761
Hozzunk ki minél többet az AutoCAD-ből
  • zenoka
    #161
    nos atolvastam reszletesebben a fugawinak az oldalat:
    itt:
    http://www.fugawi.com/web/support/updates/updates_fug3.htm
    leirja hogy melyik verzionak (Version 3.0.3.121) kell meglenni es upgradelve lennie az EOV hoz..
    nem is egy tul draga szoftver
  • Klon
    #160
    köszi, rendes tőled!
  • zenoka
    #159
    ehh megneztem emg a fugawi honlapjan is haat nekunk vaalmi baszot regi van (1999-es) ami mar megsincs emlitve a fugawi oldalan..
    tehat ez nem jo mint program..S gondolkodom meg mi lehet a megoldas.
  • Klon
    #158
    megköszönném :)
  • zenoka
    #157
    nemtudom mi csak siman fugawit hasznalunk ugy hivjak:)
    holnap meglesem:)
  • Klon
    #156
    ennek a fugawi -nak van egy csomó terméke. ezek közül melyik az ami rám vonatkozik?
  • Klon
    #155
    köcce
  • zenoka
    #154
    jah ha offline kell akkor fugawi!
  • zenoka
    #153
    kis egyszeru program:
    http://fish.fomi.hu/termekekhonlap/szolgaltatasok/Atszamitas/atszamitas.htm
    fomi honlapjan talalhato.
    ha jol emlexem IE alatt megy rendesen es ne felejtsd el minden koordinata utan egy entert nyomni...
  • Klon
    #152
    üdv!

    lehet, hogy nem pont idevág a kérdésem, de örülnék ha tudnátok segíteni!
    egy olyan egyszerű programot keresek, ami képes EOV koordináták szélesség, hosszúság átváltására.
    előre is köszi
  • nikiherceg
    #151
    Köszöntem szépen! :-)
  • ZilogR
    #150
    Az Autodesk Magyarország nagyon rendes emberekből áll és fognak segíteni ezügyben.
  • zenoka
    #149
    szerintem ebben a google lesz a baratod..:S
  • nikiherceg
    #148
    Sziasztok!

    Az AutoCAD-et tudom futtatni linuxon(kubuntu8.04)? Vagy maradjon rajta a windows is? :-)

    Ja egyébként,sehogy sem akar elindulni a Mechanical Desktop :-( Mindig felteszi magát,és utána hibaüzenettel elszáll, valaki ebben tudna segíteni?
  • zenoka
    #147
    nahja:D
  • Atika :o)
    #146
    en nembantom azt ;) csak mondom hogy van mar jobb amiben egyszerubb dolgozni
  • zenoka
    #145
    nana nem bantjuk en azon kezdtem a 3d-t jo az foleg boolenes dolgokra:D
    meg mar van benne mental ray:D
  • Atika :o)
    #144
    pedig ilyeneket inventorban sokkal gyorsabban meg lehet rajzolni mint autocadben. autocadben a 3d nemsokat er nem arra lett kitalalva ;)
  • zenoka
    #143
    nahja flex az gyogyszer sokmindenre:):)
  • ZilogR
    #142
    Én ezer éve nem élek vele, biztosan jó. Majd leellenőrződik, amikor oda lesz passzintva a csőhöz. ;) Nameg ha gond van, akkor úgyis jön a flex. :P
    A csövet meg úgy vágják ki, h a kiszabott, összehegesztett kúpot rápakolják és körberajzolják az áthatási vonalat a csőre.

    Amúgy is, a pengeéles szélek miatt le lesz ez köszörülve - mert ugye pengeéles, nameg azt a vékony kis szart nem tudnák odahegeszteni...


    HO-HO-HOOO :D nevetett a Mikulás és levágta Pistike fejét
  • zenoka
    #141
    helyes:) es most akkor inventorba is ellenorzes keppen:))
  • Atika :o)
    #140
    Inventorban ez siman megoldhato ha nem mint partot rajzolod meg hanem mint plehet aztan persze ott beallithato hogy milyen vastagsagot akarsz es a vegen szepen szet tudod teriteni.
  • ZilogR
    #139
    Mégsem voltam lusta - kiszerkesztettem!

  • zenoka
    #138
    autocadben szerintem sehogy..inventorba talan:) de ahhoz meg sik vagyok:)
  • ZilogR
    #137
    tudja-e valaki, hogyan lehet síkba teríteni kúpos köpenyeket ACAD2006-tal? Minden infonak örülök! Thnx előre is!

    (olyasmire kell, h egy kúpos tölcsér becsatlakozik egy hengeres csőbe és a kúp szabásmintája kell gyártáshoz... két nézetből ki tudom szerkeszteni, de mivel nincs kedvem :P ;) így hátha megoldható egyszerűbben is...!)
  • tigerbácsi
    #136
    azt is kódold! :-DDDDDDDDDD
  • zenoka
    #135
    nem az enyemet a sajatjukat allitjak el:D:D
  • tigerbácsi
    #134
    ehhe! kódold le a géped! azt mejd nem fogják átálítani! :-D
  • zenoka
    #133
    francot prof...masok (kisfonokek) altal elcseszet beallitasok visszavarazsolasa napi rutin:)
  • tigerbácsi
    #132
    tudtad! :-D
    a professzionizmus! yaaa s az option az a beállítás! :-D
  • zenoka
    #131
    sejtettem:D nincs mit:D
  • tigerbácsi
    #130
    a második volt a yooo! :-) köszy!
  • zenoka
    #129
    haat attol fugg mit akarsz:
    egyszer van egy olyan hogy jobb klikk a talcakon font->acad-> workspaces azt elohivod es a legordulobol kivalasztod az acad classicot (valszeg nem ez kell neked)
    a masik meg a tools (oszkozok) options (faszom tudja legalul) es utana a jobb szelen van egy profile resz.. nah ott buveszkedsz vagy az alap profillal vagy nyomsz egy resetet:)
  • tigerbácsi
    #128
    hello! volna egy kérdésem! a cégnél mástól kaptam meg a gépet s az itteni beállítások nem olyanok mint nekem otthon. hogy tudom visszaállítani az alapbeállításokra (amelyel telepíti) a autocad 2007 hun - t?

    köszy! :-)
  • Atika :o)
    #127
    persze ertem koszi
  • zenoka
    #126
    envu = nevu
  • zenoka
    #125
    ertem akkor amit megvaltosztatsz atnevezed leokezod visszajosz ide es betoltodd ujra...amihez meg kell a megvaltoztatott azokat meg atrakod a megvaltoztatott envure (ertelmes vagoyk kave nelkul):)
  • Atika :o)
    #124
    igen mar tudom de ha itt pl fogom kivalasztom a hidden linet es atirom ott az ertekeket es ha van mas layeron is hidden vonalam akkor az is azt az atirt erteket fogja hasznalni nem??? mert pl en szeretnem azt hogy mondjuk csak a rejtett nevu layeron levo hidden vonalak legyenek 20-as scale-val de a tobbi lajeron levok maradjanak az alap 1-es ertekkel
  • zenoka
    #123
    nah itt van:

    es utana ezt latod
  • tigerbácsi
    #122
    oooo deyooot elszitkolóztok! :-D

    amúgy ekkolákko! :-)