131
  • Anonnim
    #131
    Hol tudom beszerezni DVD-n?
  • DöflingR
    #130
    Tudod.. a reklám ingyen van:DD
  • Kmarha
    #129
    ez az idióta minden film forumba berakja a szaros linkjét...
  • Magoo
    #128
    Na te kis szarrágó! Most azonnal Bannolnálak innét ÖRÖKRE!
    Ezért minimum az jár!
  • ground24
    #127
    Á nagyon zsir film.Sirva nevetős volt nekem. ost még letöltök vagy 10- kafa vigjátékot INNEN és a hétvégén meg is van a programom!
  • akyyy
    #126
    mellesleg 12- "karikás" a film
  • Inquisitor
    #125
    Nekem (is) felmerült filmnézés közben, hogy ki az a hülye aki beül egy 4-6 éves gyerekkel egy olyan rajzfilm moziverziójára, aminek az eredetije SEM gyerekeknek készült? Úgy kb. 9-10 évestől fölfelé még nem annyira gáz, de egy kissrác ennél 100 kevésbé bonyolult történeten is szétunja az agyát, nekiáll bedumálni, kiabálni, futkározni(!) a moziban és halálra szekálja aput, anyut és nemkülönben a nézőket.
  • schrank
    #124
    vad iz ö láv...
  • neevous
    #123
    Köszi szépen:)
  • puma1
    #122
    17.évadig:)
  • puma1
    #121
    nekem megvan 17.évad összes része szinkronosan kivéve 1-2 részt
  • tnm #120
    egyébként firefoxban, a google keresésben annyit kellet volna csak beírni, hogy: "why do b", mert itt már első helyen ajánlja a "why do birds suddenly appear" sort, amire az első két találat, már az is, ami Neked kellett. (btw. a "why do"-ra is már ott van 9.-nek). Persze, ha nem értetted/ismered ezt az első sort, vagy nem tudsz angolul, akkor ne vedd bántásnak -egyébként se!:). Amúgy meg a film végén is kiírják szokás szerint. (Persze, ha csak moziban láttad...)
  • tnm #119
    Carpenters - (They Long To Be) Close To You
  • neevous
    #118
    Sziasztok! Nem tudja véletlenül valamelyikőtök, hogy mi annak a számmnak a címe, ami Marge videóüzenete után lévő esküvői felvétel alatt megy Alaszkában a házban (az 53. perc környékén). Az esetleges választ előre is köszönöm.
  • Ice Cortez
    #117
    Lecsó az komoly volt meg a szörvös is azokat láttam
  • Ice Cortez
    #116
    Annyira szerintem nem volt nagy ez a film, én valahogy többre számítottam!
  • akyyy
    #115
    moziba mikor homér meg marge befeküdt az ágyba, az állatok meg nem mertek odanézni, valami kisgyerek, lehetett 4 vagy 5éves hangosan megkérdezi, azok most mit csinálnak?
  • Szabi1991
    #114
    mi a DVD nézés ? :O

    inkább +várom mig kijőn DVD-n és +nézem ithon :)

    így csak én röhögök, nem mászkál elöttem senki, olcsobb a kukorica :DD
  • bad boy 2
    #113
    nagyon nagy a film nem semmi legjob ami tetszet arnold swarci elnök , meg homér és marge beszélgetése a motel szobában "-igen elszúrtam nem kicsit.
    -homer nagyon ."
    hát ez eszméletlen volt meg didis nyanya.
    amugy jöhet a második mozi film is oscar-t a készitöknek meg érdemlik.
  • akyyy
    #112
    hát de annak van külön topik:D:D:D

    én direkt kivártam a moziünnepet, és igy megnéztük shrek3at meg ezt.

    amugy lol volt, lecsó előzetesébe monjda az egér, a filmkalózkodás bűn, a mozis felvételek szarok.

    aztán jön a vigyázz kész szörf, ahol meg azt monjda a pingvin vagy mi hogy ezt fel kell venni hogy megnézhessük újra és újra:D
  • Ice Cortez
    #111
    Én nem a filmre céloztam barátom hanem a sorozatra ami ment a TV-ben!
    Miért kell kiforgatni a szavaimat?

    Láttam moziba is, de meg kell nézni újra és újra és újra....
    Tudjátok hogy megy ez....
  • akyyy
    #110
    1 hozzászolás előtt meg kéred tőlünk hogy külgyük el a szinkronos filmet.....
  • Web mester
    #109
    De nem legális
  • Szabi1991
    #108
    házimoziban kényelmesebb
  • Web mester
    #107
    Miértnem nézed meg a moziba, a moziünnep alatt 360FT egy jegy!!!
  • Ice Cortez
    #106
    Én most töltöm a filmet magyarul, nem mozis hanggal :P
  • Ice Cortez
    #105
    NSzinkronosba nincs meg senkinek?
  • akyyy
    #104
    most néztem meg moziba, nagyon nagy volt. mikor homér annál az indiánnálk volt elsírtam magam a röhögéstől:D:D:D
  • burki6
    #103
    nekem megvan angolul (43 GB)
  • Ice Cortez
    #102
    Srácok valakinek itt megvan az összes Simpson család rész?
    Az összes évad összes része?
  • HBK
    #101
    nem vették meg a többi részt a 16. évadból
  • Web mester
    #100
    Ugye csak viccelsz???!!!! Én mostanában nem tudtam nézni sajnos szoval nem tom. Nagy hülyeség hogy magyar szinkronnal sehol se adják a sorozatott!!!
    Énis megnéztem a filmet a moziba és bejött nagyon.
  • desigo
    #99
  • PLackó
    #98
    az a titanicos kész volt :D :D
  • MagyaR
    #97
    Bár ne lőtt volna le minden jó poént az előzetes... Legalább a pókmalacot ne!!! :D. Sajnos moziba láttam az előzetesét, ami elég hosszú volt és poénokkal dús :). Sok viccen sajnos már nemis nevettem.

    A harry potteres malac, meg a green day az odavágott.
    Haveromnak csak másodszorra esett le, hogy a titanicból volt az a rész, amikor a green dayesek elkezdtek hegedülni, amikor sülyjedt a szimpadjuk :).
  • schrank
    #96
    a megcímzett disznószarsiló az nagyon odabaszott
  • Kmarha
    #95
    egy jó részen a TV-ben halálra röhögöm magam. Kb 20 perc. Nos, ez a film olyan mint a TV-s sorozat. Végig röhögök megállás nélkül. 1,5 óra? Szerintem ezek után lehet magasztalni, hisz mi több kell a Simpsontól? Komolyan, alig éreztem a filmben üresjáratot.
  • HBK
    #94
    PÓKMALAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • schrank
    #93
    végre egy vicces rajzfilm a sok ratyi animációs szar után
  • ryhdeksan
    #92
    megnéztem, nagyon jó ;]