8
  • sathinel
    #8
    délután, és estefelé belassul, amikor a legtöbben nézik. De hajnal 2-5 ig pl szélsebesen jön nekem a videó. Youtoube nagyon király:D Csak ne lenne néha cenzúra..
  • csorfab
    #7
    Nem tom, nekem nem szokott problémám lenni a youtubeal, viszont itt van a legtöbb videó, ezt használja mindenki, nem tudom mennyi esélye (és mi értelme) van egy riválisnak.

    Hát igen, a kapitalizmus, és a szabad piac hátrányai, mennyivel egyszerűbb lenne, ha lenne EGY jól működő videómegosztó, EGY optikai szabvány, stb... :) Na mindegy, nem szövögetek kommunista elméleteket :D
  • ssdb
    #6
    a youtube és az akadás gyakori, fejlesztés kéne... ha nem lesz, akkor télleg le fognak maradni...
  • Balumann
    #5
    Nálam a google video lassabb egy kicsivel mint a youtube :D Youtube-n ha kinagyítom a videót akkor nem kell várnom se!
  • asysoft
    #4
    Legközelebb kipróbálom.
  • Gerygrey
    #3
    Néha nekem is várni kell, aztán pár refresh után rendesen megy. De nem csak a youtube, hanem más videómegosztók is szoktak így vacakolni.
  • asysoft
    #2
    Nocsak, nem csak nekem van ilyen?:) Az a furcsa, hogy haver ad egy linket egy 1 perces videóra, neki folyamatosan jön, nekem 10 perc kell, mire betöltődik...
  • juhand
    #1
    Ha a YouTube-on nem csinálnak fejlesztést amúgy is vége lesz, mert néha 10-20 perc alatt jön le a 2 perces klipp.