201
Vélemények, tapasztalatok, képek NEM!
  • Prince of Máté
    #81
    Fülcimpa rra való hogy összegyűjtse a hangokat.
    aki nagyot hall odarakja még a kezét is tölcsér alakot formálva, hogy jobban odaterelje a hangot!
  • Ronny
    #80
    a city 13%-a zsidó és ki tudja mennyi a vegyes házasságból száramzó gyerek, én együtt +20%-ra tenném a számukat.

    én nem bántanám a fickót, annyira azért nem jellemzőek ezek az EÜ problémák egy normálisan tisztálkodó embernél.
  • Met
    #79
    de lehet rajta tárolni fülbevalót is
  • jefferson83
    #78
    A fülcimpa, mint olyan segít behatárolni, hogy a hang amit hallunk merről érkezik.
  • vmvr
    #77
    téves, a zsidóknál 8napos korban
  • haxoror
    #76
    penisz.lap.hu itt is van sok faszság

    lol
  • lpmaskmancick
    #75
    penisz.uw.hu itt van elég leírás a körülmetélésről,ja meg a penisz.lap.hu itt is van sok faszság
  • haxoror
    #74
  • grizzly21
    #73
    azért mondják hogy jó mert már nem lehet visszacsinálni:DD
    egyébként igen, tulesett rajta már valaki: a miniszterelnököd.
  • Atkamon
    #72
    mer te mire használod?:)
  • BenceYCE
    #71
    :)
    Arra írtam amit :)
  • BenceYCE
    #70
    Vagy kiszakadt egy piercing, mert ugye az is qrvára menő mostanság.
  • BenceYCE
    #69
    Valami azomban elkerülte a figyelmeteket... Miféle szex, amikor a hajnali merevedésnél a varrat felérhet egy szögesnyakörvvel?
  • BenceYCE
    #68
    A fülcimpád mióta felesleges?
  • Gladiator
    #67
    Ki írt New Yorkot? Amerikát írtam...
    Amúgy azt sem hiszem, hogy 90%-uk zsidó, vagy afro...
  • Gladiator
    #66
    Az utolsó 3 szót azért nehéz volt felfogni...
  • Atkamon
    #65
    Bocsi ezt kikérem magamnak én is 14 vagyok és egy rossz szavam nem volt.... ne általánosíts kösz
  • ibrik
    #64
    Hogy "New York" 90%-a körül van metélve" állítás mennyire tényeken alapul-e vagy sem, azt itt most nem tudtuk meg - bár nem is érdekel...
    De ezzel kapcsolatban azt sem árt megmelíteni, hogy New York lakosságának nagy része izraleita (direkt nem írtam, hogy "zsidó", mert különben azt akasztották volna rám, hogy én is "zsidózok"...)
    A másik nagy "embercsoport" arrafelé az afroamerikai. És persze marad a többi náció a világ minden részéről.

    Szóval ne akard itt beetetni nekünk, hogy New York-ban azért "metélt" annyi ember, mert az olyan jó.
    Egyszerűen ősi vallási vagy törzsi szokáson alapul az egész. Az oknak semmi köze a szexualitáshoz.
  • Davidus
    #63
    kislábujj nem felesleges! tök jól be lehet verni
  • Sir Quno Jedi
    #62
    Rabbi: Egyet FIZET, kettőt KAP! Emlékeztek még erre??! :DDD
  • Gladiator
    #61
    Na jól van, most olvastam egy csomó negatív tapasztalatot, mégsem kell:D

    Topic zárható
  • mod
    #60
    Ennyire azért nem katasztrofális műtét!
  • haxoror
    #59
    piercing
  • Gladiator
    #58
    Lol, olvastam fórumokat, azt találtam egy ilyet:

    "A fitymámon van egy közösülésből keletkezett apró seb"

    Kiváncsi vagyok, mégis hogy az istenbe sikerült:D Ráharapott a csaj?
  • Borg
    #57
    Na persze, 25 perc, és komplikáció mentes AKKOR, ha amúgy is minden rendben volt alatta... de olyankor ugye az ember nem megy műtétre!
    Ha szűkület van, akkor az ugye azt jelenti, hogy bizonyos része vagy egésze sosem volt még tartósan szabadon, tehát a műtét után tuti hogy hetekig terpeszben jársz olyan érzékeny lesz, hát még ha le is volt nőve esetleg, vagy gyulladt stb. Nagyon könnyű leírni azt hogy 2-3 hét lábadozás, de szvsz az simán hónapokig vért fogsz hugyozni, a szó szoros értelmében. Járás, wc-re menés, szex... nagyon durva lehet. A szexben ráadásul mire ugyanolyan hévvel veted be, lehet hogy hosszú hónapokig szoktathatod magadat hozzá. Mert könnyebb, vagy jobb max akkor lesz, ha már megszoktad, hogy olyan. Ez meg ugye általában azoknál van csak, akik gyerekkorukban átestek már ezen.
  • haxoror
    #56
    Mégis szarabb az élet fülcimpa vagy kislábujj nélkül...

