91
2007 November 30 - Megjelenés!!!
  • JonasSandor
    #91
    Kár hogy nincs folytatása.
  • JaSoN HuNTeR #90


    valaki játszik még vele?
    Szerintem a legjobb horrorjáték amit eddig piacra doptak.
  • Carmageddon
    #89
    Folytatása mikor lesz már?
  • grebber
    #88
    Nem!
  • Vass Gábor
    #87
    Nem lesz pc-re a második rész?
  • Dante73
    #86
    tárgytalan...
  • Dante73
    #85
    Kérdés, hátha...
    Öcsém elakadt benne. Szoba, szekrény félretol, ajtón átmegy, egyik irányba azonnal medve, másik irányba egy sörétes puska, de mire odaérne, odaér a maci. Valami jó tanács?
  • Apus
    #84
    nemnem. a falon lévő röntgenképet kell lefotózni, utána meg lesz késöbb mégegy röntgenkép, máshol.
  • norfeus
    #83
    én is elakadtam ott ahol a hulárol kell fényképet készíteni a laborban.mellkasát kell fényképezni ha jol értettem,de cisnáltam már vagy 50 fényképet de egyik se jó.
  • Apus
    #82
    nemtudom fog-e annyira tetszeni mint az első. szerintem ez nem befosatós, mondjuk a nyomozós meg társalgós részek tényleg jók, meg a kombóharc.
  • norfeus
    #81
    thx,nekem is bejon a game pl a nyomozos részek,számomra félelmetesebb mint a fear 2 volt.
  • koschwarz
    #80
    ójessz! ezidáig (figyeljetek, konzolosok) EZ VOLT AZ EGYETLENEGY KONZOLGAMMA, AMIT SAJNÁLTAM, HOGY NEM JÖN KI PC-RE IS, mert annyira bejött az első rész. de ami késik nem múlik, úgy látszik...
  • Apus
    #79
    a lift másik sarkában van egy kapcsolódoboz, ott a helyes sorrend.
    1. bare
    2. thick
    3. striped
  • norfeus
    #78
    elakadtam,egy liftet kell megszerelni,három kábel van leszakadva és három helyre kell bekotni oket,mi a helyes sorrend?
  • Apus
    #77
    Srácok ezmost nem annyira fosat mint az első vagy csak én szoktam hozzá? Kórházas pályán vagyok, villognak a flashek meg minden énmeg néha ásítok egyet:)
  • The Protector
    #76
    Jah.De nem vmi nagy game.Csak kibaszottul brutális.De az a jó.
  • grebber
    #75
    Hm jó lenne.Remélem igaz!
  • bepe79
    #74
    Condemned 2: Bloodshot (PC)

    Sziasztok!

    Az 1up foruma ( http://boards.1up.com/zd/board/message?board.id=games&thread.id=589044 ) es a SEGA foruma ( http://boards2.sega.com/sega_board/viewtopic.php?t=84145& ) szerint Frank Rooke a Monolith-tol megerositette, hogy a konzolokra (XBOX360 / PS3) mar letezo Condemned 2: Bloodshot hamarosan erkezik PC platformra is! Ez azt hiszem jo hir, az elso resz oriasi nagy volt.

    ''Well checking the official Sega forums it has been confirmed by Monolith's Frank Rooke that Condemened 2: Bloodshot will be coming to the PC after the console version.''

    ''Also in a interview GameRush (dutch tv program) asked Frank Rooke about a condemned 2 pc version and he responded by saying that it will be released after the console version and in a different form (probably including improvements and maybe new content)''

