195
Harci helikopter szim! Remélhetőleg az nagy elődök nyomdokain!
  • 42nd Intruder
    #35
    Az újabb verziókban a magasságtartást csak 20 csomó alatt lehet bekapcsolni. Bár ha visszajelez akkor nem tudom, mert meg kéne tartania. Probáld meg egy sima gyakorlórepülés alkalmával magasra felmenni, és ott bekapcslni, hogy tényleg müködik-e vagy sem. Én am nem nagyon használom, mivel teljesen felesleges a legjobb támadás az az újabb tipusoknál, ha egy tereptárgy mögül előbukkansz, indítasz és amint tudsz visszabújsz. Persze 1.8.4-es verziónál már ez se könyű, mivel a sima AH-64-nél max a FLIR-el lehet messzebb lévő célokat kilőni. radar csak a Longbow, RAH-66, KA-52, Mi-28-oson van.
  • Mark007
    #34
    leszedtem mar mashonnan, de ezzel lehetetlenseg repulni..elve a nezetet se sikerul beallitani, mindig felfele nez :(
    mikor elindul, es elemelkedik, akkor elkezd korozni:(
  • Adam II
    #33
    Az magasság megtartását ,hogy lehet rtendesen beállítani. Ugyebár az Alt+H a gombja és a fickó mondja is ,hogy Altitude Hold ON de a helikopter szinte azzonnal zuhanni kezd és nekicsapódik a földhöz.
  • 42nd Intruder
    #32
    Emberek előzzünk meg egy kis félreértést. A sikersorozatot anó a Razorworks kezdte el az Enemy Engaged: Apache versus Havoc-kal. Ezután jött 2000-ben az Enemy Engaged: Chomache versus Hokum, ami el is nyerte az év szimulátora díjat. Ezért is volt érdekes nekem ez az Enemy Engaged 2 cím, de már nem izgat.
    Demo az EE: CvsH-hoz.
  • Mark007
    #31
    Hali!
    megtetszett ez a jatek, ki akartam probalni az 1-et.
    csakhogy a demojat sehol nem talalom :(
    olvastam, hogy nyilt forraskodu, de attol gondolom meg nem ingyen van :(
    nincs meg valakinek a demoja, esetleg mas?
  • 42nd Intruder
    #30
    Mindet :) Az automatic update-nél valamelyik szerverről leszeded az összes (huszonvalamennyi) fájlt és telepíted ahogy jön. Így nem gubancolódik össze semmi semmivel és naon jó lesz ;) A 1.8.4-es mod readme-jét ajánlatos elolvasni, hogy a eech.ini-ben mit mire érdemes változtatni.
  • Adam II
    #29
    Uh melyiket ajánlatos letöltenem azok közül a rengeteg mod közül?
  • MrTressy
    #28
    Ahm nem tudtam.Régen is tetszett ez a heli szim de azt nem tudtam hogy kiadták a forrás kódját és lelkes fanatikusok tovább fejlesztgették
  • Adam II
    #27
    Alapból volt benne de csak a hajók fedélzetén állt ha jól emlékszem nem nagyon láttam őket repülni. Minden esetre nagyon jól néz ki azokkal az új textúrákkal már fel is telepítettem megint a játékot:)
  • MrTressy
    #26
    A simHqn láttam egy ospreyt,létezik hogy az az elsö részhez lenne?
  • MrTressy
    #25
    Köszi szépen
  • L Viper #24
    Ez ígéretes, az eredeti is nagy kedvencem volt, szerintem a régi Hind óta a legjobb helis szim. Na ilyen legyen a folytatás is !
  • 42nd Intruder
    #23
    Érdemes itt olvasgatni.
    Automatic update tool-al a kiválasztott szerverről le tudod szedni a neked kellő cuccokoat (ergo friss installnál mindent)
    A mod oldalának is nevezhető oldal. Itt ugyan azt találhatod meg amit az automatic update tool is leszed.
  • MrTressy
    #22
    meg tudnád mondani hol lehet hozzá töltögetni dolgokat?
  • Adam II
    #21
    Remélem ,hogy nem Comanche 4 ( feláll a szőr a hátamon) szintű 10 perc időlimit alatt mentsd meg az elnök különgépét a támadó légikalózoktól stílusú lesz.
    Szerintem csak a grafikán tuningoltak nem hiszem ,hogy mást nagyon megváltoztattak volna illetve inkább reménykedek.
  • neuro
    #20
    április 27 lesz a mi napunk :)
  • 42nd Intruder
    #19




  • neuro
    #18
    Ha minden igaz ez a régi EE jobb grafikus motort kapott "új" része. Persze mióta a fejlesztők kiadták a forráskódot szabad használatra, kitudja mit műveltek vele... azért én remélem a legjobbakat.
  • 42nd Intruder
    #17
    Mondjuk nekem a mai napig egyetlen egy dolog szúrja az oldalamat az EE-ben. Ez pedig az erdők megvalósítása. Mikor megjelent pont akkor jött ki a Gunship! is, na ott az erdő az nagyon tetszett. Tényleg külön élvezett volt mikor az erdőben araszolt az ember és jól meggondolta hol emelkedik ki, mert sose lehetett tudni, hogy a következő facsoport mögött van-e ellen, vagy nincs, továbbá jó kis védelmet nyújtott.
  • 42nd Intruder
    #16
    Igen bennem is ez fogalmazódott meg. Ha megtartják az előd összes jó tulajdonságát és nem butítanak rajta akkor én reménykedek. Mondjuk az igazat megvalva az előd most nagyon jó, hogy a kiadott forráskódott használva a játék kedvelői tovább növelték a realitását. Ha ezeket a változtatásokat is beleraknák az maga lenne a kánaán. Reménykedjünk...
  • Adam II
    #15

    Az Enemy Engaged volt és ma is a kedvenc helikopter szimulátorom!!
    Nagyon remélem csak a grafon tuningoltak és csak apró dolgokon változtattak. Ha kimerik szedni a dinamikus kampányt frászt kapok.
  • kiskorúbézoltán #14
    Meglátjuk , remélem nem csináltak belőle valami árkád lövöldözőst lásd Panzer Elite -> Panzer Elite Action ... Mindenesetre a rendeléssel megvárom az első teszteket .
  • zoolee
    #13
    Hömm...ez eszembe juttatja a jövőházában van egy szimu..
    Ottan nyomultem egy jó időt...
  • ColdFire
    #12
    az én véleményem nem kérted, de elég átlag ember is eljáccik vele tipusnak tűnik :\
    a video alapján pl
  • Seaweed
    #11
    mit szolsz hozza?
  • ColdFire
    #10

    ja ez helis... :)
  • zoolee
    #9
    wötöfö.
    XAl WTF...
    No, de a lényeg, hogy teccik...
    Erre megéri majd vennem egy drágább jojt.
  • kiskorúbézoltán #8
  • ColdFire
    #7
    fav
  • Thanatos
    #6

    /fav :)
  • Dragooon #5
    érdekees ^^
  • Seaweed
    #4
    Szep ez az Aligator!

  • Seaweed
    #3
    Hmm mintha a regi motort tupiroznak olyba tunik!
  • Seaweed
    #2
    A jelek szerint nem is kell ra sokat varni!










  • Seaweed
    #1
    Weblap: http://www.eech2.com