55
Prince of Persia Rival Swords a legújabb rész
  • KILLER2
    #15
    Igen, jól tudod. Bár mivel ez Wiire van, ezért talán megérdemel egy topicot.
  • AntiHero
    #14
    Kéretik a topikot bezáratni köszönöm.
  • Broafka
    #13
    ez nem is új rész, csak a TTT-nek a PsP-s változata (ha jól tudom)
  • Drephis
    #12
    azthittem h az új pop részről van szó :(
  • Csibe001
    #11
    Nem baj, attól még nekem tetszik.Mondtam hogy nem vagyok elvakult, s valszeg csak az irányítás miatt játszom ki :)
  • Looooser
    #10
    és nem át irat más story ez már a t2t után van....
  • Looooser
    #9
    a rival sword az a handle consolosoknak egy multiplayer verzió szvl mé szgépesek szopunk mint rozi a moziban de kongy ha a t2t fórumba alul a keresőbe a 'revelations' szót beíród akkor láthatod hogy ez már egy rég lerágott csont már elsírtuk a bánatunk és mivel ez konzolos topic és az szgépesek közt van sztem reménykedj hogy az adminok nemveszik észre és kapsz még egy bünti pontot.
    és mint a t2t topicban már írtam olvass tájékozódj aztán írj...
  • macselek #8
    lolXD Nem. Ez a T2T Psp-s átirata. Nem új rész, és csak pspre, mivel a többin már rég kijött:)
  • Csibe001
    #7
    Tudtommal a Pop - Rival Swords valamelyik korábbi asszem talán psp-s verzió átirata Nintendo Wii-re, s mit is mondhatnék tegnap kezdtem el s ezzel az új irányítással nagyon tetszik.
    Pop - Rival Swords
  • scorpeeon
    #6
    PSP-re nincs külön T2T, csak Rival Swords és Revelations.
  • Kongy
    #5
    Ez meg itt a Warrior Within PSP-s változata:Revelations

  • Kongy
    #4
    Nem mert én külön T2T verzót tok,a haveromnak az van meg,neki PSP-je van
  • Kongy
    #3
    Íme itt a Rival Swords borítója,egyelőre csak PSP(hordozható) verzióról tudok:
  • scorpeeon
    #2
    Ez nem a Two Thrones PSP változata? :) Az meg inkább konzoltéma.
  • Kongy
    #1
    Hello minden kedves P.O.P. rajongónak!
    Ez az téma azért nyílt hogy minél többet tudjatok meg a Prince of Persia legújabb részéről a Rival Swords-ról... Remélem minden rajongó nagyon várja (köztük én is). Eddig két mellékrész volt a Battles és a Revelations,tehát reménykedhetünk hogy a Rival Swords története is ezekhez kapcsolódik. Nagy valószínűséggel itt is ismét a Dark Prince ( a sötét alter ego) lesz a főellenségünk (ki más?). Én személy szerint nem hiszem hogy ismét áttudunk a Dark Princ-é változni,mert már kiűztük a testünkből..."sajnos"

    Próbálok minél több képet felrakni ide és minél több infót felrakni...
    Addig is jó fórumozást POP fanok!!!