98
Torrente.3.The.Protector
  • gyertyamártó
    #98
    Valamilyen szuicid hajlamomnál fogva elővettem újra ezt a játékot.mindenkinek ajánlom,aki ősz hajszálakat és habzó szájat szeretne.Az idegbaj okai:a játékban nincs mentés,s nem lehet tovább jutni a második szintre.Vannak ugyebár a feladatok:nagyinak venni dolgokat,elvenni a cd-nepperektől a cd-iket,maszturbálni,annyit,ameddig a sárga csík teli lesz,fingóversenyet nyerni,begyűjteni a real-sálakat.Na már most én ezt mind megtettem.Nagyi nem kér már semmit,kivertem számtalanszor,sálak begyűjtve,fingóversenyek megnyerve,cd-k ellopva.Krediteket lehet gyűjteni,úgy,hogy kiverem vagy súlyt emelek.ha összegyűlik 200 kredit,abból 10%-nyi erőt/vezetést/respektet/sexappealt/stb-t fejleszthetek.Ez nem kis idő.És eközben a játékban nincs mentés!!!!!nincs.majd 3 óra játék után egyszerűen rádesik melletted egy autó egy karambolban és kész.kezdheted előlről.rengeteg dolgot nem vehetek meg,nem tehetek meg.Így pl nem vehetek bizonyos ruhákat,bizonyos autókat,nem kurvázhatok,nem mehetek diszkóba,mert nincs olyan ruhám,mert az mind már a kettes szint.s még a térkép bizonyos része is le van zárva előttem.ami úgy néz ki,hogy egy nagy piros átlátszó valamin én nem tudok átmenni,de mindenki más igen.szóval megcsinálok minden feladatot rengeteg óra alatt,majd egyszerűen nincs folytatás.gyűjthetek kreditet,gyűjthetek pénzt taxizással,de nem jut tovább a kettes szintre és még menteni se tudok.Mindenkinek ajánlom,aki korai agyvérzést akar magának.az pedig,hogy cheat,felejtsétek el.az egy másik torrente játékhoz van.amiről én beszélek,ahhoz nincs.ez a :Torrente 3 el protector PC változat
  • Sharkhunter
    #97
    heyall, csak véletlenül akadtam rá erre a játékra, a kommenteket olvasva meg egyre jobban megtetszett, mer ilyen kretén játékot még nem láttam :D, a filmeket is megnézem, gondolom hozza a szintet
    aki játszik vele, de össze-vissza villog a kép (epilepsziaveszély :P), annak nagy érdemes a wmp 11 egy előző verziószámúra tenni, mer ez okozza a villódzást, remélem tudtam segíteni
  • szjuca
    #96
    A közelmúltban volt szerencsém a film 1., 2., 3. részéhez, hát mit mondjak. Azóta megnéztem még vagy 5x. Király.
    De hogy game is van ezt álmomban sem mertem volna gondolni. Megpróbálom megszerezni.
  • kincsa
    #95
    szasztok!
    én is most kezdtem csak töltötem le hozzá cheatot és igy kicsit könnyebb kiakadt a lové 90000$nél mindent meg tok venni csak a nagyinak nem vágom melyik kaját kell vinni mikor zabálni ker? a kondzervet? vagy mit ha tud vki segitsen mert ez miatt nem tom megcsinálni a 2es szintet.
  • gyertyamártó
    #94
    A "nem tud hova átjutni" dolgot pedig a piros félig átlátszó falakra értettem,amik elállják az utat.
  • gyertyamártó
    #93
    Köszi az infót!Kipróbálom.
  • WTH
    #92
    Menteni az egyik szobában lehet, ha jól emlékszem, bemész a házba, előre mész, aztán jobbra. Ha ez nálad nem így van, tehát nem tudsz menteni, akkor valami nagy gebasz van.
    Amúgy meg passz! Ha minden csík megvan, akkor tovább kellene jutni. Teljesen meg kell lennie a csíknak, mert van, hogy csak egy nagyon kicsi hiányzik belőle, ami figyelmtetlenül nézve úgy tűnhet, hogy OK, holott még nem.
    Ami azt illeti, hogy "még sincs hova átjutni" - hova átjutni tényleg nincs, amikor megcsinálod ezt a feladatot, amellyel az utolsó csík is teljes lesz, akkor jön egy videó, és kész.
  • gyertyamártó
    #91
    a csíkok végig megvannak,de még sincs hova átjutni és menteni se tudok
  • WTH
    #90
    Ha mindent megcsináltál, akkor átjutsz.
    A csíkokat kell figyelni. :)
  • gyertyamártó
    #89
    Kakiltam,pisiltem,fingottam eleget,kivertem elégszer,vittem a nagymutternek mindent,súlyt is emeltem 200 kilóig (többet 8 energiaitallal se bírt),összeszedtem a Real-sálakat és a CD-ket ,krediteimből vásároltam ezt-azt,mégse jutok semmire.Nem ad új feladatot,nem tudok átjutni a 2. szintre,nem tudom ,hogy lehet menteni,nem tudok bejutni a diszkóba,mert valami dress-t kér,de otthon meg nem tudom megvenni a többi ruhát és bizonyos jogsikat, se az Atlético-jegyet.Mit rontottam el?Segítég!
  • BaLTáSGYiLKoS
    #88
    Vedd fel a lemezeket, és csá....
  • loserman
    #87
    Kivasalom a 4 cd árust, de mégis elvesztem a küldetést. miért?
  • w88
    #86
    Hello mindenki!