    Szerintem te már úgy is eldöntötted hogy "belevágsz"(LoL), én legfeljebb akkor vállalnám ha tényleg muszály de csak úgy mert mások szerint jó, na azért biztos hogy nem.

    btw én remekül megvagyok a gyári verzióval szal motivációm sincs a skalpolásra :)
  • Gladiator
    #55
    A fülcimpád is felesleges, meg a kislábujjad...
  • Sil3nt
    #54
    azmar ebben a tekintetben felnott kornak szamit. mindenkepp tobb orvossal dumalj errol ha odaig eljutsz.
  • BenceYCE
    #53
    Van egy Zsidó származású orvos a körzetibe (saját bevallása szerint). Szerinted adna neked pártatlanul tanácsot? :)
  • Gladiator
    #52
    Egyelőre nem tervezem, hogy körülmetéltessem magam, csak érdekelt a téma. Ha esetleg rászánnam magam, akkor meg úgyis konzultálnék orvosokkal.
    Mindenesetre köszi.

    u.i.: Egyébként mi számít felnőtt kornak? 19 vagyok.
  • BenceYCE
    #51
    Vajon minek teremtették azt oda ha olyan qrva felesleges?
  • Sil3nt
    #50
    en egy hires sexologustol hallottam es olvastam, hogy felnott korban nagyon, de nagyon nem ajanlatos csak ugy semmi panasz miatt korulmeteltetni magad. Ha vanra komoly indok azaz egeszsesugyi problemad akkor is a vegso esetbe szabad megtenni... gondolom nem en miattam nem fogod megcsinaltatni, de megegyszer mondom, hogy nagyon nem ajanlatos... az okej hogy kis mutet stb... de szamos szovodmenyek es problemak is kialakulhatnak, nomeg mire hozzaszoksz [vagynem]... tehat meg gondold at szerintem parszor... remelem kicsit segitettem azert
  • BenceYCE
    #49
    Pisálásnál meg alul fogjákbe? Szuper! Én rögtön kettőt is akarok! :(
  • BenceYCE
    #48
  • Gladiator
    #47
    Nos, utána olvastam. A lábadozásról annyit, hogy a műtét kb. 25 percig tart, amiből nem érezni semmit, csak az első szurit, ami kicsit kellemetlen, de nem fáj. A 25 perc után a beteg a saját lábán hagyhatja el a kórházat, legközelebb két hét múlva kell visszamenni lecsekkolni, hogy minden rendben megy-e. Elméletielg utána is csak néha fáj, leginkább a reggeli merevedésnél az első hétben. A varratok maguktól kipotyognak. Kb. 2-3 hét a lábadozás, utána minden mehet ugyanúgy mint régen. Végülis a sex olyan nagyban nem lehet más, hisz jó esetben ha nem vagy körülmetélve akkor sincsen bőr a makkon.
    Hogy a makknak mennyi idő kell, hogy hozzászokjon a "szabad" élethez, azt nem tudom. Gondolom az is pár hét.
  • Cat #46
    számomra ujdonság volt (velveten olvastam), hogy kurvasokaknak van fitymaszűkülete, szóval a felnőttkori a "muszáj" kategóriába tartozik.
  • Match
    #45
    Jah, hogyne...
    Minden mendemondának ne higyjél már...
    Ezt Veres Pali bácsi mondta sok sok előadásán.
    Továbbá hozzáfűzte hogy ez tök jó ötlet lenne, csak az ember gyakrabban szokott hugyozni mint kefélni (vannak kivételek biztosan :)), és akkor nem fér oda a lyukhoz, mert nem áll a műszer...
  • Borg
    #44
    Itt a lényeg. Akinek gyerekkorában megcsinálják, az ahhoz szokik hozzá, hogy a makk sokkal érzéketlenebb. Viszont legalább fele annyi EÜ problémája sincs miatta.
    Akinek meg nem vágták körbe, az küzd esetleg a szükülettel, gyulladással olykor, de érzékenyebb is neki. Ami szexben nem hátrány. (bár kinek hogy :D)

    Viszont felnőtt korban metélni, hááát.. szerintem eléggé tortúra, maga a műtét még csak hagyján, de utána a lábadozás szar dolog lehet, és ez még semmi ahhoz képest, utána szexuálisan bevetni... egy teljesen új, szokatlan érzés. Mivan ha nem jön be? Visszacsinálni aligha lehet.

    Szerintem ha már gyerekkorban nem vágták, akkor később se... el lehet lavírozni azzal, hogy néha gyullad. Inkább ez. Fitymaszükülettel párosítva már talán elgondolkodtató, de még úgy se igazán...

    Egyébként a mai gyerekeknél ez már egyre inkább probléma, főleg kicsi korukban, szóval már a kórházban is próbálják rábeszélni az embert a metélésre. Mondjuk nekem lányom van, talán szerecse is. Nem tudom, hogy szeretném ezt a döntést meghozni a gyerekem helyett.
  • blackgamer
    #43
    egy dal a témáról, Honeyball - Metélős
  • CaviaR
    #42
    Az amerikai lakosság 90%-a hamurgeren és hot-dog-on él. Közkedvelt kaja továbbá a mézes szalonna(!!!). Inkább nem vennék példát olyanokról, akik nem tudják miből készül a fehérkenyér..

    A szokásokról meg annyit, hogy vannak olyan törzsek h a születés szabályozást a péniszük aljába vágott lyukkal oldják meg. Ha befogják ott jön ki ahol kell, ha nem, akkor a lyukon. Sokan csinálják és esküsznek is rá...