147
  • fradiking35
    #147
  • Midtjylland
    #146
    Van itt Pats szurkoló vagy amerikai futball szakértő? Milyen lesz idén a Pats? Érdemes lesz nézni a szezont, vagy megint Bradyék ujján landol a gyűrű? Kicsit már F1 szaga van a dolognak, hogy mindig egy csapat nyer. Jó nyert bajnokságot az Eagles is, de elég gyakran nyer a Pats mostanában.
  • Wentz84
    #145
    Amit Brandin Cooks kapott a Super Bowl-on, na az elég durva volt! Nagyon sajnáltam!
  • [Jakuza]
    #144
    We are here! :D
  • lord nihilus
    #143
    :DDDDDDd
  • Bucser
    #142
    Baaszus.. Nem tudom megnézni a meccset, mert holnap vizsgázok. Erre asszony kijelentette, hogy nem fogja megnézni, mert ő a Patsnek szurkol(2,5 év Rhode Islanden megártott neki) és különben is essen ki a Dolphins
  • lord nihilus
    #141
    így is van HAJRÁÁÁÁ PAAAAAATSSSSSS!!!!4444

    előbb ő örüljön

    http://www.emqb.com/wp-content/uploads/2008/08/brett-favre-jets-debut_nc.jpg
    aztán ő is ;)
  • Bucser
    #140
    HAJRÁ MIAMI!!!

    (Go for the PO's!!!!:D)
  • Jimanszky
    #139
    Mi a f@sz van gyerekek!!!!!Ma hatalmas meccsek lesznek!!!Tessék szurkolni a Jetsnek vagy a Jaguarsnak, persze előbb HAJRÁ PATS!!!!
  • lord nihilus
    #138
    nah asszem ez azóta változott :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Jimanszky
    #137
    Egy kis off,elkészült végre a logom;))
  • Jimanszky
    #136
    jah,biztos ,hogy BB pihenteti,nem tudom most h van a lába,de remélem nem fogja hátráltatni és az O fal képes lesz feltartani az ellent,hogy ismét sok ide legyen dobni.
  • LasDen #135
    az Eagles ellen nagyon valószínű, hogy nem fog játszani.....nagyon bizonytalan.....de az uccsón esetleg, de az alapszakasz fontosabb, szóval az is lehet, hogy nem játszik......
  • Jimanszky
    #134
    O' Connel egész jó volt a Tampa ellen.Kíváncsi leszek mi lesz a Phili ellen.Gondolom egyet biztos játszik majd Brady az előszezonban
  • LasDen #133
    hát ez így elég gáz :D
    bár még Gutierrezben meg O'Connelben bízom....ők azé tisztességes játékot mutattak.....
  • lord nihilus
    #132
    sajnos így van, remélhetőleg Brady nem fog lesérülni
  • Soldiers
    #131
    hát igen
  • LasDen #130
    ez a Matt Cassel mekkora egy nyomorék irányító.....alig volt normális passza....2. számú QB-nak se jó....
  • [Jakuza]
    #129
    Piros betus unnep. :D
  • Soldiers
    #128
    majd talán (talán) jövőre
  • Bucser
    #127
    Nagy nap volt.:)
  • Kanál
    #126
    nem gyengén várom már :o
  • Kori
    #125
    a nagy nap
  • Soldiers
    #124
    ja
  • Kori
    #123
    16:0
  • Kori
    #122
    na az nfl topicban megint kezdik a köpködést
  • Kori
    #121
    na ezt behúztuk
    ez a Steelers nem semmi csapat
    tartottam is tőlük és bejött baromi durvák voltak
  • lord nihilus
    #120
    az alapszakaszban már csak a Giants ellen játszunk idegenben
  • Soldiers
    #119
    a Pats otthon fog játszani a Steelers ellen?
  • lord nihilus
    #118
    tegnap nekem is sikerült megnézni és valóban nem volt fele annyi vitatható ítélet sem mint amennyiről beszélnek, szóval nem értem az egész felháborodás hullámot. a Pats tényleg nem szerepelt vmi jól, steelers ellen kemény lesz, akár vereség is, de most már belefér sztem...am Boller nagyon jó játékos, nagy jövő áll előtte - az volt a legdurvább mikor a kommentátorok mondták h mikor vele beszéltek és kérdezték milyen érzései vannak a nagy szél miatt, azt mondta h nem zavarja amíg széllel szemben dobálhat(!). ez azért nem semmi, lehet ám dobó ereje, de ez látszott is
  • Kori
    #117
    jakuza feléd ennyi 00

    megnézetm a meccset a fröcsögök befoghatják nem történt semmi különös, kurva nagy küzdelmes meccs volt

    remélem Bill is tudja hogy ez kevés lesz a steelers ellen, remélem kitalál valami nagy dolgot
    védelem nagyon nagy de már ráférne egy kis fiatalítás talán, igaz nem értem miért nem tudtak űgy játszani mint a 4. negyedben amikor is a ravens offense semmit sem ért

    véleményem szerint össz teljesítménybe én egy közepeset adok nekik
    a leggyengébb rész az volt ami eddig sziporkázott az elkapók
  • lord nihilus
    #116
    lécci ezt nagyon gyorsan hagyd abba, ha vmi kifejteni valód vagy normális módon (én is képes vagyok rá pedig nem tartom magam sokra)tedd vagy ne gyere be. ennyi. viszlát
    és könyörgöm, plíz ne is menjünk a személyeskedés környékére.../nem flém, nem spam tápig, hanem pats dumálgatós, fanos, csereberélős tápignak szántam/
  • [Jakuza]
    #115
    Oreg toborozz :D
    Attol meg egy cheater szar csapatod van :D
  • Soldiers
    #114
    hát eléggé
  • Kori
    #113
    a másik topicban (NFL) hogyan fröcsögnek egyesek a Pats ellen
  • Kori
    #112
    ez kemény meccs volt
  • Soldiers
    #111
    PAts fan klub nagyon zsír
  • [Jakuza]
    #110
    Az sem volt TD annak ellenere, hogy a birok megadtak.
  • Kori
    #109
    akkor franko összefoglalot néztem
    ott nem mutatták
  • Soldiers
    #108
    1 TD-t dobott