294
  • Black Ghost
    #294
    Blancpain Endurance Series - Monza

    stream
  • Black Ghost
    #293
    FIA GT1 Navarra stream
  • Akey
    #292
    FIA GT1 World Championship Nogaro 2. futam 14:15-kor! stream
  • LaszloLedzenyi
    #291
    mér a szájbakúrt tótokhoz viszik, ááááááá
  • Szabi1991
    #290
  • Akey
    #289
    Oroszország helyett Dunaszerdahelyre jön/megy az FIA GT3 mezőnye augusztus 19-21-én! Valamennyire várható volt a bejelentés, de azért meglehetősen furcsa döntés. Mindenesetre Walter Csabi már ismeri a pályát és mégiscsak a Csallóközben lesz a verseny! link
  • Akey
    #288
    Tegnap Csabiék 16-ról 6-ra jöttek fel. Ma 12:15-től 10-ről rajtolnak. Aki a WTCC mellett elbír ezzel is, az 12:45-től itt vagy itt nézheti meg a második futamot.
  • bardocz
    #287
    Ők azok:) Mire a Csabát megértettem így külföldiül mondva...
    Grat nekik!
  • bardocz
    #286
    Ők mennek a fekete #7-es bmw-vel, vagy mást nézek?:D
  • N o N a m e
    #285
    Most néztem meg Walter Csabáék versenyét. A 10. helyről indultak és… nem akarok spoilerezni. Nagyon nagy futam volt, tele előzésekkel. Ajánlom mindenkinek! :)
  • Akey
    #284
    Pénteken Walter Csabinak is kezdődik a szezon. GT3 és GT1 Portimaoban. Szemléltetném a tavalyi és az idei Z4 GT3 közötti különbséget. Utóbbi enyhén combosabb. ;)

  • z0ty4
    #283
    FIA GT1 2011 Round02 Zolder Race01

    nem tudom meddig marad fenn
  • Akey
    #282
    Championship race most! live stream
  • N o N a m e
    #281
    mindjárt kezdődik a quali verseny, link
  • Akey
    #280
    Ma 16:45-től időmérő, szombaton 10:15-től quali race, 16:45-től pedig champ race. Szokásos makulátlan streamen lehet élőben követni az eseményeket.
  • Akey
    #279
    Rengeteg oka lehet a dolognak, de hivatalosan egyikkel sem magyarázták. A legvalószínűbb, hogy senki se vállalta a 2. csapat indítását. Az is csoda volt, hogy tavaly összehozott Altfrid Heger egy saját alakulatot és még szégyent se vallott vele. A Maserati se nagyon erőltethette az indulást, márpedig tisztességes támogatást nyújtott eddig minden évben. A harmadik, hogy nem tenne jót a bajnokságnak, ha sorozatban hatodjára is a Maserati lenne a bajnok. Már csak az a kérdés, hogy akkor miért nem nevez helyettük a Saleen, amikor ők is legyártották a 2010-es kit-et.
  • Szabi1991
    #278
    maser miért nincs ? :O
  • Akey
    #277
    A hétvégén Abu Dhabiban kezdődik a GT1-es világbajnokság 2011-es idénye. Sajnos Maserati nélkül. Az FIA ma hozta nyilvánosságra az évadnyitó rajtlistáját, amiről még mindig hiányzik két Corvette. link Érdekes, hogy a DKR-t új nevezőként említik, pedig tavaly ők futtatták a Mad-Croc csapatot.
  • Szabi1991
    #276
  • Akey
    #275
    Változatlan összetételben áll rajthoz idén is a Need for Speed By Schubert Motorsport csapata az FIA GT3-as sorozatban. Vagyis Walter Csaba idén is odacsaphat a Porschéknak, Lamorghiniknek, Corvetteknek és immár McLareneknek és Mercedes SLS-eknek is! Kilátásban van a Nür és Spa 24 órás futamon való indulás is 3-3 autóval. Reméljük a 3x3-as felállásba idén már befér Csabi is. link
  • zoltang
    #274
    Sajnos még itt nem fog indulni...



    ...csak a 24 órás Nürburgring -en.
  • Szabi1991
    #273
    nyáron egy autósjátékhoz ilyet csináltak, szerintem sokkal jobban néz ki :D
  • zoltang
    #272
    Nem sok info van róla, de készül...

