit jelent hogy ha F4-el kerek egy menekulo autot, akkor a sofor aki jon vele egyben fegyverarus is, tehat miutan kikaszalodik az autobol lehet fegyvereket csereberelni vele.
  • mester1987
    #1359
    Köszi Imi :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1358
    A patch-csel már tökéletesen végig játszható [egymás után többször is] a játék - itt vagyok én tanúnak.
    A lejjebb tárgyalt hibán felül biztos maradtak még benne apróságok, de a fejlesztő brigád ugye csődöt jelentett akkoriban.
  • mester1987
    #1357
    Az 1.03 beta patch-el is vannak még ilyen hibák, hogy nem streameli a textúrákat? Mellesleg ez az egy patch jelent meg hozzá, ha jól tudom.
    Nem játszottam még vele, de lehet teszek vele majd egy próbát.
  • IMYke2.0.0.0
    #1356
    Örülök, ha tetszik a fordítás. :)
    Igen, .:i2k:. vagyok :)
  • hapi
    #1355
    Emlékszem mekkora felháborodás volt ezen a játékon. Bizonyos grafkártyákon el sem indult, és nem akarták patchelni sem mert, megszűnt a cég.
    Egyébként nagyon jó kis játék főleg a táncosnők a kupiban :)
    A játékvilág szégyene hogy abban az állapotban ez megjelenhetett. Emlékkszem folyamatosan kietem a pályáról mert vezetés közben nem streamelte alám az utat lol.
  • Aborg
    #1354
    Koszonet! Mar azt hittem hogy valami jo poenrol lemaradok, de akkor ott van az csak mas gomb alatt. A forditas nagyon tetszik! Most kapcsolok hogy lehet hogy a fordito maga adta a tippet? Valahogy hasonlit az itteni nevlec a logora a jatek elejerol ;) Halas koszonet a munkadert!
  • IMYke2.0.0.0
    #1353
    A játék egyik hibája ez az F2.

    Valójában így kell a menekülő autót kérni:
    * F3 lenyom
    * megjelenik egy ikon a talajon [az úton kell lennie! - zöldre vált
    * bal egérgomb lenyom (F3 nyomva) és megérkezik a menekülő autó.

    A magyarításnak ehhez semmi köze, a fejlesztők hibáztak.
  • Aborg
    #1352
    Igen, de akkor is csak ut egyet a levegobe, vagy ha fegyvert tartok akkor elsuti. Az a baj hogy nincs a kepernyo jobb also sarkaban kis ikon mint amikor az F3-at nyomom (kettoskereszt) vagy az F4-et (auto). Az F2-nel csak akkor van ha nemet ruha van rajtam (athuzott nemet ruha). Kulonben semmi :(

    Amugy mi lenne ennek a perknek a hatasa? Minek kellene tortenni? Es mindig mukodnie kellene vagy csak riadozaskor amikor uldoznek?
  • IMYke2.0.0.0
    #1351
    De ugye az F2 mellé megnyomod a bal egérgombot is, miközben az egér rácélzol az ellenfeledre?
  • Aborg
    #1350
    Udv! Nem gondoltam volna hogy ez ennyire jo jatek, irto szorakoztato! Minel tovabb jatszom annal jobban tetszik. Lenne egy kerdesem:
    A PERK-kek kozott mar feloldottam a KITERES PERK elso es masodik fokozatat. Az elso fokozat a MENEKULO. Ezt a magyarazatot irja hozza:

    <F2>+eger nyomva a "menekulo csapashoz" es az eger a becelzashoz. Amikor a cel zoldre valt, <eger gomb 1> a kivegzeshez!

    Ehhez megvettem egy kiegeszitot a fegyverkereskedonel: KULONLEGES KULDEMENY = a menekulo csapasnal egy boltost helyez ki.

    Nomost a problemam: az F2 gomb arra valo hogy levethetem a nemet ruhat. Mast nem csinal, hiaba nyomom, nem tortenik semmi. Probaltam riado kozben, ugy is semmi. Az F3 hivja a franciakat, az F4 menekulo autot hiv. De az F2 semmi. Mit csinalok rosszul?

    Elore is koszi a segitseget.
  • s1lkforrent
    #1349
    Meg befejezésért.

