15
  • AranyKéz
    #15
    Barom az aki fej/fülhallgatóval hallgat zenét nem pedig hangfallal.
  • Mighty
    #14
    Az utolsó bekezdésben van a lényeg:

    "Olaszországban jelenleg a lakosság 12 százalékának van problémája a hallásával, a kezelésre pedig 20 milliárd eurót (ötezer milliárd forintot) fordítanak. A tendencia növekvő, és három éven belül több halláskárosult lehet, mint idős ember."

    Szerinted annak a 20 miiliárd eurónak nem lenne jobb helye?
  • Garrett27
    #13
    amúgy kiskoromban a metallistákról állították, hogy nagykorukra megsüketülnek, de nem jött be... :P
  • Garrett27
    #12
    bezony, nem a mi hallásunk jobb, hanem "az övék" rosszabb... :S
  • TH448
    #11
    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nem örülnék neki, ha például pár év múlva az én drága adómból fizetnék mondjuk annak a gyereknek a kezelését, aki olyan hangerőn hallgatta a zenét(fülhallgatóval), hogy a metró kocsi másik végén hallottuk. Aki hülye, hal(l)jon meg, de ne a többiek adóján...
  • Magnificat
    #10
    a walkman időkről is pont azt mondták, hogy megsüketül a generáció... hát spec nem történt meg... (hülyülni hülyült, de az más kérdés)
  • ssdb
    #9
    aki nem tudja mi és h kell kezeleni hát istenem :S Ő dolga baya
  • AranyKéz
    #8
    "jogos-e a drogok betiltása"

    Hahaha, pont jóba nyúltál bele.
  • BlackRose
    #7
    A KRESZ nem azért van, hogy téged vigyázzon saját magadtól, hanem, hogy téged vigyázzon másoktól és másokat tőled. És ez így jogos. Érezni kell a két dolog közötti különbséget.
  • Atomy
    #6
    A walkman majdnem 30 éves, ez a probléma már ott is felmerült mégsem süketültek meg annyian amennyit jósoltak. (Egyébként a jó hallás sem feltétlenül jó nagyvárosi környezetben, a háttérzajok miatt igen nehéz tanulni vagy dolgozni, moziban, bármilyen zenés szórakozóhelyen nem lehet megmaradni)
  • lokko
    #5
    Ott ahol megengedeik az embereknek hogy minden hülyeségbe belemenjenek, ott bizony bele is mennek minden hülyeségbe, ami állami szinten igencsak káros ... jogos-e a drogok betiltása? van e értelme a kresznek? stb ...
  • Intelligencs
    #4
    Kb. egy évvel ezelőtt be volt gyulladva a fülem, és hallásvizsgálatra kellett mennem. Mikor meggyógyultam, vissza kellett mennem kontrollra, akkor megkérdeztem a dokit, hogy egyébként milyennek számít a hallásom az átlaghoz képest. Bár 30 fölött vagyok, azt mondta, hogy jobban hallok, mint a legtöbb tizenéves, akit vizsgált eddig. Ami azért elég szomorú, valljuk be. Mert ez nem azt jelenti, hogy az én fülem szuper jó, hanem azt, hogy az övék rossz.
  • Jack Bauer ahős
    #3
    Hülye vagy rózsika...
  • BlackRose
    #2
    THE F*CKING NANNY STATE! Majd a politikusok vigyáznak a fülemre, mert én túl hülye vagyok hozzá. Lehet, hogy majd betiltják az iPod és hasonló reklámokat a TV-ben és a Forma 1-ben, de lehet, hogy egyszerűen lesz majd benne olyan 250km/h-hoz hasonló "limiter" mint a németeknél az autókban, és büntetnek, ha kikapcsolod. Na megyek, mert most már tényleg hányingerem lett. "1984" nem volt elég "kreatív", éljen a "szabadság" :(
  • pepe003
    #1
    Aki hüje hajjon meg...