295
Hogyan fogjunk hozzá hízni?!
  • mila69en
    #95
    ezt most nem mondod komolyan?
  • gnar killer
    #94
    ez a tévhit pontosan. hiába eszünk, semmi vagy max 1-2 deka és ennyi. mi (vagyis én tuti) fogyni tudnánk jól.
  • haxoror
    #93
    Hát de most komolyan erre mit lehet mondani?
    Azt, hogy a fogyás egyeseknek problémát okoz még talán(!) meg lehet érteni de hogy valaki ne tudjon hízni?!
  • armageddon666
    #92
    Bazz akkor hogyan kell fogyni topic se legyen -.- ne egyél azt dögölj éhen.. pár év rothadás után csontsovány leszel oszt örüjjé.. ha csak zabálni kéne azt ennyi hidd el nem lenne gond...
  • gnar killer
    #91
    azért kell nekik sokszor keveset, hogy a gyomruk hozzászokjon hogy mindig dolgoznia kell míg aki hízni akar annak el kell hogy "lustuljon" a gyomra így kevesebb anyagot dolgoz fel ergo hízni fog.

    nekem is hízási gondjaim vannak /: ráadásul szüleimtől is elörököltem a vékony alkatot bár én túl vékony vagyok >.<
  • ktomi22
    #90
    Ok.. igen.. ez a te véleményed, de hidd el sokn vannak, akik hiába zabálnak, hiába sokat, hiába csak ennyi... Nem Híznak..
  • mila69en
    #89
    köszönjük mester megis oldottad a problémát:D
  • haxoror
    #88
    JÉZUSOM!!!

    Hogyan kell hízni HELP!!!!!44

    A csoffadt girnyó ha hízni kezd akkor még szánalmasabban fog kinézni mint azelőtt, egy dolog a hízás és megint egy másik az erősödés.

    Hízni akarsz?
    Zabálj.
    Sokat.
    Ennyi.
  • ktomi22
    #87
    amugy valakinek van valami bevált 5lete?
  • mila69en
    #86
    hátha annyi pízem lenne én tonám mindennap persze akkor van gáz a ha a szíved is elzsirosodik
  • ktomi22
    #85
    :) csak azér nem fogunk kokainozni :D
  • mila69en
    #84
    hát azt mindenki tudja hogy a kokain aktiv használata elzsirosodáshoz vezet^_^
  • kulabácsi
    #83
    jah csak a mennyiség számít! én stagnálok a sörtöl is, pedig lehet nem is iszom belőle keveset?!:)
  • CheAteR88 #82
    egyszerse....
  • CheAteR88 #81
    a sör az hízásra fogyásra egyaránt jo:D
  • DaemoonHunter
    #79
    Én minnél több sportot és az úszást ajánlanám. Ha a gép előtt ülsz egész nap, a szervezetednek nincs sok szüksége a kajára, végülis csak ülsz. Viszont ha sportolsz akkor igen, ugyanis ebből nyersz energiát, és később izom lesz. Az egyik haverom 4 hónap alatt 5kg-t hízott azzal hogy rendszeresen jár úszni. Még egy jó tanács a sör:)
  • CheAteR88 #78
    bebaszna-.-
    gebéket olcson temetik-.-(nincs benne biznisz)
    híííízzáááááááá amíg bele nem fullac:D



    mila neked meg annyit hogy szerintem a ko...* nem hízlal hanem fogyaszt vagy inkább összeesel tölle(nagytételben)
  • ktomi22
    #77
    nah hazaértem.. lett pár HSZ.. aminek szerintem örülnek a hízni akarók...
    ..végigolvastam az összes uj HSz-t.. már nem tom ki kérdezte.. de.. amugy a hízni akarók nem kövérek akarnak lenni.. ne értsétek félre a hízni akarókat.. ők a sovány testalkatot szeretnék normál-ra növelni.. ami meg a másik.. azt a fogyás / hízás topik.. megtaláltam keresőbe, de szeintem a fogyás és hízás 2 külön álló dolog.. nem 1 topicban a helye.. rem nem gond, hogy nyitottam ezt..
  • Davidus
    #76
    "A lassú anyagcserével a zsírok elraktározódnak a szervezetedben, ez jó."

    aha ok:D
  • The Garrett
    #75
    nemhiszem hogy az egyetlen jo modszer a hizasra a konditerem meg a tomegnovelok...
    tény ezekkel lehet leglátványosabb eredményt elérni rövid idő alatt, de ha nincs "kedved" rá sulyos pénzeket költeni, akkor bőven elég ha előkeresed a garázsbol a jo oreg kerékpárt + veszel egy uszoda bérletet.

