8
  • Winz
    #8
    Kiábrándultam Vinklerből,ez a műsor róluk szól,már szó nincs tesztelésről,motorcsónak-kombályn-kukásautó...jó vicces,de kinemszarjale?
    Jah és az amikor a piroszoknis csülkeit odab*szta premierplánba(jelezvén,levagytoktixarva csírák,ez az én műsorom!)
    Tömören egy tufa paraszt.
    A másik tag jó arc,rá még lehetne építeni ótósműsort.
  • Ronny
    #7
    a pimpelés és a zenélés nem kellett volna. Olyan mű jellege lett a dolognak. A köztes részek viszont hozták az eddigi színvonalat.
  • HJPOWER
    #6
    Olyan hangulata volt a régi epizódoknak, hogy már csak azért is kötelező volt minden részt megnézni + az ismétléseket is, mivel nem csak annyi volt, hogy leadták ugyanazt és kész, hanem sok új gondolatot osztottak meg közben és szokás szerint bohóckodtak. Nem volt vetélytársa a műsornak!!! Főleg nem a karóba húzott rtl klub-os srác :D meg a Répalány
    Remélem "átalakulva, megújúlva" is ilyen jók maradnak!!!!
  • barnie1990
    #5
    Lealáz minden műsört.Kicsit még kételkedek,de azért bízok benne.Az viszont kicsit idegesítő,mikor kombájnokat meg mindenféle fostalicskákat mutatnak be.
  • akyyy
    #4
    hát sztme olyan lesz, mint anno volt rtlen vasárnapi reept klubb.. néha érdemes volt nézni mutatak jó dolgokat, aztán jött az újjítás, oszt elment fostalicskába... sztem ebből is ez lett...:D
    de ne legyen igazam!
  • mgenya911
    #3
    nagyon jo !!!!!! sokkal jobb müsör mint a retekklubbon a "autómánia' a srácok is naon jo arcok voltak ++++++ big up!
  • lee56
    #2
    Legalább ujra van, nemsokára kiderül mennyi minden változik...
  • concrete
    #1
    a műsoron teljesen látszik a TOPGEAR jelleg, és teljesen mellbe vágott amikor Karotta nyilatkozta hogy ez volt a szándék ... kicsit sajnálom hogy a sufnitunning jelleg elhalványul a műsorban, és elmegy egy prof irányba, de remélhetőleg lehet majd szeretni ezt is.

    lehet angliában azért van studióban a műsor mert kurv@ sokat esik az eső ...
    nékünk itt a pusztán lehet hogy más műsor kéne.

    ez mondjuk még mindig a legkisebb gond, inkább a műsor 1-2 hónapon belüli KLÓNJAI lesznek idegesítőek ... lehet pont ezért váltottak a srácok, mert már minden csatornán (még a hirtv-n is) totalcar style-ban mentek az autós műsorok ...