16
  • Penge4
    #16
    Psiloc Total IRremote, Simán csak IR Remote és hasonlók.
  • Hegyikecske
    #15
    bírom h mkiazt írja h húúúdemilyen régi, bár konkrét progi nevet, elérhetőséget senki nem említ...
  • InfectedMann
    #14
    Ez egy ezer éves dolog.
    Kicsit levannak maradva a srácok
  • KISSMYPS3
    #13
    Hy!

    Blasta, mi a neve a proginak, amit használsz?

    Kösz.
  • Blasta
    #12
    Én per pillanat Bluetooth-on irányítom a pécémet, N6131-el... :D
    Jól jön divx-ek ágyból történő nézésekor :D
  • Hegyikecske
    #11
    pdara milyen progit használsz? Arra én is keresnék valami teljes verizós távirányítót megköszönném ha tudnál segíteni, mert a mostani telóm nem symbianos :(
  • Hegyikecske
    #10
    dettó, milyen jó is volt... Csak azt sajnáltam h csak shareware verzió volt, de ugye az infra adott volt, és tényleg nagyon 5letes volt!
  • Gerygrey
    #9
    Nekem már a 7650-en is megvolt a (cikkben a képen is látható) Psiloc Total IRremote progi, ami 2002-es modell ha jól tudom... Valaki már megint feltalálta a spanyolviaszt (csodálom hogy nem az Apple, ő szokott ilyen "forradalmi újításokat" a világba kürtölni...) :D

    Azonban egy új szoftver telepítése a mobiltelefonra még sok felhasználónak okoz komoly problémákat.
    A pénzért csengőhangot letöltők és az elmegyógyintézetek paciensei mellett őket is tiszta szívemből sajnálom
  • kanylac
    #8
    Valóban nem mondanám ujdonságnak ezt a dolgot, a 3660-asomat rendszeresen használtam távirányító helyett. A távirányító is azon tárgyak közé tartozik, amelyeket rendszeresen elnyel a tér-idő kontinuum.

    "Akarom mondani, a 6600 óta ki látott infrás symbianos Nokiát?"
    Ezek szerint az E50-es nokiám a 9.1-es symbiannal is egy elavult modell lehet, mert én megtaláltam benne az infrát, és használni is szoktam.
  • Mberke
    #7
    Én a gépemen ha tévét vagy filmet nézek, mindig a mobilom hazsnálom távirányításra. Az újabb sonyericsson mobilokban mind benne van. Bluetoothon keresztül megy. Saját kiosztást is lehet csinálni.
    Az infrás(PDA) megoldással volt haverom meg vagy 6 éve szivatta a tanárt még gimiban.
  • Penge4
    #6
    LOL! Olyannyira új, hogy már elavult is. Akarom mondani, a 6600 óta ki látott infrás symbianos Nokiát? Ott van még persze a SE P szérriája, de ezen kívül az infra a mobilokban már "elavult"-nak számít.
    Nem értem miért nem állnak már át a TV, DVD, Hi-Fi is a Bluetoothra.
  • 1488
    #5
    ja, ez már nagyon régi, én is ismertem, annak ellenére hogy nekem sajna nem symbis telóm van de úgy szép lenne belegondolni (peetking írása alapján) hogy milyen lenne szabotálni órán a projektort...
  • peetking
    #4
    nem tudom mi olyan nagy újdonság ezen, pl én rendszeresen használok szoftveres tv kapcsolót ( igaz PDA -n ), jól jön ha mondjuk nem találom a tv kapcsolót, van egy dvd lejátszom amit eléggé sokszor viszek ide-oda, annak mondjuk fél éve ketté tőrt a kapcsolója csak így tudom kapcsolni.
    jah meg könnyen lehet szívatni a népeket pl mikor egy értelmetlen előadáson kivetítenek és nem értik miért lép mindig be a menübe a projector...
  • szilagyiv
    #3
    az irRemote inkább 4 éves próbálkozás.
    Még a Nokia 3650 telefonomon használtam, mikor az újdonságnak számított...
  • adamboro
    #2
    "Azonban egy új szoftver telepítése a mobiltelefonra még sok felhasználónak okoz komoly problémákat."
    Persze, hogy problémát okoz hisz csak symbianos telefonokra telepíthető.
  • adamboro
    #1
    "A legújabb funkció, amivel egy mobiltelefon hamarosan büszkélkedhet majd: a távirányítás."
    Ezt a funkciót már évek óta használom a telefonomon.

    "Sőt, van egy próbálkozás, nevezetesen az irRemote Control nevű szoftver"
    Ez a próbálkozás is kb. 3 éves