    Megjelenesi idopont egyelore nincs.
  • sjack sg
    #73
    Ha esetleg vki még járna erre...
    Annál a résznél nem vágtam mit hadovál a csaj amikor (Rosa-val) ott vagyunk a hulla fölött. Így indul a pálya, hogy a videoban ott dumál vmi kapcsolatról Ethan és Vanhorn(a hulla) között, csak nem értettem mi a kapcsolat, mutatta is a röntgen képeket meg a végén mondott vmit arrol hogy nem voltak meg a hangszálai. Gondolom Vanhorn-nak, de azt se vágtam ez hogy jön ide. Meg hogy vmi szervét kivette a gyilkos, csak azt az angol szot se vágtam szal nemtom melyiket, gondolom vmi szerv volt.
    Ez a rész még azelött volt mielött be kellett feküdnöm az MRI gépbe.
    Ha vki segítene annak nagyon örülnék.
  • jepy
    #72
    nem. a condemnedet már végigjátszottam.
    ez a 2. részben van. a "black lake lodge" cimű chapterben.
    így már rémlik?Az épületben 6 db robbanótöltetet kell megkeresni és kidobni az ablakon.utána kell a szerkezet paramétereit megadni a feka nőnek és utána kellene valamerre eliszkolni.
    de merre?
  • Istencsászár
    #71
    Soha.
  • Vass Gábor
    #70
    Mikor jelenik meg pc.-re a folytatása?
  • Prince23
    #69
    Rossz helyen tedted fel a kérdést. Ez a második rész
  • jepy
    #68
    Hali. Help.
    Letapadtam annál a résznél, amikor az épületben lévő detonátort kell megvizsgálni és ezután van 30 másodperc hogy meneküljek. Merre kell szaladnom?
  • geristar
    #67
    Most már megvan tovább is vittem, csak az zavart be, hogy semmit sem írt ki. Köszi a helpet!
  • Istencsászár
    #66
    Azt hiszem semmit nem ir ki rá hogy ha odamész, csak le kell fotózni és kész...
  • geristar
    #65
    Néztem azt a hülye röntgen képetket, de nem találtam semmit. Majd ma megint átnézem őket akkor.
  • Istencsászár
    #64
    Némi angol tudás kell a gémhez:) x-ray vagyis a röntgen képek.
  • geristar
    #63

    Segítsetek plz!!

    Elakadtam azon a pályán mikor a néger csajnál vagyok és a hullán kéne lefényképezni vmit!! vmi chest x-ray vagy mi a fene! Vki segítsen plz, mert ez nélkül nem akarnék tovább menni benne!!
  • Istencsászár
    #62
    Ezzel énis igyvoltam, csak miután átáll az ember arra hogy bármilyen gémet bármikor játszhat, nem kell egy fillért sem a gépre költeni, sőt mivel a konzolok az eslődleges célpontok igy hamarabb juthatok hozzá vagy jobb esetben exluzív lesz a cím, nem akar a pécére nézni se:) ( persze kivételek vannak ( COD, CSé, szimek ) uff
  • grebber
    #61
    Számomra nem éri meg kb azért a 10 játékért ami érdekel xbox360-on.
  • Istencsászár
    #60
    Olyan gépet ugyse kapnál amin menne:D, akkor már nem éri meg az a 48 ezer egy 360ért?
  • grebber
    #59
    "müködőképes Xbox360 emulator nem létezik ?"
    Szaros Xbox emulátor sem létezik nemhogy xbox360 :(
  • human8
    #58
    hát eléggé...bassza meg....de ezért nem fogok 1 konzolt venni az biztos...
    müködőképes Xbox360 emulator nem létezik ?
    vagy úgy nagyon ratyi lenne ?
  • Skynet
    #57
    Hát egyáltalán nincs bejelentve....Csak vki idenyitott topicot neki de egyenlőre tök felesleges mert még álltólag tervbe sincs véve...kár érte....
  • human8
    #56
    hey

    nem lesz PC re Con 2 ?? Ne mááááá :(:(:(
  • Istencsászár
    #55
    Mert valaki ide nyitotta a topikot:)
  • Skyline
    #54
    De ezt minek ide írjátok,nem jelenik meg pc-re állítólag!:)
  • Pityesz
    #53
    Sziasztok,
    nem tudjátok hogy kell a lovagot likvidálni?
    Nyilpuskával benyomtam egy csomót, de nem akar kinyúlni!:-)
    Előre is köszi!
  • Istencsászár
    #52
    Condemned 2

    + átvezetők profik
    + élsimítás bőnyállal, semmi rece
    + grafika szép, részletes ( feltunningolt engine )
    + látványos shéderek, lehangoló környezet
    + sok sötét:)
    + arcok szépen kivannak dolgozva, és hangulatosak a bejátszások

    -------- fps az ami nem stabil, szerencsére nem gyors a játékmenet igy nem iedegesítő de érezhetően küszködik a motor h folyamaots legyen ( azt lehet hogy nem, de 1ben is ez a érzésem volt )...

    + saját árnyékomtól féltek benne... ( gyenge vagyok tudom )
    + harc jól lett, sok kombó és lehetőség, ( hasonló mint a Jerichoban az egyes nyomd a gombokat amikor egy szörny neked ront szitu )
    + ökölharc látványos és brutál ( térden rúgni összeesik, majd ütni a fejét:D )
    + hangulat szaratós, sötét, izgalmas még igy az elején nem túl pörgős de jól van adagolva s jók benne azok a szituk amikor éreztetik veled h nemvagy egyedül:)

    + párbeszédeknél van választási lehetőség! ( 3dból ), bár még csak egy ilyen volt, valszeg a nyomozásos részeknél lesznek amikor több információt kell meghallgatni vagy megtudni