    Bekommandóztam magam a körül kerített várba, de olyan bugos, hogy körül sem tudok nézni.
  • Mayorpapa
    #1348
    Igen, olvastam én is, hogy a Pandemic Studio megszűnt, nagyon nagy kár érte, mert ez a játék kiegészítőkért kiállt :) Remélem azért valamelyik másik csapat elkészít egy folytatást, bár nem nagyon hallottam ilyesmit eddig.
  • IMYke2.0.0.0
    #1347
    Szívesen készítettem, és örülök, hogy tetszett :)

    A "The Saboteur" sajnos ugyanazt az utat járta be, mint a nagy kedvencem: "Kingdoms of Amalur: Reckoning" = a fejlesztő csapata egyszerűen megszűnt.
    Ha nem szűnt volna meg (mindkettő, s mindkettő különböző csapat volt), akkor erősen valószínű, hogy kaptunk volna (még) tartalmakat hozzá - a mai divatnak megfelelően: DLC-t.

    A KoAR 2 db fizetős DLC-je például igazi, klasszikus kiegészítő csomag méretű.
  • Mayorpapa
    #1346
    Óh, ez nagy kár...Pedig nagyon sok lehetőség rejlett benne (lásd Mafia I)
    Nagyon jól sikerült a honosítás, köszönet érte Neked!
  • IMYke2.0.0.0
    #1345
    A játék nem moddolható - az archívumai nem módosíthatók.
  • Mayorpapa
    #1344
    Ehhez a játékhoz vannak modok, DLC-k, új kocsik esetleg, bármi, amivel fel lehet kicsit dobni a játékot?
  • wedge31
    #1343
  • IMYke2.0.0.0
    #1342
    A "The Saboteur" honosítás letölthető a - jelenleg megújulóban, de még béta állapotban lévő - honlapomról! :)

    Jó játékot!

    Visszajelezni itt is tudtok, vagy a "Játékmagyarítások fóruma" topikban. Esetleg a Magyarítások Portálon

    Várom a véleményeket, javítani valókat (remélem, nem lesz sok).

    Időközben majd hosszabb lélegzetvételű írásban kitérek a "miért így lett fordítva" dolgokra, de most késő van.

    Meg tudtok találni :)
  • The Protector
    #1341
    Hát esélytelen a kód megszerzése mappából.
    Annyi javasolnék h keress a neten hozzá serialt és akkor már cracket is(crack nem biztos h kell).Ha nem megy segítek.
  • simonl #1340
    Sziasztok Srácok,

    Segítségre lenne szükségem: eredetiben van meg a PC játék, de a dobozát és benne a kis füzetecskét az öcsém kisfia száműzte az elveszett tárgyak bolygójára:)
    Ha feltelepítem a játékot,(lemez megvan) megtalálom e valamely mappában a kódot?
    Esetleg más ötlet?

    Köszönöm
  • ratgab
    #1339
    1.03-as beta patch-et próbáltad?
  • Bal0924
    #1338
    Sajnos, igen.
  • ratgab
    #1337
    Kompatibilitás beállítása után is rossz (XP sp2 mondjuk)?
  • rumkola
    #1336
    bugos sajnos :(
    xp alatt jó
  • Bal0924
    #1335
    elírtam...

    1280*1024
  • Bal0924
    #1334
    Hello

    Miért van az hogy ha 2080*1024 felbontásnál nagyobbra rakom, akkor a térkép eltolódik?
  • juve4ever
    #1333
    Halihó. Lenne egy problémám, a játékon belül. El vagyok akadva. Na szóval nem nagyon tudom hogy hanyadik küldetés, de leírom. Egy piros versenyautóval megyünk, van velem egy szőke csurkás csaj is. Elérünk a pontra ahová kellett, a csaj kiszáll, és megjelenik egy másik küldetési pont egy nagy vasúti hídon. Nem messze, tőlünk vagy 100-150 méterre. Na oda megyek, kinyírtam az összes nácit, le kellett mennem a híd alá, és négy vagy öt bombát fel kellett telepítenem a híd tartó oszlopaira. Megcsináltam ezt is, erre mutatja a sárga nyíl hogy menjek fel a hídra, pont középre, és ezt írja: PLANT TRIGGER ON TRACKS. És ennyi. Oda megyek a nyílra és semmit nem ír. tettem oda bombát, gránátot és semmi sem történik. tudja valaki hogy mit csináljak? köszi a segítséget.
  • rumkola
    #1332
    úgy emlékszem nem lehet menteni, csak a küldetések után ment automatikusan...
    ha te mentesz akkor az utolsó befejezetlen küldit kezdheted újra, a legelejétől...

    de már régen volt :)
  • littleNorbi
    #1331
    Hello!
    Lementem az állást, és mikor megint akarok játszatni, rámegyek a Continue Game-re és újra az elejétől indul. Mi lehet a baj?
  • Evin
    #1330
    Valószínűtlen.