55
Prince of Persia Rival Swords a legújabb rész
  • Kongy
    #55
    Öhm.. ez nem ide való. :S Ez a Rival Swords topicja. Ez pedig a 2008as PoP amiről te beszélsz..
  • kavaro
    #54
    HELP!

    Sziasztok.
    170 lightot kell összeszednem, még 4-5 db. hiányzik, de olyan heleken vannak, hogy képtelenség eljutni oda. próbáltam csatolni egy képet, nem tudom sikerült e.

    aki tud segiteni irjon.
    Köszönöm

  • Kongy
    #53
  • Kongy
    #52
    jah,már van Wii-s verzió is...de a T2T grafja sokkal jobb...
  • Kongy
    #51
    Csak nehogy aszond hogy nemtod megölni a Klompát,me én öllek meg téged! XD
  • Kongy
    #50
    jó,én felveszlek...
  • juve001
    #49
    Sziasztok! Valaki, akiben van némi segítőkézség a PoP 3-mal kapcsolatban, az vegyen fel msn-re, és egy elakadást segítsen orvosolni! Köszi! [email protected]
  • Kongy
    #48
    hülye voltam,nem tudtam hogy van king kong topic...
  • Prince of Máté
    #47
    te nem vagy komplett...
    Külön topikot nyitni a King Kong 11ik pályájának, és még azt se tudod mi kerül bele a játékosok fórumába?
  • vmisi94
    #46
    ok kösz :)
  • Kongy
    #45
    Nem! Azt megse próbáld! Onnan nem lehet letölteni T-Mobile-osoknak! Menj fel a T-Mobil wapra és ott keress rá a Prince of Persia játékra,tuti hogy megfogod találni,haverom is T-Mobile-os és neki is megvan a POP3 mobile game!
  • vmisi94
    #44
    de én t-mobil-os vok azért megtom rendelni? mert megtaláltam a vodafone live honlapját és onnam meglehet rendelni attól h t-mobil-os vok attól megtom rendelni?
  • vmisi94
    #43
    azért kösz
  • Kongy
    #42
    Nincs normális USB-m sem,de te is letod tölteni wapról.
  • vmisi94
    #41
    mit adjak cserébe?vagy mit kérsz?
  • vmisi94
    #40
    mert nincs meg gépen?
  • Kongy
    #39
    nem hinném h áttudnám küldeni...
  • vmisi94
    #38
    azt nem tod elküldeni?lécci mit kérsz cserébe?(nem biztos h tom teljesíteni)
  • vmisi94
    #37
    azt nem tod elküldeni?lécci mit kérsz cserébe?(nem biztos h tom teljesíteni)
  • Kongy
    #36
    nekem megvan a POP3 mobil gém,de én a Vidafone Live!-ról töltöttem le...
  • vmisi94
    #35
    megvan valakinek a pop 3 mobilra? amit letok tölteni a gépre és onnan rárakni a telefonra
  • vmisi94
    #34
    azt tom :)
  • Kongy
    #33
    Lehet h furán hangzik,de igen! a Warrior Within-nek meg Revelations a neve...
  • vmisi94
    #32
    ezt hogy érted? hogy psp-n az a neve h Rival Swords?
  • Kongy
    #31
    Háát...gyakorlatilag...igen!
  • vmisi94
    #30
    hy! azt szeretném kérdezni h a Prince of Persia Rival Swords egyenlő a Prince of Persia The Two Thrones-al?
  • Kongy
    #29
  • Prince of Máté
    #28
    te hülye gyökér..
    Játékosok fóruma = PC
    ÉRTED?

  • Kongy
    #27
    ¤_¤
  • Kongy
    #26
    ez a JÁTÉKOSOK FÓRUMA,azért nyitottam meg itt mert ez is egy gém,és már nemom áttenni...
  • Looooser
    #25
    de te láma bazz nem vaszed észre hogy ez itt a számítógépesfórum nézz be a konzolosok fórumába ott nyisd meg...
  • Kongy
    #24
    Úgy tűnik a téma nem túl népszerű,ami érthető is hiszen minek különszobában beszélni a PSP-s verzióról...:)
  • Kongy
    #23
    tom h van...
  • Looooser
    #22
    Pop film topic is van még mielött nyitnál az a film hírek fórumában van ne parj csak vegyél vissza a tempóból öcsi
  • Kongy
    #21
    Deh lesz POP film,és ez mégjobb kint a rival swords psp verzió!
  • Kongy
    #20
    OK,már én is rájöttem,de hiába a T2T psp-s változata a haveromnak megvan és teljesen más mint a gépen! Meg kell küzdeni a Dark Prince-el,és védekezik,sőt támad is! A haverom nem tudja kijátszarni mert 1-2 ütéssel lecsapja őt a Daggertail-lal!
  • Broafka
    #19
    szerintem is! abszolút felesleges topic, meg lehet beszélni ezt a sima TTT vagy WW vagy SoT topikban, ezért fölösleges ovlt nyitni egy újabb topikot...
  • Prince of Máté
    #18
    Ez a TTT PSP verziója, hidd el nekem haver-.-
  • Fido4life
    #17
    -.-
  • KILLER2
    #16
    Vagy inkább áttenni a konzolos fórumba.