15
  • Tecnamo
    #15
    Méghogy 5.e pfö...
    Holnap fogják előszőr leadni itthon, nekem már megvan 10.e óta és felirat még mindig nincs. Borzasztó.
  • Kelta
    #14
    Nincs hozzá egy magyar trailer valahol?

    egyébként elég bugyuta ötlet, napot ujrarobbantani? vagymi :) ha kialszik az azért van, mert elfogyott a hidrogén, nincs fuzios üzemanyag, azt nem lehet egy a nap méretéhez képest elenyészö méretü bombával potolni :)
    A nap másodpercenként kb 11millió tonna hidrogént használ el, mi ahhoz képest egy bomba?? bármekkora is :) de leirás alapján a film érdekesnek tünik, föleg ilyen inséges sci-fi idökben :)
  • Rudicsek
    #13
    előfetése=aláfestése :P
  • Rudicsek
    #12
    Talán, mert pokolian jó zene. Clint Mansell tudhat valamit:)
    Még szerencse, hogy nem tudom megunni, mert a napokban már vagy 15 olyan klippet láttam különböző videómegosztókon amiknek ez volt az előfetése :P
  • DJ Boss
    #11
    a nagyjából ezt akarta jelenteni. nem írták át ugye, csak pofoztak rajta.
    Sose értettem, miért ezzel támogatják meg a trailereket, főleg pl. a Gyűrűk Uráét, aminek önmagában fennséges a zenéje...
    Hányszor veszik még elő? :)
  • ZeemanX
    #10
    " április 5-én robban be a magyar mozikba,"
    Khmm, izé, fogalmazzunk pontosan, merezmostitt idő előtt beizgatott, nah. MoziKba. Műsor szerint ez 2 db vetítést jelent a Lurdy házban, és ott is 6.-án és 7.-én. A sajtóvetítést meg ugye magasról leszarjuk. Ez inkább csak 12.-én gyűn a hun mozikba.
    Szóval na. De ez biztos arra hajaz, hogy az első tömeges vetítés mégiscsak magyarföldön lesz.
    De nem kötözködöm, nemazémondom. Én kérek elnézést.
    Amúgy bazira várom én is.
  • humaninsect
    #9
    hát nagyjából, mert a two towers trailerhez nagyzenekarral feljátszott változata, de tényleg clint szerezte.
  • DJ Boss
    #8
    Jajj.. Ejnye. Hát nem láttad a Rekviem egy álomért c. alapművet???
    Na annak a zenéje. Clint Mansell zeneszerző munkája (többnyire).
  • Tecnamo
    #7
    Valaki nem tudja az előzetes alatt szóló zenének a címét? Az valami óriási hangulatot adott a trailernek :) Előreis köszi!
  • Wittgen
    #6
    Uhh, nagyon jó film lesz, remélem.
  • Atomy
    #5
    "újraindítsák a csillagot"
    Ez annyira távoli jövőben játszódik amikor már a nap is windows alapon működik majd?
  • rotator
    #4
    Atom kis filmecskének ígérkezik. :)
  • profchaos
    #3
    Ez a film nagyon emlékeztet a Mag c. filmre.

    Ott a nap helyett a földet kellett újraindítani.
  • neptum
    #2
    nagyon ott van a film az előzetesek alapján