27
  • RaulwakY
    #27
    amilyen sexy nem írhattam mást :D
  • Csabesz6
    #26
  • RaulwakY
    #25
    én se adnék neki annyira csak nem lenne segge és 5 hétig nem állna lábra és ülve csinálná nekem a tyúkhúslevest XD - mellesleg eszméletlenül bomba nő!!!-tehát Balazs15-öt idézném "emma watson szarrá kurnám ennyi..."
    XD
  • N1ggA
    #24
    :D
  • Balazs15
    #23
    emma watson szarrá kurnám ennyi...
  • Mincsi
    #22
    hát én már vagyok ezzel, hogy már nem is nézem meg...
  • HJPOWER
    #21
    Riban'c
  • Gladiator
    #20
    Kár, hogy a legelején őt választották, mert borzalmas egy színész. A film nézése közben már nekem ég a pofámról a bőr. viszont így az utolsó 2 részre megváltoztatni már elég gáz lenne.
    na meg jó dög a csaj, várom már, hogy a 7. részben kufircoljanak Ronnal:D
  • Su0my
    #19
    vagy megint a blikktől vette kát egy "hírt"
  • Su0my
    #18
    ízlésficam...

    főleg, hogy tényleg ez a szemöldökráncolás, ez valami katasztrófa..
  • InfectedMann
    #17
    Akkor grat az sg -nek.
    Mostanában úgy érzem, hogy kezd lecsúszni a színvonal
  • Broafka
    #16
    ne már! én leginkább csak miatta néztem! :D
  • uniu
    #15
    De lehet, hogy a producere ultette a bogarat a fulebe, hogy be ne skatulyazzak... ne vallaljon el 1 rakas penzt es hirnevet, hanem valassza a zavaros vizet, es probalkozzon meg pl a Terminator 4 noi foszerepevel..
    Ha hallgat erre a csajszi akkor meg is erdemli.
  • winnie
    #14
    mefi: jóval több pénzt is utasítanak vissza hollywoodban - bár ott valóban sokaknak van bajuk:D van, aki önmegvalósítani akar, az más kérdés, hogy aztán nem tud.
  • winnie
    #13
    "Hát ez igazán friss hír, mivel már három napja megcáfolta Emma Watson és a Worner Bros. is:"

    vagyis mégis van az a pénz:) majd jön a cáfolat cáfolata is:)
  • mefiblog
    #12
    Mindenesetre, aki egy 3,9 millió fontos filmszerepet (kb. 1 422 572 324 magyar forint) visszautasít, azzal vannak bajok. ;]
  • kandeláber
    #11
    Warner
  • kandeláber
    #10
    Hát ez igazán friss hír, mivel már három napja megcáfolta Emma Watson és a Worner Bros. is: http://news.bbc.co.uk/cbbcnews/hi/newsid_6460000/newsid_6464000/6464049.stm
  • winnie
    #9
    "úgyhogy addig kéne megszednie magát, amíg lehet.... "

    erre céloztam lentebb. te (mo offense) "kurva" vagy, illetve lennél. ha igaz a hír, ő úgy döntött, hogy nem az (nyilván én is csinálnám a pénzért. simán.) (azt meg nyilván nem tudhatod, hogy őt mi mozgatja, csak a saját gondolatmenetedet erőlteted rá.)
  • edios
    #8
    Illúzióromboló volna egy új szereplő, azonban ha mégis leváltanák, annyi pozitívuma lenne a dolognak, h egy borzalmas ripaccsal kevesebb lenne.

    Például érdemes megfigyelni a 4es részben, amikor a szemöldökét 5másodpercenként mozgatja. Neki ez a színészet:)
    Ezért elfogadni ennyi pénzt már önmagában bunkóság..
  • Harly18
    #7
    Ez a kiscsaj szerintem rohadtul el van szállva magával. Én ha baromira unnám már a Harry Potter filmeket csinálni, akkor is megcsinálnám, nem csak a pénz miatt, hanem azért is, hogy elmondhassam később, hogy az igen sikeres Harry Potter "sorozatban" játszottam, nem azt, hogy pár rész után ott hagytam, mert már untam. Már az első rész óta azonosítják a filmbeli karakterével, mivel korábban nem játszot semmiben, szóval ez hülye duma. Az eddigi részekért biztos jó sokat kapott már, s ez a pár milka nem számít már neki. Úgysem lesz belőle nagy színésznő, úgyhogy addig kéne megszednie magát, amíg lehet....
  • Toughtful
    #6
    Jól néz ki? 16 éves, te... te pedofil! :D
  • Wittgen
    #5
    Lehet, hogy a pénz mozgatja, hiszen egy felnőtt simán keres ilyen szerepekben 10-15 millió dolcsit, ez a HP sorozat pedig elég nyereséges, úgyhogy lehet hogy több pénzért már bevállalja.

    Egyébként sajnálnám, mert igaz, hogy nem vmi nagy szám a sok HP film, de a kiscsaj legalább jól néz ki :-)
  • Toughtful
    #4
    Senki nem írta volna alá hét filmre, az rengeteg év, talán eleve gyerekként nem is tehették volna meg. Mindenesetre én úgy érzem, ez egyfajta "adtok ti még többet is" hozzáállás, és nem komoly. Szomorú, hogy unja, de igazából amit a filmben mutat, az eléggé... felemás, én nem hiszem, hogy ezek után Julia Roberts-et megszégyenítő szerződéseket írhatna alá a 'hölgy'. Szóval lesz ebből 4 milla, aztán hirtelen Ruperték újra kibékülnek (már látom is: "Sokat beszélgettünk az eddigi időkről, és úgy gondoljuk, együtt vágtunk bele, együtt kell befejeznünk. Emma marad.") és mindenki boldog lesz.
  • winnie
    #3
    "Ekkora ribancot! Jó kis pénzeket dobott félre!"

    ööö, éppen a prostituáltak szoktak pénzért dolgozni, nem? ez épp az ellenkezője.

    ő legalább nem megy le kutyába, nem csinálja azt, amihez nincs kedve, ha már voltak olyan hülyék, hogy nem szerződtették az elején mindegyik részre.
  • Cmdr
    #2
    Hülye liba...
  • InfectedMann
    #1
    Ekkora ribancot!
    Jó kis pénzeket dobott félre!
    Hulljon a férgese