602
  • zvaragabor
    #442
    CFP 3.0.16.295
    Tessék frissíteni. Vagy letölteni az Upgrade Patch-et.
    -A tűzfal kapott egy on-demand (csak keresésre szolgáló) víruskereső modult. Ez még egy kezdetleges kereső, nagyon egyszerű, de ez lesz az alapja a Comodo Antivirus v3-nak. Ha jól értelmeztem, akkor csak azért tették bele a tűzfalba, mert a tűzfal felépítése lehetővé teszi, hogy ezt a modult használhassuk. Nincs benne semmi beállítási lehetőség, a Defense+ Common Tasks menü alól indíthatjuk el, és máris elkezdi keresni a merevlemezt. Elég gyors, de ez nem mindig lesz így, hiszen egyenlőre csak végrehajtható fájlokat szkennel, archívumokat, önkicsomagolókat, médiafájlokat stb még nem. Ezért lesz olyan feltűnően kevés az ellenőrzött fájlok száma. Ha minden igaz, ez a modul arra is szolgál, hogy a még tűzfal számára ismeretlen végrehajtható fájlokat lecsekkolja, mielőtt bármilyen akciót kiszabunk rá.
  • zvaragabor
    #441
    Ez a tiltó szabály felelős az összes többi kapcsolat tiltásáért, amikre nincsenek engedélyezőek.
  • bat777
    #440
    a gyors teszten mindegyik oké volt azaz a port nem válaszól láthatatlan
    mit akartál ezzel, légyszi fejtsd ki mit akartál?
  • bat777
    #439
    ha passzív vagy akkor csak az aktívaktól töltesz, de ha aktív akkor mindenkitöl tölthetsz!
  • zvaragabor
    #438
    Csak kíváncsiságból, futtass már le egy tűzfaltesztet. Például wigwam.sztaki port tesztje megfelel.
  • bat777
    #437
    próbálgattam több mindent de szerintem a megoldás: firewall/advanced/network security police/global rules
    allow and log IP in/out from IP any where protocol is any tiltva van ezt kell engedélyezni "allow" + a portot is állítsd be ha fix a portod

    remélem ez a megoldás
  • 5c0rp330n
    #436
    Hogy oldottad meg az első problémát?
    Nálam passzívat ír (felkiáltójelet) ki de nem veszem észre, hogy emiatt bármi rosszabb lenne.
  • zvaragabor
    #435
    Kerio. ;) De igazság szerint már nem is Kerio, hanem csak Sunbelt Personal Firewall.

    Comodo Defense+ modulját állítsd át Training Mode-ra.
  • bat777
    #434
    hali. az előző probléma megoldva.
    Lenne egy másik dolog, most próbálgatom a comodo 3-at, és nagyon ídegesít, hogí állandóan pofázik mindenért, mindenthülyeséget megkérdez, hogy lehet ezt kikapcsolni, vagy úgy beállítani, hogy megfelelően működjön, előtte a sunbelt cerio-t használtam és az dolgozott magától elvolt mint a befőtt. Idáig nem nyerte el a tetszésemet, pedig sok jót olvastam róla. segítsetek
  • bat777
    #433
    hali segítség kellene! utorrentem van, most raktam fel a comodó 3 tűzfalat, megtanúlta az utorrentet, engedélyezi a tcp -t és az udp -t is,de valami még kell, mert nem vagyok aktív. segítsetek mit állítsak még be, hogy aktív legyen a kapcsolatom.
  • ThuG4LifE
    #432
    megoldva ...
  • ThuG4LifE
    #431
    comodo-t (2.4.19.185) hogyan tudom rábírni, hogy torrent aktívba menjen?
  • zvaragabor
    #430
    Kösz újfent. Link-kel a modikat kellene látogatni, de nem akarom őket folyton nyaggatni. :)
  • zoltang
    #429
    Jó lett. Alá lehetne tenni egy linket a Comodo oldalára.
  • bmate0007
    #428
    Jó lett a banner.
  • zvaragabor
    #427
    Köszi. :)
  • KO
    #426
    Tetszik !
    Ügyes vagy.
  • kollektor
    #425
    grat !
  • 5c0rp330n
    #424
    Jó lett
  • zvaragabor
    #423
    Köszi. Hát szerintem így már elég lesz. Nah megkérem hogy tegyék be.
  • bmate0007
    #422
    Ez nagyon jó lett. Ügyes vagy. ;-) Szerintem lehetne a betűtípus zöld, és dőlt, de végülis Te döntöd el.
  • zvaragabor
    #421
    Nincs, még semmilyen verzióból nincs magyar sajnos.
  • zvaragabor
    #420
    Ilyen lett. Javítsak még valamin szerinted?
  • BaziJoe
    #419
    A vistásbol van már magyar ???
  • 5c0rp330n
    #418
    Inkább előző betűtípus/szín legyen szvsz.
  • zvaragabor
    #417
    Ez milyen? Vagy az előző betűtípussal? Keret legyen a betűn?
  • zvaragabor
    #416
    Óh, a bannerről meg meg is feledkeztem, pedig kész van(elvileg). Majd intézkedek. Amúgy köszi.
  • zvaragabor
    #415
    Kiegészítésül a hozzászólásodhoz, az alábbi hibák lettek javítva ebben a verzióban:
    -Sikertelen a Windows frissítése Vista alatt.
    -Hozzáférés Megtagadva hibaüzenet jelenik meg amikor egy mappát akarunk törölni.
  • KO
    #414
    király
    beszélj Airbussal!
  • zoltang
    #413
    Comodo Firewall Pro 3.0.15.277

    CFP_Setup_3.0.15.277_XP_Vista_x32.exe
    CFP_Setup_3.0.15.277_XP_Vista_x64.exe
  • Arki
    #412
    Hali!

    Az a 445/135 megosztás miatt van nyitva nálad. Ha nem akarsz semmit megosztani, protokolloknál (hálózati kapcsolat tulajdonságoknál) szedd ki a fájl- és nyomtatómegosztást.

    Arki
  • zvaragabor
    #411
    #408-#410 Köszi

    5c0rp330n köszi az észrevételt, javítom majd. Azon kívül így utólag más javítani valót is észrevettem, majd holnap elmolyolok vele még egy kicsit.
  • 5c0rp330n
    #410
    A szöveg elforgatása sztem nem dob rajta túl sokat, simán talán jobb lenne. Szigorúan szvsz. Amúgy tényleg jó lett.
  • bmate0007
    #409
    Nem is lett jó...Hanem egyenesen király! :)
  • slime001
    #408
    Nagyon jó lett! Én szívesen látnám itt kitéve! :)
  • zvaragabor
    #407
    Unatkoztam...bannernak?
  • zvaragabor
    #406
    Sikerült valakinek a Comodo mellé föltenni a Kaspersky AV-t?
  • zvaragabor
    #405
    Régen nekem is volt ilyen, szomszédnál volt a router, onnan jött a net, és a 80-as, és 8080-as portok mindig nyitva voltak, hiába próbáltam bezárni a ZoneAlarmmal.
  • zvaragabor
    #404
    Menyj bele a router beállításaiba és resetelj mindent. Hátha...
  • slime001
    #403
    Kezdek megbolondulni! Úgy látszik - most véglegesen, hogy a tűzfaltesztek (Wigwam, PCFlank) valóban a routerem tűzfalát tesztelik, mert elvégeztem a tesztet Zone Alarm-al és Outpostal is és ugyanazt az eredményt kaptam mint Comodoval.