    Az egyetlen dolog amire ügyelj hogy alakits ki valamilyen rendszert ami szerint elkezdesz sportolni, és ügyelj a kajálásra is, de a cikk arra vonatkozo reszevel egyetértek (bár brokkoli suxxx)
  • kulabácsi
    #74
    ha semmi sem segít akkor sztem öngyilkosság a megfelelő mód a helyzet kezelésére:D
  • kulabácsi
    #73
    pontosan! a kokainról meg annyit h ha lenne annyi pénzem h minden nap tolhassam akkor sztem már nem zavarna h sovány vok me meglenne mindenem xD
  • Gladiator
    #72
    Mindenesetre a Mekis kaja + nuku mozgást nem ajánlanám. Csináltam kb. 1 hónapig, és majdnem kórházban kötöttem ki. Fájt a vesém, a májam, a gyomrom, a tüdőm, lázam volt, meg minden szar.
    Mondjuk nem önszántamból csináltam ezt a Meki kajás módszert, csak egyszerűen ahol lakok nincsen normális európai kaja, csak sok rohadt rizs, amit alapban utálok, így naponta legalább 1x mekiben ettem. Aztán a nagy hőség miatt már a sima sétától is szénné izzadom magam, nem hogy még sportoljak is. De aztán kénytelen voltam felhagyni a mekivel és rizst zabálni továbbra is. Már vmivel jobb.
    A másik, hogy nem is éri meg. Mert így, hogy nem mozogtam, ugyanúgy lefogytam, a mekis kajától meg igaz hogy híztam, de csak a hasamra. Nehogy aszidd, hogy majd szépen eloszlik... frászt. Tök szemétség:D
    Mozgás meg inkább megerőltető legyen, mint fárasztó. Szal pl. inkább járjáv gyúrni, mintesm hogy tollasozz.
  • mila69en
    #71
    jó akkor azt neveztesd átt fogyókúrásra azt kész.. nem kéne a kettőt egy tpopicba:) aki fogyni akar az odamegy, aki hízni az meg ide
  • Gladiator
    #70
    nos, akkor ajánlom a keresőt. Még anno én nyitottam ilyen topikot fogyás / hízás címszóval. vagy valami hasonló.
  • kas123
    #69
    ha semmi sem segít akkor zsírbeültetéssel...(komolyan van ilyen)
  • xotyi
    #68
    a kokainra még a milliós bankszámla is rásegített szvsz.. :)
  • mila69en
    #67
    ha viszont semmi sem segít, lehet még próbálkozni sok-sok kokainnal^_^ diégonál beváltxD
  • kulabácsi
    #66
    lol ez sem működik:D
    (őersze nem saját tapasztalat)
  • CheAteR88 #65
    tekersz egy tigit és addig eszel amíg a hányás küsszöbén jársz
    elmúlik hányinger- tekersz még1-et és eszel!!!!!!
  • xotyi
    #64
    a dohányzással énis igy vagyok.. :(
  • xotyi
    #63
    :D
  • kulabácsi
    #62
    akkor meg takarodj:)
    (viccel)
  • Mirk
    #61
    nekem nem kel híznom 70 kiló vagyok:)
  • Picar77
    #60
    hát a 10 ediken lakom lehet hogy kiprobálom ezt a dolgot
    (amúgy meg sokba kerül az eltartás mert többet eszek mint apám meg anyám együt véve ) :D
  • kulabácsi
    #59
    :DDD
  • mila69en
    #58
    nézzük a jó oldalát!
    1.hátszélben qurva gyórsan lehet mozogni
    2.ha leugrasz egy 10 emeletes tetejéről nem biztos hogy leérkezel
    3.ha kiesel egy vonat elé, bőven elsuhan feletted
    4.nem kerűl sokba az eltartás
  • Picar77
    #57
  • kulabácsi
    #56
    kötsög:)
  • mila69en
    #55
    az még verseny súlyxD