12
  • Penge4
    #12
    Ez így igaz, nagyon jó a meglátásod.
    A Windows ugyanúgy "függőséget" okoz és minden illegális példány közvetetten a Microsoftnak termel hasznot, ugyanis a piaci részesedése megmarad és a cégek, iskolák rá lesznek kényszerítve, hogy megvegyék (mert nekik meg kell). És akor még nem beszéltem azokról az emberekről, akik szeretik a jogtiszta dolgokat és ez egy iránymutató lesz a számukra.
  • droland
    #11
    UI: Tudom, hogy te erre azt fogod mondani, hogy nem rakom fel a vistát, mert sz*r, de mi ezt nagyon jól tudjuk, mert a windows 95/98 után fél évig hallgattuk az embereket, hogy mekkora sz*r a windows2000 nem rakom fel. Aztán utána azt is hallgattuk, hogy a windows xp milyen sz*r, mert inkompatibilis azt sem rakjuk fel. Szóval ezt az ÉN NEM RAKOM FEL SOHA dumát minden új windowsnál meghallgattuk :)
  • droland
    #10
    Rolika ez szerinted tök véletlen? mert ha véletlen lenne már rég nem lenne ott, de még mindig ott van és tudod miért?

    Ezért: http://pcforum.hu/hirek/?qnid=10574

    Még annyit hozzáteszek a hírhez, hogy a vista nem terjed olyan gyorsan, mint gondolják. Az ezzel kapcsolatos hírek, hogy már több, mint 20.000.000-t vettek meg hoax. Egyszerűen alig fogy. HÁT CSINÁLJUNK KEDVET HOZZÁ: Legális regisztri turkálás=+1 év!

    Használd csak, majd megszokod és ezt fogod szeretni!

    Ennyi a trükk, és lámlám beveszi a nép. Majd gondolj erre a hozzászólásomra 2 év múlva. Mindenhol csak vistát fogsz látni, okosan ki van ez találva hidd el!
  • NEXUS6
    #9
    A helyzet nagyon eccerű.;)
    Az illegális tartalmat is megvette egyszer valaki. Szal az illegális tartalom nem attól illegális, mert olyan dógok vannak rajta (bár van persze olyan is), hanem mert senki nem elégítette ki a kiadók mérhetetlen pénzéhségét amikor közzé tette.
    Nagyon eccerű, ha a YouTube-ot is ezért fingatják, akkor lesz szives havonta előre átutalni a pénzt az RIAA-nak vagy akárkinek, ha már ilyen oldalt akar a M$ üzemeltetni, és ezzel mindenki pici lelke megynugszik. A júzer meg használhatja végre arra ezt az oldalt amire kitalálták.
  • Penge4
    #8
    Nem is azt írtam, hogy legyőzi a YouTube-ot, vagy egyáltalán a többit, de a kisebbeknek azért lehetett volna konkurenciája. Ezzel is be fog égni, mint a Zune-nal.
  • sathinel
    #7
    A marhák nem nézték meg a youtoube, metacafe oldalakat?? Csak halottak róla, és eldöntötték hogy csinálnak?? Ezek a barmok nem jöttek rá, vagy csak nem akarnak rájönni hogy mi megy a többi oldalon... Nem hiába nem töri magyát a többi oldal hogy csak védett videók menjenek. Így tudnak tömegeket odacsábítani. MS- meg antiüzletet csinál már az elején. Ezek most tőlünk magyaroktól tanultak, vagy csak visszafejlődnek mint eddig?? Nem is kell bábtani az MS-t ekek magukat is szopatják.
  • roliika
    #6


    Ennél már csak az a Microsoftos hír a szebb, hogy a Vistát nem is kell crackelni.

    Registryben pár értéket kell átírni és hopp, már is több mint 1 évig műxik a Vista...honnét tudódott ki? Hát az MS hivatalos oldalán olvasható! :DDDD
  • wanek
    #5
    Ritkán értek veled egyet, de nekem is ez a véleményem.
  • Benedicht
    #4
    "De ez jó hír, mert így elfordulnak tőle mégtöbben és még annyi piaci részesedést sem fog szerezni, mint amennyit szerezhetett volna."

    Jah. Nehogymar verseny legyen...
  • roliika
    #3
    Na mivan? Mégsem működik az überfrankó videó szűrő ami felismeri a felmásolt filmeket? Hát pedig az olyan jó algoritmus volt ... lol
  • Penge4
    #2
    Mert aki illegális tartalmat pakolt fel, azt törölték és így már nem tud újraregisztrálni. De ez jó hír, mert így elfordulnak tőle mégtöbben és még annyi piaci részesedést sem fog szerezni, mint amennyit szerezhetett volna.
  • Atomy
    #1
    Ja, majd 2 hónap alatt megoldják, hát kiváncsi vagyok.
    De hogy az új belépők miért zavrják a fejlesztőket a munkában az eléggé érthetetlen, talán ők gyártják az accountokat manuálisan vagymi?