201
Vélemények, tapasztalatok, képek NEM!
  • blackgamer
    #161
  • Ronny
    #160
    New York City Plans to Promote Circumcision

    Nem nehéz kitalálni, hogy miért pont New Yorkban történik ez
  • Nyiri
    #159
    Nekem se volt csak mondtam :)
  • Hydroceph
    #158
    akartam mondani^^
  • PyRex
    #157
    "Nincs a "turo" jelenseg"

    Érdekes, nálam sincs a fenti jelenség, pedig nem vagyok körülmetélve. Sőt, ha most paraszt lennék, akkor ezt összefüggésbe hoznám a megfelelő tisztálkodással...
  • Nyiri
    #156
    Nah ha ezt vesszuk, akkor emiatt megeri megcsinaltatni.
  • King of Roads
    #155
    jah
  • Nyiri
    #154
    Eleinte igen, de utana megszokta a szabad levegot. Ennek koszonhetoen nem olyan erzekeny a makk resze. Mellekhatasa, hogy sokkal, de sokkal tovabb birom :) Mar ha erted :)
  • PyRex
    #153
    " Nincs a "turo" jelenseg"

    Érdekes, nekem sincs, pedig nem vagyok körülmetélve. Nem akarok paraszt lenni, de szerintem ha az ember megmossa reggel-este, akkor... ^^
  • King of Roads
    #152
    nem zavar(t), h egész nap dörzsöli/te az alsógatya?
  • Nyiri
    #151
    Nekem szukulet miatt kellett megcsinaltatnom. Nem fajt. Csak egy picit. Bekotoztek utana pedig 2 hetig kamillaval borogatni kellett. Nem tagadom mikor ugy erezte hogy akcioido van akkor nem volt kellemes mert feszitette a varratokat. 2 het utan elkezdtek kihullani a varratok, majd 3 het utan mar akcio kepes volt. Azt kell mondanom KURVA JO. Kellemesebb a viselete :) Nincs a "turo" jelenseg :) Tisztabban lehet tartani. A baratnomnek is jobban bejon. Hatarozottabban.

    Akinek nem szukseges annak nem olyan fontos, de akinek szukulet vagy rovid fek a gond annak minel hamarabb, mert kurvara nem veszes es csak az eletet neheziti, mert fajdalmas az aktus meg sorolhatnam a problemakat...
  • [Walaki]D`Lair
    #150
    Fitymaszűkület power, hólyagot tudsz hugyozni a faszod végére...felfújod mint a lufit
  • Kissjuni
    #149
    Egyetértek az alattam szólóval
  • PyRex
    #148
    "Mennyé inkább bázisugrani, vagy vadvizievezni, esetleg sarktúrára, ha már nagyon izgalomra vágysz (azok sem sokkal jobbak)..."

    Így is elvesztheti a micsodáját, vagy a sarktúrán meg lefagy neki, szal' az sem sokkal jobb :)))))

    Viccet félretéve: szerintem hülyeség poénból megcsináltatni. Ha nincs fitymaszűkület, mosni meg ugye amúgy is megmossa mindenki alatta is, vagy nem vallási szempont, akkor ne nyúlj hozzá - de ez csak egy vélemény.
  • Kissjuni
    #147
  • Sir Quno Jedi
    #146
    Balta???!!! Jó lesz neked oda egy aprócska kis körömcsippentő, meg egy nagyító... :DDD
  • Kissjuni
    #145
    Jó hát éjjel 1 kor már kicsit kész van az ember Amugy már beszéltem az orvossal azt mondta hogy otthon is el lehet végezni a műtétet csak kell egy preciziós balta.
  • King of Roads
    #144
    ez fájt
  • [Walaki]D`Lair
    #143
    Minek egyáltalán fasz a bőrre?? Felesleges, köszörűkövet neki! Hogy a fogaskerék csípné be a fitymafékedet!!!!4
  • Kissjuni
    #142
    Minek egyátalán bör a f@szra? De most nem? Folyton a gond van vele. Holnap le is vágatom AZ EGÉSZET a pííííííícsába.
  • Boroskóla
    #141
    Cikk képekkel ilusztrálva.
  • Davidus
    #140
    aztán úgy fog kinézni mint egy túlfőzött szafaládé
  • ZilogR
    #139
    Lehet éppenséggel hosszában is felhasítani a fityma bőrét: kisebb seb, ugyanaz a hatás és egy centit sem vágnak le. Mellesleg a makk alján található féket átvágatva még 1-1.5cm hossznövekedés is elérhető erekciókor (nincs ami visszatartsa). Inkább ilyet vállalj be. Talán Afrikában bronzba is öntenék a brádat. ;)
  • Gladiator
    #138
    Nem most fogok dönteni mondtam már, majd max. 1-2 év múlva csinálnám meg. Bár olvastam egy csomó negatív tapasztalatot és elment a kedvem, szal valószínű marad így.
  • Max7
    #137
    A cerka úgy jó ahogy van, hacsak mégsem jó úgy mert gondok vannak vele.... használni kell nem azon gondolkozni hogy hogy működne jobban és pláne nem olyat csinálni ami visszafordíthatatlan :)

    De azért érdekel, hogy hogy döntesz :D
  • Gladiator
    #136
    Fúú... megszólalt a nagy gondterhelt ember... Próbálsz itt fontosnak látszani... Hagyjál már...
  • Max7
    #135
    Neked sincs más gondod bajod mint a körülmetélésen gondolkodni..... szeretnék ennyire gondmentes lenni én is!
  • Gladiator
    #134
    Nah, hát találjátok ki melyik a legjobb, mer akkor azzal csinálom!
  • Met
    #133
    szivarvágóval is meg lehet oldani szerintem
  • G_ArchAngel #132
    hülye vagy, ha nem csináltatod meg - mikor a bőr alól a doki kiskanállal fogja kikaparni vmi komolyabb nemibetegség elhalt szöveteit, akkor fogod megtudni igazán mit hagytál ki:)))

    azért az kemény indok, hogy a védekezés nélküli afrikai falvakban a bőrös virslivel hancurozók 90%-a AIDS-es lett, addig a kopaszoknak csak a fele...

    nem késő, egy asztalfiókkal is odatudod szorítani, kés meg minden háztartásban van, csak arra vigyázz, hogy az a szobatársad csinálja, aki a legkevesebbet itta...
    ...vagy az a csaj, akinek tetszik az európai bráner:)))
  • Gladiator
    #131
    Igen, és mindezt a disco közepén:D de legalább utána mindenki meghívott egy italra...
  • Armani
    #130
    1.
    Ilyen gyakran mondasz ellent magadnak? :P És vajh mért aprilis 1-jén? :D
  • G_ArchAngel #129
    persze, takargatod, hogy tréfa, közben tegnap meg azért nyomtál be, hogy ne érezd, mikor a haverok befogják a bőrt a satuba és felhevített metszőollóval levágják...
  • King of Roads
    #128
    bazmeg
  • Gladiator
    #127
    mikor máskor?:D
  • Met
    #126
    április elsején próbálkozol ilyenekel?:)
  • schrank
    #125
    és hazavihetted azt a "falatnyi" bőrdarabot
  • Davidus
    #124
    amúgy tuti április 1:D
  • Davidus
    #123
    afrikába ne utazz el mert akkor majd meg ilyen korongokat rakatsz a füledbe
  • dieselG
    #122
    bazmeg...