201
Vélemények, tapasztalatok, képek NEM!
  • Gladiator
    #41
    Ügyesen kiemelted a lényeget, gratulálunk. Szia!
  • joebacsi
    #40
    tibibá lecsapja kétezeré? :D
  • Dragooon #39
    ha amerika(i lakosság) 90% körül van metélve akkor csak is jó lehet...
    próbáld ki.
  • zoolee
    #38
    GTFO, malajzia, azt hogy érted??ott vagy???
    Télleg, semmi rossz nincs, csak az, hogy 2 hétig fáj egy kicsit a Brá mer kipolírozza a gatya...De semmi...
  • Aspyrin
    #37
    Ez érthető, más kultúra, más szokások.
  • Gladiator
    #36
    aham...

    Amúgy érdekes, hogy otthon azt nevetik ki aki körül van metélve, vagy tervezi, itt meg (Malajziaban) múltkor kérdezték, hogy körül vagyok-e metélve. Hát mondom, dehogy is, aúúú... És mindenki kinevetett, meg mondták, hogy akkor jövőhéten menjek is, mert sokkal jobb lesz. Persze akkor még mondtam, hogy anyátok, biztos nem vagdosom össze a kapitányt, de tényleg mindenhol csaj jó tapasztalatokat olvastam, egyetelen egy (!) rosszat sem hallottam még.
  • CaviaR
    #35
    Háát, én nem vállalnám. Próbáljátok ki -akár otthon is-, milyen felhúzva ülni, mászkálni, futni stb. Sztem szar érzés.
    A nők persze h szeretik, mert egyrészt nem nekik kell kés alá tenni a legnemesebb testrészüket, másrészt pedig a sok surlódástól érzéketlenebb lesz a makk, így a sex is sokkal tovább tart.

    Én ellene vagyok, amíg nem szükséges valóban.
  • Aspyrin
    #34
    Főként a cukorbetegeknél jellemző a fityma és a makk gyulladása.
  • Gladiator
    #33
    Erről a cukorbeteges dologról még nem hallattam. Ennek mi köze hozzá?
  • Gladiator
    #32
    Az legyen a legnagyobb probléma:D
  • Gladiator
    #31
    Amúgy csomóan írnak nekem privátot, hogy ők is körül vannak metélve. Mért nem meritek ide beírni? Mondjuk meg is értem... Egyből jönne a zsidózás, meg a buzizás...
  • zoolee
    #30
    2 hét, oszt annyi...
    Utánna vígan elleszel, rejszolással viszont egy kicsi kimarad, mert a varrás lassan gyógyul....
  • mod
    #29
    Simán.
  • Gladiator
    #28
    Na igen, az az ami nem hiányozna nekem sem, de elméletileg hozzá lehet szokni...
  • Aspyrin
    #27
    Hamár a vallás oldaláról feszegetjük a témát nem árt tisztázni, hogy nem csak a zsidóknál végzik el a metélést hanem a mohamedánoknál is (zsidóknál a 8-ik életévet betöltve míg mohamedánoknál a 13-ik év betöltése után). Az amerikai magas százalékú példa sajnos nagyrészt csak egészségbeli problémák miatt történik meg (cukorbetegség) stb.
  • Paranoia
    #26
    aúú
  • King of Roads
    #25
  • Davidus
    #24
    nekem ne dörzsölgesse a makkom egész nap az alsógatya
  • Gladiator
    #23
    Áhh, még várok vele, ha egyáltalán megcsináltatom. Csak tényleg akárkinek a véleményét olvasom, mindenki azt mondja, hogy sokkal jobb így. Aztán ha jobb így, akkor meg mért ne...
  • zoolee
    #22
    Minnál hamarabb csináltasd, mert későn 30- tál más bajos....
  • Mersant
    #21
    ne felejtsd el hogy ezt fiatalkorban szoktak csinalni, szal barataidnal mas teszta mint ilyen korban nalad, amugy hajra, aztan majd meselj
  • Sir Quno Jedi
    #20
    Ezt mondják a dokik mindenre, rutinműtét...Ja...
  • Gladiator
    #19
    2...

    Meg máshol is olvastam, hogy sokan zsidónak tartják, így még most leszögeztem, így talán majd a következő vérpistike nem kezd el zsidózni.
  • Thanatos
    #18
    nem azért mondom de eddig egy hsz zsidozta le őket..., de mind1 :P
    szerintem csak simán elmebeteg aki ilyenre vállalkozik bármilyen értelmes ok nélkül, ennyi....
  • mod
    #17
    Ez is igaz, de az ő saját döntésén fog múlni, hogy mit tesz!

    Hangsúlyoznám, hogy az efféle műtétnél aligha van komplikáció... Olyan, mintha elvágnák a kezeden a bőrt, majd összevarnák, kész.
  • Gladiator
    #16
    Sarktúrára is akartam menni, de nagyon drága. Ez legalább olcsó
  • Thanatos
    #15
  • Gladiator
    #14
    Amúgy magatokról állítotok ki szegénységi bizonyítványt így, hogy lezsidózzátok a körülmetélteket. Látszik, hogy sík hülyék vagytok a témához...
    Amerikában pl. az emberek 90%-a körül van metélve, Ázsiában is a haverjaim kb. 60-70%-a. Közel-Keleti ismerőseim is mind körül vannak, és az Afrikai barátaim is. És egyikőjük sem zsidó.
    Szóval gratulálok a 60-as IQ-tokhoz, most már mehettek szépen vissza Doom-ozni...
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Ne légy hülye! Ha nincs semmi gond a cerkával, NE hagyd hogy bárki hozzábuzergáljon! MINDEN műtét/bevatkozás kockáztattal jár és HÜLYE az aki a farkát divbatból megműtteti, ezzel kockára téve legnemesebb szervét!!! :DDD Mennyé inkább bázisugrani, vagy vadvizievezni, esetleg sarktúrára, ha már nagyon izgalomra vágysz (azok sem sokkal jobbak)...
  • Gladiator
    #12
    Hmm...elméletileg az Sg-re regelt emberek átlagéletkora 25 év. Mért csak az ilyen 14 éves kis hülye gyerekek találtak be? Tisztelet a kivételnek...
  • PíszLávJuniti
    #11
    Aztán majd kapsz kitüntetésnek egy sárgacsillagot is :SD::D:ASD:A
  • 505thZajcev[PT]
    #10
    Tudod mit? Csinaltasd meg, aztan majd vitetek viragot a korhazba :D
  • mod
    #9
    Ajánlom az urologia.hu-t, itt bal oldalt a Párbeszéd link, majd ott Fitymaszűkület, Körülmetélés. Ott jól ki van vesézve a téma, egyedi esetekkel.
  • Mersant
    #8
  • Alexease
    #7

  • mod
    #6
    Igen!
  • Beast Machine
    #5
    +fav
  • Aspyrin
    #4
    Azért, hogy a csajoknak jobban tessen biztos nem dugnám a gyíkon szike alá. Amondó vagyok, ha problémás a szerszám (fitymaszűkület) akkor meg kell oldani, egyébként jobb a békesség :)
  • haxoror
    #3
  • King of Roads
    #2