    Nekem bejön a játék csak elakadtam a gátfutással.
    Ugrani bírok benne, de gyorsítani azt nem. Ha valaki tudja, hogy kell gyorsítani a gátfutással, annak megköszönném a segítsgét.
    Előre is kössz
  • gyertyamártó
    #85
    Hogy,hol lehet menteni FREE módban?
  • gyertyamártó
    #84
    A sportruhádban kell odamenni.Ezt otthon tudod megvásárolni,ahogy a jogsikat is ,csak az emberre kell menned a kurzorral.Ha átveszed ezt a ruhát(a'szem supermacho feliratú) abban hajts a Vicente calderonba!Úgy már emel.

    Valaki tudná hogy lehet menteni FREE módban?
  • hama23
    #83
    Hogyan lehet súlyt emelni,mert nekem nem engedi,hogy emeljek?
    előre is köszi a választ
  • gyertyamártó
    #82
    Jah és hol lehet is menteni?
  • gyertyamártó
    #81
    Az elején nagyon beparáztam a Free módban,amikor kiírták a kalóz CD-s dolgot,azt hittem multi és célozgat.
  • gyertyamártó
    #80
    Na jó,de hol lehet menteni a Free módban?
  • teniszguru
    #79
    Olvass előre egy kicsit, le van írva minden. Ha bemész egy épületbe akkor nyomj P-t. A boltban is így tudsz vásárolni. A bolt a térképen jelölve van. Nagyit onnan ki tudod szolgálni.

    A zöld furgonhoz közel 4-5 cd nepper van. El kell csórni tőlük a cd-ket. Ne egedd elmenekülni őket, emrt akkor buktad a küldetést. Kocsival vasald ki őket.

    Ahhoz, hogy több kocsit is tudj vezetni jogsit kell venned. Ezt pl. Torrente lakásán tudod megtenni szintén a P-t megnyomva. Fejből nem tudom pontosan, de ott már megtalálod könnyen.

    A kezdeti nehézségek után egész jó jeáték, de elég időigényes.

    A kotont még mindig nem tudtam használni. Kurvinkákat hol lehet fölszedni? Csak mert ez hiányzik már a level 3-ra jutáshoz, meg némi pénz.
  • schrank
    #78
    a film szinkronosan máj. 8-kor debütál
  • momo99
    #77
    Sziasztok