    McLaren MP4-12C GT3 Racing



    http://www.sportauto-online.de

    2011-ben még fejlesztgetik a McLaren a CRS Racing -el közösen, de néhány GT versenyen elindul.
    Talán 24 órás Nürburgring, LeMans ?
  • zoltang
    #271
    Nem friss hír, de akkor már ezt a "szépséget" is belinkelem. :)

    New Stratos GT2: Rallye-Legende für die Rennstrecke .
    A Stratos belép a GT2-be.?!

    http://www.sportauto-online.de/

    (4,3L Ferrari-V8, 510 PS (Ferrari 430 Scuderia-Chassis), 1.240 kg.)

  • N o N a m e
    #270
    Nem tudom ide jár-e, de a 2011-es ALMS Lambó üt!



    Több kép itt!
  • Akey
    #269
    Ha külcsín alapján kéne dönteni, akkor a Porsche a nyerő. De nem eszik olyan forrón a kását. :D
  • zoltang
    #268
    Új jövő évi, 2011-es, GT2 kategóriás Porsche RSR:
    http://www.speedweek.de/


  • zoltang
    #267

    Ferrari testet neuen 458 GT2

    http://www.speedweek.de/

    Bár még csak ALMS-t írnak...
  • Szabi1991
    #266
  • Akey
    #265
    Minden futamon pontot szerezve a Vitaphone Maserati csapat párosa, Andrea Bertolini és Michael Bartels hódította el az FIA GT1-es Világbajnokságának első bajnoki címét. A csapat bajnoki cím is a németekhez került, míg a konstruktőri trófeát az Aston Martin vihette haza. A szezonzáróról az M2 vasárnap esti Motorsport magazinjában számol be, amit az M1-en hétfő késő este megismételnek. A szezon rövid értékelése az Endurance Info oldalon. Nagy felbontású képek a Maserati Corse oldalán, a szeon összes futama felvételről itt tekinthető meg.
  • Akey
    #264
    GT1-el zárul a motorsport szezon. A TC2000-el a nyomában, az argentín San Luisban int búcsút a 2010-es évnek az FIA legfiatalabb világbajnoksága. A Vitaphone Maserati párosát (Andrea Bertolini, Michael Bartels) már csak az Aston Martint hajtó Tomas Enge és Darren Turner érheti be, amihez nem kevés szerencsére is szükségük lesz. Miután Brazíliában a listavezető Maserari csapat hazai pilótákkal felvértezett második számú egysége versenyben előzte meg Enge-éket, hasonló trükkre készül Dave Richards csapata és a Formula 1-be ácsingózó, argentín José Maria Lopezt ültetik a hátvéd Stephan Mücke mellé. Az utóbbi évtized - véleményem szerint - legjobb újonnan épített versenypályáján nem kevés izgalomra számíthatunk, ahogy azt már meg is szokhattuk a sorozat eddigi futamain. Időmérő ma 21:15-kor, futamok vasárnap 13:15-kor és 17:25-kor a GT1 TV-n!
  • Akey
    #263
    Na a két bajnokesélyes Mutsch és Kechele jól elintézte egymást.
  • Szabi1991
    #262
  • Akey
    #261
    A hétvégén Interlagosban parádézik a mezőny! Ma 17:30-kor quali race, holnap 18:00-kor champ race. live stream
  • Akey
    #260
    Richard Westbrook az Isten! Valamelyik előzését tuti kiteszem poszternek a falra.
  • Akey
    #259
    Na már tiszta a dolog. Nem töltötték le a kötelező pit-stop időt a boxban. 1 mp-es stop&go-t kaptak érte. Egy győzelembe került.
  • Akey
    #258
    Megint volt vmi gebasz. 5 perccel a vége előtt még 13. volt Csabi, de aztán csak játszadozott a mezőnnyel. 2 kiállással is bejöttek 6-nak.
  • zoltang
    #257
    Kezdődik a GT3 2. menet...
  • Akey
    #256
    Megnéztem a GT3-as első futamot. Ez hihetetlen. Walter Csabiék életét is folyton a defekt keseríti. Dobogó helyett 12. hely. De érdemes megnézni, Csabi hogy intézte el a Ferrarit a 4. helyért. :D Tekerjetek a 36. perchez a "qualifying race" videóban.
  • LaszloLedzenyi
    #255
    naggyon komoly volt a gt1