102
hősök club
  • otrosinka
    #102
    csátok, vki segítene nekem:
    hősoknek van 1 száma 1X hallotam még régen...
    Szal a refrén emlékeim szerint : A soul, a beat, a style... stb vvmi ijesmi
    felismeri vki? kb 3-éve hallotam
  • Armani
    #101
    Írd meg privátba(nekem)

    Milyen ték...
  • phalanx
    #100
    inkább nem mondok véleményt mert tuti a torkomnak esnétek
  • báttyó02
    #99
    köszi
  • Armani
    #98
    Ezt csak egy ember mondta, de igaz az egész hip-hop ra :

    www.fankadeli.hu... "olvasd végig ha érdekel.. ha meg lusta vagy rá akkor rólam és egyáltalán rólunk kérlek ne nyilatkozz.." ..hiszen én sem nyilatkozom olyan dolgokról, melyekkel kapcsolatban nem érzem úgy, hogy "képben lennék"..
  • Brash
    #97
    Ez a bandázás a magyar hiphopra nem tudom mennyire igaz... szerintem ez nem az USA.
  • ChevyG #96
    anno amior a rock-kultúra kialakult, többségben fiatalok alkották. ezek közben megöregedtek. ezért láthatunk még 60év feletti bördzsekis öregmotorost. képzeljétek el amikor ezek a hiphoposok majd megrottyannak 50 év mulva és még mindig banddáznak és repperkednek:D:D:D
  • hunbasser
    #95
    oké,vettem

    akkor azt hiszem,ezt itt le is zárhatjuk
  • báttyó02
    #94
    istenem....én nem fogok bemenni azért flémelni egy teszem azt SOAD topikba,mert ott azt irja vki hogy "halgassatok systemet!"....hogy miért? mert ugyan nekem sincs semmi bajom a rock-al,de nem is érdekel,éppen ezért nem is fogok véleményt nyilvánitani még akkor sem ha az ottaniak azt mondják a szeretett zenéjükre hogy az müvészet
    egyébként érdekes mód ez pont ugyanaz mint a sport fórumos dolgok,hogy néhányan állandoan bemásznak más klubok topikjába ha vmi olyat látnak ami nem tetszik nekik...aztán csodlákoznak ha levannak hurrogva teljesen jogosan,hogy ugyan mi közük van nekik ahhoz hogy mit beszélnek a saját csapatuk topikjába
  • hunbasser
    #93
    ya értem,szal ez az állás -.-

    mielőtt még itt hagyom a topikot:nincs bajom a hősökkel,nincs bajom a rappel sem,meg a hip-hoppal meg ezek irányzataival,csak az ilyenek irritálnak,h ez legalább művészet,a többi meg szar,meg ahogy kezdődött a topik:"hallgassatok hősöket!" majd azt hallagatok amit szeretnék,jó? :P
    és a hsz-ek eléggé tukmáló jellegűek voltak,de mind1,látom sokan nem értettek meg
  • _Vegeta_
    #92
    no comment. :D
  • báttyó02
    #91
    "viszlát" -.-
  • hunbasser
    #90
    ha végigolvasod a topikot,akkor rá fogsz jönni.
  • Armani
    #89
    hát ez ennyi...
  • Armani
    #88
    kb... :D
  • báttyó02
    #87
    szerk:felvezetést
  • báttyó02
    #86
    de milyen felvetést te miröl beszélsz?????? ki jött be ide a topikba okoskodni,meg beszólogatni könyörgöm....hát nehogy már még nektek áljon feljebb...uristen
  • _Atti_
    #85
    Tul komolyan veszitek az egészet..a hiphop szubkultura . kell hozzá egy olyan hozzállás , felfogás amiben értelmes dologként lehet felfogni az egészet..akinek ilyen nincs az vagy tul komolyan veszi és belőlük lesznek a nagy vérrepperrek akik leszaroznak akármit akárkit hogy hitelt szerezzenek rajongásuknak meg a másik akik szivből gyűlölik az egészet.

    a rep meg nem művészet hanem egy képesség, arra hogy jó zenéket mégjobbá tegyenek netán még üzenetet is adjanak át vele. Kell aki a zenét csinálja régen amig a műfaj nem létezett ez jazz meg pop cuccok szemplerezésével ment..és a brékereket éltette..mindennek kultusza jött létre versengés, a partik amin ment a brék megjelent a már nem ujonnan fetalált szövegelés ugy hivják ugye előadóikat hogy ceremónia mesterek elsősorban a lényegük az volt amit fentebb leirtam és az uj hiphop ideéig nem votlak fontosabbak a zenénél ha nem kevésbé.. ez az egész ahogy összejött amerikában hozzácsapódott még a kialakulóban levő graffiti kultúra és szépen összképet kaphatott mindenki arról amit hiphopnak nevezünk..vagy nem:)
  • ColdFire
    #84
    jaj Uram irgalmazz....

