535
  • Xyder
    #535
    Valakinek sikerült már megoldani azt a problémát amikor lassított felvételben megy a játék?
  • saigi
    #534
    már tudok lecsapni, de még gyakorolni kell:)
  • saigi
    #533
    szia,
    én patch után felraktam a "VirtuaTennis3v1.1NoDVDFixedexeEng" és jó lett. (a patch nekem a gamepaddal való navigálásra kellett.)
    viszont én sem tudom hogy kell leütni.
  • pzoli89
    #532
    hello
    vki nem tudna segíteni.A probléma az, hogy nem tudom feltelepíteni az 1.1-es patchet, mert az írja ki hogy tegye be a megfelelő dvd-t.
    vki ha tud segítsen.
  • Mike at home
    #531
    szerintem a ranglistához van köze
    akármelyik tornára nem mehetsz, csak ami megfelel a szintednek
  • zsilka péter
    #530
    Hali

    Lenne egy kérdésem a World Tour-al kapcsolatban. Mégpedig, hogy ha nézem a versenynaptárat ( F2 ) Akkor egyes tornák alatt van egy zászló féleség, balamelyik aranyszínű, de valamelyik ezüst, és 1-4-ig vannak benne csillagok, ezek mit akarnak jelenteni? Előre is köszi!

    Üdv.
  • Mike at home
    #529
    nem
    de egy gépen igen
  • lemongrass
    #528
    hálózatban lehet ezt tolni? rég játszottam, nincs is fent a gépen... csak érdeklődnék, mert vmi hús vér ellenfél kéne...
  • Richardix
    #527
    LOL én is mindig Federer-el toltam párosban, kicsit megkedveltem a teniszt :)
  • Mike at home
    #526
    most már nem si fogom :)
    rég nincs a gépemen, csak bennmaratd a kedvencekben
    ellenebn az a vicc, hogy a program miatt kedveltem meg Federer-t (mindig együtt játszottunk párost) és utáltam meg Nadal-t :D
  • Richardix
    #525
    Nem-e? Pedig nem nehéz csak fel kell tornászni a képességeidet.. én 20-as szintű cuccokkla vertem el... Asszem 4 évig ment a karrier
  • Mike at home
    #524
    nemtom, sosem tudtam megverni
  • Richardix
    #523
    Remélem még vannak akik látogatják a fórumot...
    Amikor 1. leszeka ranglistán (Ergo megverem Federert a hajón) kapok egy ütőt aminek a statjainál egy nagy ? áll... miaszöszez?!!!!!
  • Karajovics
    #522
    Sziasztok!

    Amikor gépen elindítom a játékot, megjelenik 1 (a) fekete kép és kiírja, hogy az explorer.exe hibát észlelt és ez a hiba paraméterei:

    AppName: vt3.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: ntdll.dll
    ModVer: 5.1.2600.5512 Offset: 0000120e

    Tudnátok segíteni??? Előre is köszi!!! :)))
  • danny94
    #521
    húú ez naon cool game...
    én még nyáron kijátszottam ,de naon tetszett.
    Nadal a king!!!
  • Mike at home
    #520
    a pc-s verzióban volt gyakorlás
    azokat csináld, ha eleinte nem mész versenyre, akkor sincs semmi
  • KoniZTE
    #519
    HD TV-n PS3 nagyon szép a játék csak egy a baj nem tudom még nagyon irányitani...
    Az ellenfelek sorra elvernek és annyit tudok hogy O-el ütök normálisan X , háromszög , kocka meg megemeli
    Vki lécci irja pl. hogyan lehet lecsapni , meg mien ütések javasoltak xy helyzeteknél
    Előre is kössz !
  • Mike at home
    #518
    sry, de már nem emlékszem :(
  • petya1104
    #517
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem: ebben a játékban hogyan kell ejteni? Még nem sikerült rájönnöm...
  • Mike at home
    #516
    2 gamepad
  • moho
    #515
    Sziasztok!

    Hogy a francba lehet ezt ketten játszani? Eddig volt a billentyűzet amivel egyedül ok volt, beszereztem egy joy-t de a kontollersnél az istenért sem tudok +1 player-t beállítani. Hol lehet +1 játékost hozzáadni, hogy ketten lehessen nyomni?
    Köszi
  • gerapapa1988
    #514
    Sziasztok segitség kéne fontos
    Megvan a játék de nem müködik nem tudom mért
    Felteszem és utána kéri a cracket azt felteszem elinditom nem lesz jó feltetem a patch 1.0 akkor meg újra a cracket kéri felteszem és akkor sem jó mért van ez ???? segitséget kére mit csináljak ?
    Leszedtem a patch 1.1 azal nem tudom mit kel csinálni
    Segitség nagyon akkarok játszani vele !!!
    H E L P
  • basshunter
    #513
    van már hozzá magyarositás??
  • ForRedGlory
    #512
    Üdv. Megy ez a játék Vista alatt?
  • lemongrass
    #511
    hi!
    nekem spec az a problem, h újratettem az egész gépet... install virtua tennis 3... patch... és semmi... kéri az eredeti cd-t... vagy mit... peccselve nem indul... holott, tavaly nyáron uazzal működött! hlp plzz!
  • Balukaaa
    #510
    akkor tudna valaki segiteni miért áll le amikor be aksrok lépn ia játékba?
  • mama2
    #509
    meghívós opldal.
  • owen20
    #508
    és honnan szedted le a gamet??
  • mama2
    #507
    őőő... nekem alapból volt a crack, a játék mappájába, azzal volt jó. De nézz szét a gamecopyworld.com-on.
  • owen20
    #506
    te honnan szedted le a crack-et?
    Helllo!
  • mama2
    #505
    Sztem crack, mert nekem is a reoladed verzió volt meg, és tökéletesen futott.
  • owen20
    #504
    sziasztok!
    Elkeztem én is a gammeval játtszani jó meg minden de amikor elindulok a word touron megkreálom a gyereket és elkezdem az eddzéseket pár eddzés után kilép egy hibaüzenettel a windows-t is ujra raktam de ugyanaz!
    Reloaded verzióm van mi lehet a hiba?
    Más verziot szedjek le vagy crack?
    Sziasztok!
  • mama2
    #503
    két perc alatt senki nem válaszol.
  • Balukaaa
    #502
    segitsen valaki
  • Balukaaa
    #501
    hello mindenkinek! nem tudjátok miért áll le nekem amikor be akarok egybő lépni (hiba jelentést ír ki) és kilép!Radeon 9250 az adapter de van hozzá frissités! ja és a patchet letöltöttem de amikor bemásolom az exe helyére és elinditom akkor kéri a dvd-t mintha újra kéne crackeninagyon kéne a segitség mert jó játéknak látom
  • DaniX14
    #500
    Hello!
    Valaki megtudná modnani miért lép ki általában akkor amikor nyerek?
    Hibát észlel és leáll. Vistam van.
    köszönöm a választ előrre is.:)
  • F14EVERGOKIMI
    #499
    okés megvan köszi
  • F14EVERGOKIMI
    #498
    Na mindegy majd valahogy megpróbálom kössz az infót
  • Maximus4
    #497
    Fölraktam neked ide próbáld meg hátha le tudod szedni.
  • F14EVERGOKIMI
    #496
    Igen már próbáltam innen letölteni csak nem ment mert mindig hibát jelez.