147
  • Soldiers
    #67
    öcsém mi volt a Dallas Bufallo meccsen nagyon nagy meccs volt
  • Soldiers
    #66
    nagyon szépen nyert a Patriots
  • Soldiers
    #65
    leszedtem rohadt jó volt a mecs főleg amikor Chad meg Palmer veszekedet
  • doingsomething
    #64
    ARE YOU INTERESTED IN:

    - MAKING MONEY ?
    - BEING PART OF A PROFESSIONAL HIGH-TECH COMPANY ?
    - EARNING YOUR LIVING WHILE SURFING THE INTERNET ?

    AND FINALLY: TAKING PART IN THE BIGGEST ADVENTURE SINCE THE INTERNET EXISTS?

    YES?

    Then check out: http://www.doingsomethingontheinternet.com

    Érdekes h sokan kritizálták Morrist, de ezen a meccsen nem volt annyira rossz, sőt eddig egyiken sem...szinte meg sem érezték Maroney hiányát és mindezt a O-line-nak köszönhetik(akárcsak az eddig remeklő passzjátékot).
    Ha minden igaz, a jövő héten már játszhat Harrison is, de Sey még mindig hiányzik :(
  • lord nihilus
    #63
    link a Bengals elleni meccshez(külön regelni kell), ha esetleg vkinek kell gépre is ;)
  • lord nihilus
    #62
    Érdekes h sokan kritizálták Morrist, de ezen a meccsen nem volt annyira rossz, sőt eddig egyiken sem...szinte meg sem érezték Maroney hiányát és mindezt a O-line-nak köszönhetik(akárcsak az eddig remeklő passzjátékot).
    Ha minden igaz, a jövő héten már játszhat Harrison is, de Sey még mindig hiányzik :(
  • Kori
    #61
    Moss csávokám nagy vétel volt
  • Bucser
    #60
    Azért a Bengals sem játszik rosszul eltekintve attól, hogy összesen 2 linebackerük maradt. És ordító mázlija van a patsnek. Olyan helyzetben nem fújnak ellenük mint amikor Houshmandzadeh-t pályán kívül még jól fel is rúgják azért nincs unnecessary roughness vagy personal foul, de Bradynek még passz után lendületből véletlen nekifutnak (úgy hogy Brady alig érezte meg) azt meg befújják... És nem 1-2 ilyen volt...

    Jól játszik a patriots de szemtelen mákjuk is van...
  • Dougie
    #59
    azért ez jellemző
    negyedik és egyet (nem is negyedik és goalt) bevállalják sima vezetésnél, és mi lesz belőle? sima TD, aztán az extra pontot blokkolják de az mégis bemegy (és még sorolhatnám tovább...)
    amúgy is jók, de még ilyen dolgok is mindig összejönnek nekik...
  • Bucser
    #58
    Azért egy dologra kíváncsi vagyok majd visszanézve 10 év távlatából, hogy Manning vagy Brady hány Favre rekordot döntött meg:)
  • lord nihilus
    #57
    rendben megértem, de sztem nem is mondta vagy gondolta senki sem h minden meccs sima lesz...majd jönnek a nagy meccsek(Colts, Ravens, Steelers stb) ott eldől h ki mire képes, és ahogy mondtad hosszú még a szezon!
  • Dougie
    #56
    számomra nem antipatikus a csapat (na jó, talán egy kicsit) most nagyon megy a szekér nekik, de már most mondom, hogy nem lesz ez mindig így,
    nem lehet minden meccsen 30+ pontot csinálni és simán nyerni
    hosszú még a szezon (és nagy az elvárás)
  • Kanál
    #55
    királyság
  • lord nihilus
    #54
    még mielőtt félreértés lenne - a New Englanddal szembeni unszimpátiádra gondoltam, téged nem ismerlek sry
  • lord nihilus
    #53
    szeretnéd mi?
    am ide fanok járnak, szal még ha shoot-outot is kap a csapat akkor is megnézem/zük a meccseket, amíg tenyardról vannak linkek, htx. De pontosan érzem az iróniát az írásodban, de kérlek unszimpátiádat, meg hasonló rosszindulatú gondolataidat valahol máshol tombold ki...
  • Dougie
    #52
    akkor is lesz link majd ha a csapat csúnyán kikap, úgye?
  • lord nihilus
    #51
    A Bills elleni meccsel jelentkezek újra :D tessenek :)
  • lord nihilus
    #50
    A Pats-Chargers meccs íme :)
    jó töltögetést aki még nem tette meg és jó meccsnézést ;D
  • lord nihilus
    #49
    hát nem kicsi, maradjunk annyiban :D:D
  • lord nihilus
    #48
    itten van, regelést igényel az oldal ;) vagy itt első félidő és a második félidő
    bocsi h eddig nem írtam, de fősulis hét alatt nincs netem :(
  • LasDen #47
    van torrent a meccsről???
  • Kori
    #46
    néztem a félidei összefoglalot

    mekkora visszafutás volt
  • lord nihilus
    #45
    :D
  • lord nihilus
    #44
    meccs ;) asszem érdemes leszedni :D
  • lacko31
    #43
    szevasztok
  • Soldiers
    #42
    hát eléggé fan vagyok
  • lord nihilus
    #41
    méghozzá szép különbséggel...
  • Kanál
    #40
    ideje volt már pre season ide vagy oda :D
  • lord nihilus
    #39
    am te is Pats fan vagy? :)
  • lord nihilus
    #38
    jót tett Bradynek az apaság :D ha ilyen hatással van rá akkor remélem bevállal még 1-2 gyerkőcöt
  • Soldiers
    #37
    na végre hogy most nyertek
  • lord nihilus
    #36
    Ez annyira tök jó :) Bradynek megszületett a fia :D
  • lord nihilus
    #35
    én is nagyon remélem :)...akkor is csak éppenhogy kiestünk, mivel a passz elleni védekezéssel gondok voltak, idén mintha javult volna még Asante nélkül is (róla egy ideje megfeletkeztem, utánanézek majd mi lett a huzavonából a szerződésével)
  • Soldiers
    #34
    hát nagyon remélem és most benyutnak a döntőbe tavaly nagyon kár hogy kiestek
  • lord nihilus
    #33
    és mind2szer egy meccsvégi FG-vel, de hát ez van...mondjuk Matt és Tom 2-2 interceptionja elég félelmetes :S De ez még mindig előszezon, remélhetőleg orvosolják a hibákat szeptemberig
  • Soldiers
    #32
    öcsém olyan gáz hogy 2-szer is kikaptak
  • lord nihilus
    #31
    Preseason - Week 2
    Tennessee Titans @ New England Patriots
    innen lehet szedni ;)
  • lord nihilus
    #30
    innen lehet szedni a Tampa Bay elleni meccset :)
  • lord nihilus
    #29
    :D:D
  • wba
    #28
    ez egy nagyon király Tom Brady reklám