    Megnyitott témák: 2007. 03. 30. - hősök
    2007. 03. 10. - 2-pac imádók
  • hunbasser
    #83
    nem erről van szó.nézd meg a felvezetést :\

    nekem ezzel a topikkal semmi bajom sincs,meg a zenével sem,csak azzal,ahogyan előadja itt a dolgot 1-2 ember
  • hunbasser
    #82
    ezzel tökéletesen egyetértek
  • ChevyG #81
  • Brash
    #80
    Szóval akkor a Te véleménydre így nem adunk, mivel nem is hallgattad még. Köszönjük. ;)
  • ColdFire
    #79
    vélemény
  • phalanx
    #78
    hát én vettem a fáradtságot és belehallgattam csak, hogy legyen vitaalapom
  • Emmegki
    #77
    "Underground műfaj"

    Az underground csak egy jelző (akárcsak az alternatív vagy a hardcore), sose volt műfaj. Annyit jelent hogy valamiből nem a mainstreamet hallgat. Falra tudok mászni ha valaki benyögi hogy "én alternatív/hardcore zenét hallgatok" (ált. azok akarnak veszettül alternak/hardkórnak tűnni akik divatból hallgatják az adott zenét)
  • _Vegeta_
    #76
    LOL tejoisten, aztahetszazat, a kutyarugja mar meg! :D

    Erre hadd ne mondjak semmit. Vagyis inkabb megis. Egyebkent ha ismernel tudnad hogy zeneben en vagyok az utolso aki leszolna valamit csak azert mert.
    Szeretem a zenet, ezt mi sem bizonyitja jobban, hogy a komolyzenetol a technon at a rockon keresztul a metalig a legujabb elektronikus zenei iranyzatokon at mindenfelet hallgatok es szeretek. Igen még popot is, bar a mai gerjesztett popvilagban nem nagyon akad igenyes nóta, esetleg a japanpopban. Javaslom olvasd el megegyszer miket irtam, semmi "fikazas" nem volt bennuk.
    Es igen nem zene, legalabbis erosen messze all ez a mufaj a zenetol, mivel a szoveg van a kozeppontban es a hangzasvilag teljesen hatterbe szorul. Ennyi erovel a benszulottek kantalasat is nevezhetjuk zenei iranyzatnak.
    A beszolas hogy "nem muveszet" pedig elegge egyertelmuen szarkasztikus megjegyzes volt.

    Coldfire kollega igen jol gondolod, nem hallgattam vegig az emlitett hosok zenekar /vagy minek is nevezzem/-nak egyik albumat sem, de eddigi tapasztalataim azt sugjak nem is lenne sok ertelme.
  • ColdFire
    #75
    nemhát
  • Armani
    #74
    #3 #10 #11 #16 stb stb

    A legtöbbjét te fikázod...
    Gondolom 1 albumot nem hallgattál végig...
  • Hydroceph
    #73
    Teljesen egyetértek, a parasztok...
    "elrejtett"
  • _Vegeta_
    #72
    Igazabol nem akartam mar beszolni a topikba, mondjuk igyis ugyis eltunik a sullyesztoben... de hol a jo budos francba volt itt rap fikazas???
  • Armani
    #71
    Itt a többség keveri...
  • ColdFire
    #70
    azért te egy kicsit kevered a dolgokat
  • ColdFire
    #69
    nem akarok beleszolni de az westprem
  • Armani
    #68
    Szeretem amikor valakinek az underground hip-hop hősökben merül ki
    Továbbá szeretem azokat akik azt hiszik, hogy a Majka meg a hasonlók rapp kategóriába tartoznak...
    Tovább szeretem még azt is amikor valaki anyázásnak tartja a rappet és 1 albumot nem hallgatott végig.
    Menjen csak a flém úgyis rocker/rapper/tuccer xD vita lesz az összes ilyen topicban...
    Én megyek hallgatom tovább az SP albumot...


    Aki nem értené: Az első pár mondatban ironizáltam
  • Fido4life
    #67
    józan állapotban abban én nem nagyon találnék élvezetet, de egészségedre
  • Fido4life
    #66
    nem is a "rokkerek"-el van a gond mert ha megnézed, én még nem nagyon láttam rapfikázó rockert az sg-n.. Nekem több Rocker haverom is van, és még egyszer sem kritizáltak, vagy fikáztak az öltözködésem (na jó néhányszor volt 1-2 megjegyzés de azokat nem lehetett komolyan venni), vagy éppen egy NWA szám bömböltetése miatt..
  • Kicsikiraly
    #65
    [ökörködik] A rock hörögés a rap anyázás, halgassatok d&b-t xD [/ökörködik] No offense poén volt xD
  • _Vegeta_
    #64
    :DDDDDD
  • gabber_saviola
    #63
    ennyi.