6
  • Pistike 007
    #6
    Te meg milyen alapon nevezel egy állatot szaros dögnek? Gyönyörűek, ráadásul veszélytelenebb, mint egy kutya. Ha meg egy munkahely ennyire rugalmas, hogy állatokat is be lehet vinni, le a kalappal.
  • Cat #5
    van irodájuk itthon, és nemsokára beszállnak a hazai reklámpiacra is (az etarget kicsit veszélyben érzi magát).
  • csorfab
    #4
    Googlenél egy álom lehet dolgozni, az biztos...
  • GulaSoft
    #3
    A google a legistencsászárabb cég. Csak egy kiegészítés a példákhoz: Minden dolgózónak a hét egy napján hobbiprojektel kell foglalkozni. Aztán ha valami bejön, akkor azt továbbfejlesztik. Hogy itthon miért nem nyitnak irodát?? Tele vagyok ötletekkel de nem tudom megvalósítani őket időhiány miatt.
  • kisb92
    #2
    Hát, a google híres arról, hogy jól tartja alkalmazottait; szabad házi kedvencet bevinni a munkahelyre. Úgy látszik, neki ilyen házi kedvence van...

    Egy kis ízelítő a szabályzatból:
    '' A cég kaliforniai központjának kiváló munkafeltételeiről már sokat hallhattunk. A főhadiszálláson van gyermekfelügyelet, edzőterem, 11 étterem és számtalan büfé – minden munkahely 50 méteres körzetében van legalább egy ilyen pihenőhely –, mosdók és zuhanyzók – szappan természetesen jár! – és autómosó. S mindez természetesen ingyen. Az alkalmazottak bevihetik magukkal a kutyájukat; ha benzinüzemű autójukról hibrid kocsira akarnak váltani, akkor a cégtől 5000 dollár támogatást kapnak ehhez; ha a nők gyereket szülnek, az első négy hétben 500 dollár jár nekik. És az ingyenesen használható sportlétesítményekről nem is szóltunk még. ''
  • Sliders
    #1
    Én biztos elbeszélgettem volna a csávóval... szaros dögöt behozza a munkahelyére... milyen alapon...