201
Paris és zenéje
  • kiskeke
    #201
    paris hilton gyenge hozzá képest!
  • donoki
    #200
    :)
  • blackgamer
    #199
    de már nincs neves kiadó aki elvállalná, ezért keres kisebb kiadókat és olyanokat akik dalokat írnának neki
  • Mirtil
    #198
    nanemár.. inkább nyávogjon egyedül.
  • STurmGewehr
    #197
    paris hilton egy ribanc ahogy a többi:D
  • blackgamer
    #196
    felröppent egy hír, hogy Sash! és Paris összeáll :) kicsit abszurd, majd kiderül mi lesz belőle
    Sash!-nek nagyon kellene a reklám, viszont eddig igényesebb arcokkal zenélt
    mondjuk azt se tudom amerikai célközönség mennyire fogadná be az elektronikus zenét
    majd kiderül mi lesz :)

    [center]
  • ugot2know
    #195
    Paris Hilton azt állította Larry King show-jában, hogy élete legmegalázóbb és legkellemetlenebb pillanata az volt, amikor börtönbe vonulásakor meztelenre vetkőztették.

    Az elkényeztetett lányt egyébként több vezető amerikai napilap is egyenesen hazugnak nevezi az interjúban elhangzottak miatt.

    Kirepült a kalitkába zárt madárka és máris azt hiszi, övé a világ. Lehet, hogy Paris Hilton azt képzeli magáról, hogy megváltozott, de úgy látszik, a Bibliát mégsem úgy forgatta, ahogyan kellett volna, de nem kizárt, hogy csak a hét fő bűn kerülte el a figyelmét.

    A szőkeség ugyanis a kapzsiság csapdájába esett, mivel az ingyenesnek kikiáltott Larry King által készített interjúért utólag 1 millió dollárt kért.

    Nagyon jól koreografált válaszokkal érkezett a CNN stúdiójába, de Larry Kingnek mégis sikerült sarokba szorítania.

    „Melyik a kedvenc idézeted a Bibliából?” – kérdezte a sokat megélt, ravasz műsorvezető, amikor Paris arról kezdett beszélni, mennyi mindent köszönhetett a szentírásnak. Néhány, hosszú másodperces hallgatás, és jegyzeteiben való kutatás után sem tudott válaszolni erre a kérdésre.

    A beszélgetésben felfedte, mi volt a legtraumásabb pillanata a börtön falai között: „az, hogy a motozás miatt meztelenre kellett vetkőznöm”. Egyes amerikai napilapok szerint ez is olyan „őszintének”, és „igaznak” hangzik, mint amikor azt állította, soha az életében nem ivott egyszerre sok alkoholt és nem élt drogokkal.
  • ugot2know
    #194
    van vmi friss hír?
  • NeverwinterKING
    #193
    heheheheheeeee

    legszebb öröm a káröröm ;)
  • GregSB
    #192
    Visszarakták 45 napra :D

    Nem vagyok egy kárörvendő típus, de sztem megérdemli :)
  • NeverwinterKING
    #191
    baffa meg!!! az ilyet annyira szeretem!! azért mert ilyen hires izé már mindet megtehet ez volt kobival is megerőszakolt vkit az mertz jó kosaras nem volt semmi ennyi ez a világ!!!! akinek pénze van mindent megtehet!!!!!
  • kev
    #190
    Paris "kisasszony" 2 napot volt börtönben.
    "Egésségügyi" okokra hivatkozva kiengedték, igy a fenmaradó "büntetését" már otthonában töltheti le...

  • vegicsek
    #189
    Fényképezni pedig tilos, szóval így jár Paris.Megérdemli...
  • PíszLávJuniti
    #188
    a smasszerek majd dugják :)
  • blackgamer
    #187
    lol

    "Paris Hilton június 5-én vonul be letölteni a rá kiszabott ittas vezetés miatti börtönbüntetést. A sztárnak már van cellatársa aki már nagyon várja hogy megismerhesse a botrányairól elhíresült szállodaörökösnőt. Az amerikai hatóságok kiválasztották már Paris cellatársát, aki már bent is van a börtönben, ő gondatlan vezetésért üli le a büntetését. A kiválasztásánál fontos szempont volt a diszkréció hiszen az újságírók és a riporterek milliókat fognak felajánlani miután kijön a börtönből a titokzatos hölgyemény hogy nyilatkozzon milyen volt Parissal raboskodni.

    A börtön munkatársait is fokozott ellenőrzés alá vonják még a "celebrab" bent tartózkodik. Szeretnék elkerülni ugyanis azt,hogy paparazzi fotók és szaftos pletykák kerüljenek napvilágra még Paris bent van. A börtönben dolgozók nem nyilatkozhatnak nem fotózhatnak mert elbocsátás várja őket. Ennyit meg talán Paris sem ér meg. Kíváncsian várjuk mik lesznek a fejlemények börtönügyben."
  • NeverwinterKING
    #186
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Daza500
    #185
    Paris Hilton 2046

  • Dark Angel 666
    #184
    Ha jobban megnézed , az
  • zger8x
    #183
    még nem jártam itt, de azért az éremnek két olala van, ami látszik, és ami fejjel lefelé van, általában az emberek a felsőt látják, és ezt is szeretik mutatni.kit érdekelne P.H., ha rusnya dög lenne???
  • Fenrir
    #182
    Kultúra...
  • vegicsek
    #181
    Abból 140 szidalmazás, vagy valami benyögés
  • NeverwinterKING
    #180
    azért elég érdekes h ez a topic eljutott 180 hszig.:D
  • norbert0002
    #179
    A mai világvan, ki tudja
  • carmen25
    #178
    A topic indítója nem leszboszi érzéseket táplál Paris iránt??
  • NeverwinterKING
    #177
    húúúúúúúúúúúúúúú.érdekes
  • blackgamer
    #176
    majd meghallgatom ha lesz időm

    ezt véletlen találtam:
    "A pletykák szerint Paris Hilton a napokban újabb hódítást könyvelhet maganának. A hírek szerint összejött Britney volt férjével Kevin Federline-nal!"
  • fszidonia16
    #175
    a turn it up nagyon jó és az i want you
  • Drephis
    #174
    nem hiszem :|
  • Challanger
    #173
    Hát ebben nem vagyok biztos....de ez ő lenne?

  • blackgamer
    #172
    melyik számait ajánlanád? [nem ismer csak 1-2-t]
  • fszidonia16
    #171
    mi a bajod még mindig velem?
  • vegicsek
    #170
    HÁt te még mindig itt vagy?
  • fszidonia16
    #169
    imádom ezen a képen a mosolyát
  • fszidonia16
    #168
  • fszidonia16
    #167
    azért imádom parist mert jól néz ki, zenéje szupi, klippjei is szupik ő paris hilton
  • Manyesz
    #166
    Hülye k..va, de aki szereti, az az ő dolga..max szar az ízlése
  • NeverwinterKING
    #165
    most mi van??:Dnem lehet kérdezni??:D
  • King of Roads
    #164
  • NeverwinterKING
    #163
    ja láttam h kilett tiltva vagy mi.de azért megkérdeztem.:D
  • SNAKE01
    #162
    vegicsek ez dúrva volt!