    Én most keztem a játékot s a nagymaminak kell uj tv. DE hol találok? A térkép nem jelzi ki? Meg volt valamizöld furgon cd-árusitás vagy mi. Ott se tudtam mi van. Ja s mit kell tudni a kocsit akarok vezetni??
    Előre is köszi.
  • teniszguru
    #76
    Vettem uzi-t....hullik a férgese. Ha a CD árusokat is azzal ritkítom akkor a rendőrök is lőnek ha kergetnek...tehát maradok a kivasalásos módszernél.
    A kotont sikerült valakinek használni?
  • DaniX14
    #75
    shotgun-t veszel akkor egyből pusztul!
  • teniszguru
    #74
    Na sikerült a stukert használni...az egér görgőjével lehet elővenni/eltenni és a fegyverek között váltani. Torrente nem lő túl jól, elég rendesen kellett sorozni a rablót, de leterítettem. Érdemes sok tárat venni egyúttal, mert fogy a golyó rendesen...
  • teniszguru
    #73
    Hát délután vettem a fegyverboltban egy pisztolyt, de elő sem lehet venni. Vagy csak nekem nem sikerült?
    A boltban a rablóval mit kell csinálni? Eddig mindig lepuffantott...
    Kurvinkákat hol lehet fölszedni?
    Csak én boldogulok ilyen nehezen vagy ti is?
  • teniszguru
    #72
    Sikerült átjutnom a 2-ik részre.
    Véletlenül bementem a gyógyszertárba és tényleg van koton...majd megpróbálom használni :)
    Meg megpróbálok valami fegyvert is venni a fegyverboltban, mert bementem az élelmiszerboltba amit éppen egy fegyveres rámolt ki és lepuffantott...
  • DaniX14
    #71
    a gyógyszerésznél vagy hol van óvszer...
  • teniszguru
    #70
    Hú... köszi, ma du. kipróbálom.
    A kurvák megtolásához esetleg óvszer valahol?...ez csak tipp...
  • bulleye
    #69
    éN mára level 2-ön vok
    csak ott már a qrvákat kell a kocsiba megküldeni....
    de ez sem tart örkké mert egy idő után kiírja hogy rákos vagy aztán fogalmam nincs hogy kell tovább...........:(
    ja Masturbálni meg úgy kell hogya w-t és az s-et kell úgy nyomogatni hogy a fehér csík ott mozog aztán mindig a fehér csíkon kell tartani a sárgát és akkor úgy jó lesz:)
  • teniszguru
    #68
    Várjuk a filmet, de a játékban valaki aki már profibb segítsen légyszi.
  • DaniX14
    #67
    hol lehet majd megvenni?
  • schrank
    #66
    # május 8.
    # Torrente 3 - 1990 Ft szinkronos dvd
  • teniszguru
    #65
    nagy állatság, de nem éppen egyszerű...
    Hasonlít a GTA-hoz, de nem annyira jó a járművek irányítása és a küldetések is inkább olyan "Torrentések" :)

    Ha valaki profi, segítsen már a racsizásban :)
  • Voltan
    #64
    A játékot nem ismerem még, de ezen a hozzászóláson hangosan röhögtem :DDDD
    Tényleg ennyire kretén a játék?
  • teniszguru
    #63
    A CD neppereket a legegyszerűbb kocsival nekifutva kivasalni. Akkor nem kezdenek verekedni, vagy elfutni...
    A racsizás nekem nem megy...azt írja, hogy nem jól csinálom, pedig ugyanúgy próbálom mint a súlyemelést. A W és S betűk gyors felváltva nyomkodásán kívül van valami trükkje a dolognak? Már minden sárga csík max-on van, csak a sex nem...
    Ja egyszer a fingóverseny közepén rájött a szarás és nem lehetett mit csinálni...fingani nem volt hajlandó és a nem lépett ki a versenyből, csak ott kínlódott.
  • bulleye
    #62
    a level 2-őn már enm matyizni kell hanem kurvákat felszedni meg van egy olyan hogy JERK OFF ez nem tom hogy mi!
  • bulleye
    #61
    én itt mindent tok csak azt nem hogy ha a qurvákkal dugsz vagy két menetet azt5án kíírja hogy rákod van vagy valmit aztán a qurvál nem szexelnek veeld!
  • heyho21
    #60
    A kocsmában hogyan lehet nagyot böfögni?:)
    Azt tudom h w-s és utána enter, de hiába nyomogatom nem lesz max.:(
  • dalfakaszto
    #59
    Közbe rájöttem,hogy Free módba nem lehet:P