201
Vélemények, tapasztalatok, képek NEM!
  • masztimarci
    #201
    Nekem most telt el egy éve hogy megcsinálták.
    Én csak pozitívan tudok nyilatkozni a dologról.
    Persze az első 1-2 hét nagyon nehéz volt.
    Blog
  • hawkie22
    #200
    Egészségügyben dolgozóként és metéltként én is hozzászólnék.
    1. Orvosi okból kellett átesnem a muteten.
    2. A gatyó eleinte súrolja, az kellemetlen, de kb. 2 hét után megszokja az ember,a bör is megvastagszik a makkon, nem probléma késöbb a dolog (ráadásul késöbb is mész el, ami bizonyos esetekben igencsak jó lehet. :))
    3. Betettem már rengeteg húgyúti katétert a mütétek elött a betegeknek, hát azt kell mondjam, inkább metéljenek körül, mert amilyen gusztustalan tud lenni egy ápolatlan körülmetéletlen férfi... És nem csak az idösek, hanem fiatal, huszonéves fiúk is. Undorító.
    4. Eddig akárhány barátnöm volt, mindnek tetszett, senki sem vélekedett negatívan a dologról. Feleségemnek is tetszik.
    5. Valószínü, hogy a saját fiamnál is megcsináltatnám, de addig mindenképpen várok vele, amíg idösebb lesz (most fog születni, szóval elvileg esedékes lenne a dolog), aztán majd elbeszélgetek vele, elmondom a véleményem neki, aztán dönthet ö. Ha orvosi alapja van a dolognak, az nyilván más kérdés lesz.
  • masztimarci
    #199
    Ez az én történetem:http://superverz.blogspot.com/2015/01/korulmetelesem-tortenete.html
  • KandurExe
    #198
    Hulye :DDDD
  • KandurExe
    #197
    A jelenlegi partnerem korul metelve, muszlim
    Sokkal jobb, semmi szaga, a nadragja is ezerszer tisztabb mint az eddigi voltjaimnak
    En nagyon tamogatom az otletet mint no
    Nem akarok csunyat irni, de szivesebben veszem a szamba is...
  • Mr Olimpia
    #196
    Csinaltassatok meg a JOBBIK, heavy metelt Magyarorszagert!
  • zorrobomber
    #195
  • Hoz_Hun
    #194
    Én csak most tudtam meg hogy a körülmetélés általános dolog az Amcsiknál. És az indokok... istenem a SOK hülye ember.
    Félrértés ne essék. Azok akik vallási okból esnek át a dolgon vagy orvosi oka van azt totálisan megértem. De az Amcsiknál "hobbiól" lenyiszantják még csecsemőkorban, minden különösebb ok nélkül. Pffff...

    Azt a videót marha ötletesnek találtam: :)
  • Zoli9876
    #193
    Ha valakit érdekelne körülmetélés, bármilyen indíttatásból, akkor tudok jó plasztikai sebészt ajánlani. Nagyon kedves, absz profi hölgy. Férfiaknak és nőknek is intim plasztika.Nyugodtan lehet az oldalra, illetve rám hivatkozni - Zoli. Dr. Ignácz Zsuzsanna tel.: +36 30 9754795
    http://medical-plasztika.hu
    Nekem egészségügyi okok miatt kellett megcsináltatnom, elégedett vagyok az eredménnyel. pár kép, két hónapja volt a műtét: http://i59.tinypic.com/14b7s4x.jpg
    http://i57.tinypic.com/143pe0w.jpg
    http://i60.tinypic.com/2w4mnba.jpg
  • Stelk0
    #192
    és akk ezt h lehet verni....
  • llacee
    #191
    Attól már jobb a teljes körülmetélés.
    Szerintem szebb ha levágják.

  • The Protector
    #190
    bátyámnak is felvágták mert fitymaszűkülete volt.
    Most akkor úgy néz ki a pöcsöd mint egy német rohamsisak?
  • IXEMGabeo
    #189
    dettó, nekem 5 éves koromban...
  • jhetedikj
    #188
    biztos nem metéltek mostanában senkit körbe:D

    am nekem gyerekkoromban volt ilyen fitymaszűkületem, de nem lettem körülmetélve, hanem valahogy alul elvágtak egy ilyen cuccot és a makkomon félig van rajta a fityma alap helyzetben és a lyuk sem teljesen a tetején van hanem kicsit lejjebb
    volt bnőm szerint úgy néz ki mintha egy szív lenne:D
  • wordsworth
    #187
    ki van halva a topik emberek :D
  • Aquir
    #186
    ha valakinek csak az számít
  • Balazs1986
    #185
    "naná" -- hát kérem, akkor helyben vagyunk :-D
  • Aquir
    #184
    Naná hogy azt mondják rá szexi, ha jobban kilátszik neki.. ezt fölösleges így nézni.
    A természet mindenképpen úgy hozza hogy legyen fityma. Mint mondtam, ez érdekes módon millió évek alatt nem szelektálódott ki az embereknél, ez így is van jól
  • Balazs1986
    #183
    Kieg:
    A skandinávoknál is nagy szokás ám, nem túlzás, mi szinte csak nudistrandokra járunk egész nyáron, és ha skandináv srác van ott (nem kevesen), az tuti metélt, mondhatni, én még nem láttam skandináv srácot fitymával ... ez az igazság.

