27
  • Klub
    #27
    A maffiához majd összel jöhet szóba, vagyis augusztus 27.-étől.
  • Csaba42
    #26
    Valóban? Ezt én nem tudtam, én úgy tudtam, hogy újfent a Remedy csinálja. Akkor remélem, valaki észbekap, és összehoz egy méltó folytatást a Mafia című játékhoz is!!!
  • Geryke
    #25
    Remendy->Remedy
  • ldavid
    #24
    a Max Payne 3-at már fejlesztik, csak éppen egy másik csapat.
  • koschwarz
    #23
    nem halt meg. viszont egyre szomorúbb lett
  • Wittgen
    #22
    Nem úgy volt vége a Max Payne 2-nek, hogy meghalt a végén? Végigjátszottam vagy 4x, de nem emlékeszem a befejezésre...
  • Csaba42
    #21
    LOL, akkor a "nagy titokra" most fény derül: A(!!!)ssassin's Creed és A(!!!)lan Wake! Utóbbit bizti jó lesz, de nekem betartsa a tisztelt fejlesztőgárda a korábbi ígéretét, miszerint az Alan Wake után elkezdik fejleszteni "esetleg" a Max Payne 3-at...
  • Kindred Blades
    #20
    Mindkettő címében van "a" betű. vagy valami ilyesmi
  • Loverman
    #19
    mondjuk azt sem értem h egy tps meg egy kalandjáték mit keres 1 kategóriában.. akkor legyen 1 cikk a stalker és a supcom összehasonlításáról is, kb annyira van távol a 2 téma.
  • Kindred Blades
    #18
    tps - third person stabber? :)
    Ebben azért biztosak nem lehetünk, amit a demo videóból látni, az egy előre lerendezett, megbeszélt dolog, s igen rövid ahhoz, hogy a játékot teljes valójában megítéljük. No persze, ha olyan lesz (illetve lesz olyan jó), mint az új PoP második harmadik része (amire van esély, nem is kicsi, a fejlesztőcsapatot tekintve), az nekem már elég. :)
  • Loverman
    #17
    nem azért, de az Assassin's creed nem sokban fog különbözni a PoP 3-tól, nem írhatja át nagyon az tps fogalmát. alan wake-et meg inkább kalandjátéknak mondanám, mint pl Syberia.
  • Picizöldfül
    #16
    mind a kettő ígéretes darab,és végre reméljük a sok fecsegés "felejtsük el a lineáris játékmenetet|minden hatással lesz mindenre,és mi irányítjuk a története" szavak mögött végre tartalom is lesz(személyes vélemény:assasin creed jobban bejövős ,az átdöfős kép faja:D)
  • HöfEE
    #15
    Sajnos nem játszottam vele, de nem is azt próbáltam mondani hogy egyáltalán semmi jó játék nem jött ki csak azt, hogy aránytalanul kevés :) Remélem igy már értjük egymást.
  • Matyóhímzés
    #14
    Fahrenheit nagyon jó volt, a története még jobban lekötött, mint a Max Payne-é, és az szerintem elég nagy szó. :)
    Egyedül annyi baj volt vele, hogy nagyon "konzolos" volt, de hangulatban, és történetben túlszárnyal bármit.
  • NKing
    #13
    chatran: ÍGY VAN:)
  • chatran
    #12
    A Fahrenheit-el játszottál már? Ez 2005-ben jött ki és nevezhetjük igazán formabontónak.
  • HöfEE
    #11
    Na ezek már játékok. Végre a 2007-es év eljövetelével kezdenek megint formabontó játékok készülni. Egyébként elég silány volt szerintem az elmult 2 év játék szempontból. SP játékkal nem is nagyon játszottam ez idő alatt mert nem volt mivel.
  • Rage47
    #10
    pc-re is állítólag. csak a honlapján nincs kiírva.
    különben nem is lenne topikja
  • Matyóhímzés
    #9
    Én meg mindkettőt már jó ideje. :)
    A Havoc meg tényleg fizikát szimuláló motor, nem sok köze a megjelenéshez. :)
  • GVG
    #8
    Assasin's creed rulez!

    (kár hogy xbox360-ra és ps3-ra jön csak:()
  • Devvo
    #7
    En Alan Waket varom!
    Az mien zsir jatek is lesz!
  • gyuri12
    #6
    erre a hétvégére Stalker cikket vártam:)
  • Balumann
    #5
    Ennek is lesz gépigénye...
  • who am I 7
    #4
    biztos a fizikai világra gondolt
  • scorpeeon
    #3
    "A tartalomhoz a tökéletes körítést a Havoc-motor adja, amely káprázatos világot varázsol elénk."

    Inkább káprázatos fizikát, nemde?
  • Armani
    #2
    1 éve GameStar cikkezet róla azthiszem.
    Azóta epekedve várom :P
  • kricsi
    #1
    várjuk türelemmel :)