11
  • Librarian
    #11
    Ja, én is pont ezt akartam mondani... most ezek az "okos" nyugatiak kitalálták és akkor majd nekünk is így kell csinálnunk... pff...

    Nem mondom, jó az, amikor lefotózom az osztálytársam fogalmazását, amit egy nappal a határidő előtt ad be, én meg otthon segítségül hívom a képet hogy megcsináljam másnapra... :)))
  • Ronny
    #10
    sajnos feri meggyorsítja az "átalakulást", de at eu egyébként is erre megy.

    amúgy a mi kis opportunista jobboldalunktól sem várok sokat hosszú távon.
  • Ronny
    #9
    a poltikusok egy ország vérét szívják és közben nyugodtan aludnak. Nem azért hoznak ilyen törvényeket, mert inkompensek, ezek csak ürügyek a szigorításokhoz.
  • GVG
    #8
    feri meg ezektől az országoktól majmolja a dolgokat úgyhogy 3-4 éven belül valószínüleg itt is ilyen lesz:(

    de ha már az oktatási rendszer szar, akkor nem kéne tovább rontani a helyzetet...
  • alma2
    #7
    Mire fel adta volna ki a szolgaltato ezt az informaciot ? ilyen nincs tudomasom szerint. foleg nem egy suli "botrany" miatt...
  • sgbo
    #6
    nincs felvétel = nincs botrány = nem kell magyarázkodni = nyugodtan alvó politikusok....

    Ennyi az egésznek az értelme. Semmi sem változik, csak kevesenbben tudnak majd róla.
  • szombi
    #5
    Jaja. Anélkül is meg lehet rugdosni valakit, hogy felvennék mobilra.
    Max a haverok előtt nem olyan menő, és lebukni is nehezebb nélküle...
    Az én telómat például jól felhangosították, majd órán felhívtak, elég kínos volt.
    Na aztán a szolgáltatónál lenyomoztuk ki hívott, kapott is egy jó nagy intőt...
  • assdf
    #4
    Én még emlékszem a régi szép időkre, amikor nem volt sem mobiltelefon, sem kamera és mi mégis b@sztattuk a nem kedvelt tanárainkat. (pl meglövöldőzük őket papirgalancsinal sutyiban). Akkor most mitől is más a mobiltelefon? Nem attól b@sztatnak valakit mert van telefonjuk...
    De tényleg a háborúk káros hatására mikor jönnek már rá?
  • AranyKéz
    #3
    Egyszerűbb lenne kikapcsoltatni a diákokkal, nem ?

    Bah, bazdmeg. Politikusok. Ha értenének is ahhoz amit csinálnak...
  • Penge4
    #2
    Hát nemsokára az mp3-at is betiltják, mert az is terjedőben.
  • Ronny
    #1
    A Németország, Franciaország, Egyesült Királyság, Olaszország négyes folyamatosan szorítja a hurkot az állampolgárai nyakán.

    Kiváncsi vagyok mi lesz itt húsz év múlva!