25
  • VOLVO FH16
    #25
    Sziasztok ojan kérdésem lenne hogy nincs-e valakinek valamije pindúr pandúros eladó párnája vagy valami plűss szerűsége,nagyon fontos lenne számomre,előre is kőszőnőm irjatk:[email protected]
    (árban megeggyezűnk)
  • Danecay
    #24
    Na hát erre kíváncsi vagyok, ill. nem vagyok kíváncsi és hát nem is nagyon villanyozott fel, a hír, de viszont arra kíváncsi lennék, hogy a készítők agyában mi járhatott amikor ezt kitalálták. Tom és Jerry-ből is lehetne élőszereplős filmet csinálni, mert hát mégis csak nagyobb multja és neve van int a Pindur panduroknak.
  • bvalek2
    #23
    Hú, most elbizonytalanítottál. Én nem láttam régebbi részeket, egy olyat láttam, amiben visszaemlékeztek, hogyan születtek a Pindúr Pandúrok, és abban nem volt majom. Egyszerűen a professzor volt ügyetlen. Lehet hogy változtattak a sztorin, mindenesetre egy ilyen rajzfilmbe belefér

    Ha már mindenki rajzfilmeket dolgoz fel, lehetne élőszereplős változata a Vuknak De komolyan, pl. a Macskafogót igazán megfilmesíthetné egy IGAZI filmes, nem afféle majom, akik itthon szoktak borzalmas "művészfilmeket" összedobni.

    Nekem tetszett annak idején a Julianusz barát, vagy a Szent László életéről szóló film, azok elég újak, és izgalmasak voltak (a Honfoglalás szar volt, nem a témájuk miatt sorolom fel őket), hol vannak a készítőik? Szerintem egy könnyedebb témában is megállnák a helyüket. Annyira nem ismerem a magyar filmeket, valaki rendszeres mozibajáró hozzászólhatna a dologhoz.
  • asdasdasd
    #22
    "2. Moho Jojo nem a professzor segédje, hanem ellenség, és neki vannak nagyhatalmi álmai!"

    De az volt. Vagy valami házimajma. Ő borította fel a trutyit. Legalább is így emlékszem, bár már van vagy 10 éve hogy láttam a Cartoon-on.

    Azért csinálhatna valami norműlis filmet is az ipse.
    Cameron is rajzfilmfeldolgozásba kezdet.
    Ha Scott meg Scorsese is rajfilmhez nyúl nem tudom mi lesz...
  • bvalek2
    #21
    Súlyos hibák vannak a cikkben!!!

    1. A professzornak nincsenek nagyhatalmi álmai. Igazából sosem sikerül neki semmi, a lányok is csak laboratóriumi baleset eredményei. Édességeket, meg cuki dolgokat kevert össze, de belefolyt a lombikba egy nagyobb adag X-vegyszer is, és a keletkező robbanásból megszülettek a Lányok :)

    2. Moho Jojo nem a professzor segédje, hanem ellenség, és neki vannak nagyhatalmi álmai! A lányok minden második epizódban sittre vágják.

    Egyébként pedig nagyot lehet hasalni ezzel a filmmel, de ha valaki jól nyúl hozzá, akkor egy egész aranyos, és élvezhető mozit is kreálhat belőle, szerintem. Nem is a lányok a nehézség benne, hanem pl. a zöld huligánok, a bendzsós ürge, vagy medúza (jó, ezeket elintézi a maszkmester), de pl. az amőba maffiát hogy lehet megcsinálni, hogy ne legyen gagyi? 100% CGI, mint Jar-Jar? Moho-Jojo őméltóságáról nem is beszélve
  • Cat #20
    az egyik szőke biztos dakota fanning lesz, ő most menő ilyenekben (lásd charlotte's web).
  • cateran
    #19
    lássuk csak,a charlie angyalaiból a lányok pont passzolnának ide...(isten irgalmazz!)
  • cateran
    #18
    Portable: ne forszírozzuk milyen filmek kapnak oscart,biztos van alapja annak,hogy egyes filmek kapnak,én még nem jöttem rá mi az elv(olyasmi mint a szépségverseny,van x zsüritag,akiknek az izlése alapján választanak világszépét,hááát ebből leszürhetjük akkor,hogy az az illetö mindenkinek tetszik?)

    MoRtiZ: olvasd újra,különösen a 3. rész végét és akkor mond,hogy nincs elqrva.....
  • stargatelost
    #17
    vagyis Bogármester xD
  • Szefmester
    #16
    kiváncsi lennék a szereposztásra...
  • kuci06
    #15
    atyaúristen :S
    ebből filmet??
    a polgármester ki lesz ? xD
  • Hoz_Hun
    #14
    Én a könyvet nem bírtam elolvasni. Nem sokkal az Aranymag meg a Bombadil Toma táncikálása után (bocs a nevek helytelen írásáért) abbahagytam kb valamivel Mória előtt a "szamárral mi történik 20 oldalon keresztül"-nél.
    A Filmet (így nagybetűvel) imádtam.
  • Hoz_Hun
    #13
    NE MÁÁÁÁÁ'!!! EBBŐL FILMET?!?
  • Bordapapa
    #12
    ugyammá, ezt a japánokra kellett volna bízni...
    ők a Sailor Moon-ból is hegesztettek élőszereplőst, és egész jó lett... ;)
    én legalábbis imádom...
  • Davidus
    #11
    valaki árulja már el nekem hogy ebböl minek film?
  • portable
    #10
    Jah elqurni
    azért kapott Oscart
  • moRtiZ
    #9
    cateran elkúrta a gyűrűk urá-t? Valami nem stimmel nálad. :D Kb. 6x kiolvastam a GYU-t, a film mégis tetszett. Tény hogy a könyv jobb, de a film szintén kifejezetten jól sikerült.
  • cateran
    #8
    Ki volt az az állat aki kitalálta,hogy ebböl élőszereplös filmet kell csinálni?MohoJojot ki játsza majd?Mondjuk ez Jacksonnak való,csak nem tudja majd úgy elqrni mint a Gyűrűk Urát......
  • Picizöldfül
    #7
    ez nem kacsa???
  • neoG
    #6
    MohoJojo!!!!
  • Mr Gumby
    #5
    A sorozat zseniális.
    Az élőszereplős film tényét még nem tudtam feldolgozni. :)
  • pauly
    #4
  • kanduhr
    #3
    Héhé! Ez nég április 1-én jó poén lett volna...
  • NEOreg3
    #2
    túl gagyi ahhoz, hogy ebből normális film legyen

    hatalmasat fog bukni, szerintem
  • gyuri12
    #1
    az lenne az állat,hogy egy horrort csinálnának belőle! sok sok hack n' slash-el!:D