    Aki meg kérdezte kihez kell mennie, ne vioccelj, dehogy háziorvos, menj urológushoz és megbeszélitek. Sajna felnőtt korban már egy műtétnek számít, ezért is nagy gyakorlat az USA-ban leginkább, hogy azonnal csecsemőkorban nyissz :-D Jogilag meg úgy tudom, hogy ha a szülő kifejezetten megtiltja, akkor nincs nyissz, de ha nincs ilyen tiltás, akkor rutinszerűen nyissz. És bizony amerikai srácokat is eddig többnyire metélten láttam.
    Nos, ez a téma egy nagyon érdekes kérdés valóban, de én orvosokat csak mellette hallottam még érvelni (ennek ellenére én nem csináltatom meg).
  • Balazs1986
    #182
    Én rengeteg amerikai és nyugati orvosi szaklapot olvasok ill. tanulmányokat, és az az igazság, hog ymindegyik egyértelműen csakis érveket hoz fel a metélés mellett, bár én nem vagyok az, mielőtt kitalálná valéaki! Lányokat is kérdeztem, azt mondta a legtöbb, hogy szerinte sexy egy fiú metélten ....
    Hát tudja fene, valóban itt a mi kultúránkban nem annyira elrejedt de aztán amint nyugati edzőtáborokban vagyok, hát mit mondjak, nemhogy 50-50 %, hanem talán több a metélt fiúk aránya, ott valahogy ez természetes. Szóval ezek után tudja fene.

    (Egy személyes tapasztalatot megosztok: az MKE-n szobrász és festészet karon ugye elég gyakran van aktmodell-rajzolás, ill. egyáltalán az aktmodellel való foglalkozás akár csak anatómiai szempontból is, és a lányok bizony nagyon be vannak indulva, amikor XY metélt srác a modell aznap éppen ... merthogy van elég sok fiúmodellünk, szóval lehet benne valami)
  • Aquir
    #181
    a vastag bunda kiszelektálódott, a fityma nem xD
  • qetuol
    #180
    Isten megteremté az embert! Ruha nélkül!!!
    Így is kell,hogy maradjon!!!!

    Nem furcsa ugye???

    Barbár szokás egy barbár korbol!!!
  • passatgt
    #179
    megcsináltatnám, de ilyenkor hova kell menni?
    háziorvoshoz?
  • adobepremiere
    #178
    Isten megteremté az embert! Fitymával!!!!
    Úgy is kell,hogy maradjon!!!!

    Nem furcsa ugye???

    Barbár szokás egy barbár korbol!!!
  • Max7
    #177
    Van azért jó oldala is... beküldöd az apeh-hoz a sok fitymadarabot és kiküldenek egy teljes nagy faszt és leellenőrzi a könyvelésed :)
  • macleod2005
    #176
    Kérjük a 10 nő nevét, lakcímét, telefonszámát

    (innentől nem válasz, hanem vélemény)
    De amúgy akkor is:
    -Orvosi probléma érthető...
    -Szülői akarta, fiatalon nem tudsz ellene tenni....
    -Saját elhatározás, megérdemled hogy lemetszenek a farkadból...
    (Mellesleg Amerikában divat a metélgetés, utána lehet nézni, hogy egy orvosnak mekkora haszna van belőle.... És innen jön az a feltevés is, hogy jobb metélten, és ha tovább nézelődtök, akkor rájöttök, hogy nem az volt a cél, hogy tisztább legyen, vagy hogy a csajoknak jobban tetsszen. És ha netán netán még tovább nézelődtök, akkor rájöttök, hogy eme elméletet felállító pszihopata mit tett volna a nőkkel, ugyanezen indokkal, azt hiszem nem lenne ekkora reklámja a metélésnek....)
  • hodobaj
    #175
    Rakj egy diót a fejedre, és te lehetsz a diós metélt!!!:P
  • Biglol
    #174
    LOL!

    Ez a topik meg mindig el??
    Mar, aki nyitotta sem nez be ide XD (Sokat elarul)


    Egyebkent tuzes kolleganak azert nem tartok kitartast, ennyi iskolazatlan kozt, mert megy ez mar neki biztatas nelkul is.

    Olyan kommentek vannak itt, hogy mar lassan azt gondolja valaki, hogy amit irtok az vicces...
  • Davidus
    #173
    fürödni kell és akkor nem lesz büdös
  • sz4bolcs
    #172
    "10-ből 9 nő szerint nagyobb élmény ezen ugrálni mint a bőrős társain."

    -gondolom, egy dömpernyi pénz is társult a körülmetéléshez.
  • #171
    4 évesen metéltek körül. Egész életemben kaptam az ívet mindenkitől emiatt. Most röhögök inkább rajtuk mert nekem is jobban tetszik meg a nőknek is. Nem büdös nem túrós semmi baj nem lehet vele. 10-ből 9 nő szerint nagyobb élmény ezen ugrálni mint a bőrős társain.
  • thebunny
    #170
    De nemezvót a kérdés :D:D::D:D
  • lpmaskmancick
    #169
    akik metéltek, asszongyák hogy megszokja a filkó egy idő után...
  • Orionk
    #168
    Hogy miért jó a körülmetélés? nem értem.

    Szerintem egy fő különbség van, ha körülmetélt az illető, akkor a gatyó folyamatosan súrolja, és az baromi kellemetlen, meg idő után fájdalmas...
  • King of Roads
    #167
  • GregSB
    #166
    Minden bizonnyal az összes műtétet végző főorvos zs. származűsú, és így akarják fellendíteni a forgalmat... :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #165
    Nodeha lebretválják a szakáll+pajesz kombót, akkor könnyebben fel tudnak szívódni a metélt tömegben, szükség esetén! :DDD Más ötletem most nincs... :D
  • PyRex
    #164
    LOL hát sok logika nincs benne :) Most akkor attól, mert körül van metélve valaki (aki mondjuk nem zs.), mi változik?
  • GregSB
    #163
    Csak azt ne mond mert sok ott a zsidó. Mégis mi a franc előnye lenne abból a NY-i zsidóknak, hogy körülmetéltetnek mindenkit? Ennyire nem kéne baromnak lenni azért...
  • PyRex
    #162
    loooool