150
  • femateusz93
    #150
    Hali mindenkinek, nekem eredetibe van meg a játék és nekem sem indult először.
    Az eredeti telepítőbe van egy aktiváló program, aminek a verziója lejárt, ezért frissíteni kell!
    © ForceindiaFisi
    Tölsd le Ezt:
    star-force protection driver update
    Ez után már indulnia kell.
  • ForceindiaFisi
    #149
    Nekem Win7 van és a telepítés után egyszerűen nem engedi elindítani a játékot,hanem kiírja,hogy "újra kell indítani a gépet a befejezéshez" és hiába indítom újra a gépet,akkor is ugyanezt írja ki

    van megoldás?
  • Attila889
    #148
    ilyenkor szokták mondani: VEDD MEG EREDETIBE :D :)
    De mondjuk annyit meg nem ér meg :S
  • irlindy
    #147
    hello

    nekem nemtom mivan a játékkal XD...de kéne serial meg crack is mer egyik sem jó. pls segítsetek. előre is köszi!!!
  • Attila889
    #146
    igen?
    Én nem onnan szedtem le ugyhogy nemtudom :S
    Nekem alapból benne votl a crack :)
  • HZoLL
    #145
    Vigyázat ! A gamecopyworld-on virusus a crack.
  • Attila889
    #144
    Tessék :)
  • Tóth Jozsef
    #143
    baocsi de ez a oldal nem jó adnál még egyet
  • Attila889
    #142
    jó kérdés,én már rég játszottam vele,de fain játék az biztos :)
  • Attila889
    #141
    Barátod és beírod hogy Gamecopy.Ha van valami gondod még írj bátran privit ;)
  • Tóth Jozsef
    #140
    hellosztok!
    Az a bajom hogy letöltötem ezt a játékot és a hozá adot crack nem jó és nem találok seholse egy jó crack-et segitenétek.
  • Sawyer2
    #139
    Hol találom a kézi váltó beállítást?
  • Attila889
    #138
    Aki mondjuk nem ismeri ezt a játékot amit a lengyel Techland készitett annak itt van egy kis ízelitő:

    "A rally játékok terén évek óta a Colin McRae nevét viselő sorozat a legismertebb, de szerencsére akadnak riválisai. Az Xpand Rally a maga idejében megosztotta a játékosokat és így lesz ez a mostani résszel is. A rally versenyek megszállottai, az elvakult rajongók nem fogják elismerni komoly játéknak az Xpand Rally Xtreme-t, a hétvégi sofőrök viszont nagyobb sikert könyvelhetnek el vele, mint a CMR-rel, vagy a Richard Burns Rally-val. A lengyel programozók remek játékot készítettek, a részletek, a hangulat magával ragadja majd a legtöbb virtuális sofőrt. A fényszóró fénye még nappal is jól látható a lengedező fűszálakon, a fák koronáján átszűrődő napfény sem utolsó látvány, a felhők szépen úsznak a kék égen, a háttérben pedig madárcsicsergés és egyéb természetből ismerős hangok hallhatóak, néha még egy őzike is átszalad előttünk. A képi világ alapján olyan a játék, mintha a FarCry-t néznénk, annyira szép a táj.


    Természetesen az autók sem lettek elhanyagolva, bár a belső nézet egyelőre szinte teljesen kidolgozatlan, és a szépen festett motorháztető elhagyása után maga a motor már nem mutat olyan jól. A törésmodell szerintem nem élethű, de megfelelő, eleinte csak gyűrődik a kasztni, később pedig egyes elemeket (motorháztető, lökhárító, szélvédő) elhagyhatunk. A rengeteg választható nézet mindegyike jól használható, bár a törött szélvédő rontja a látási viszonyokat belső nézet esetén. A kocsik álnéven szerepelnek, de felismerhetőek külalakról és az álnévről egyaránt. Például a Peugeot 207-es az Xpand Rally Xtreme-ben Lion 2007 néven szerepel. Van lehetőség tuningra, de szerencsére ez a rész akár ki is hagyható, így a kevésbé hozzáértők sem maradnak ki a játékélményből. Egyébként a játékban szereplő 20 autóhoz nagyjából 800 alkatrészt biztosítottak a készítők.


    A valódi szakaszokat 5 helyszínen 67 verseny keretében teljesíthetjük, valamint valamilyen formában lehetőség lesz saját pályák készítésére és nem hiányoznak a LAN/Internet játékmódok sem. Egy-egy szakasz teljesítése nappal és éjszaka teljesen más élményt nyújt, így a játékidő jelentősen meghosszabbodhat. A pályák vonalvezetése és felépítése remek, a kisebb köveken áthajthatunk, de lesz ami megfogjon ha letérnénk az ideális ívről. Autónk sérülésén kívül a sofőr állapota is befolyásoló tényező, előfordulhat, hogy a kocsi még működőképes, de az ütközések során a pilóta annyira megütötte magát, hogy nem folytathatjuk a versenyt. Egy szakasz teljesítését követően megnézhetjük és elmenthetjük a visszajátszást, melyet különböző effektekkel tarkíthatunk. Talán csak a játék során alkalmazott elmosódás effekt lehet zavaró egyeseknek, de ezt a menüben ki lehet kapcsolni.


    Az irányítás elég árkádosra sikerült, ami az amatőröknek jó hír, viszont a profik nehezményezhetik. Választhatunk ugyan arcade és simulation módok között, de az utóbbi sem jelent akkora kihívást mint a vetélytársai. Aki könnyed rallyra vágyik annak remek választás az Xpand Rally Xtreme, nem kell hozzáértőnek lenni, de a lehetőséget megadja a program. Aki pedig évek óta elvakult Colin rajongó azt úgysem lehet semmivel sem eltántorítani kedvencétől, viszont kezdők és amatőrök számára az Xpand Rally Xtreme tűnik jobb választásnak.
    TB."
  • Attila889
    #137
    készen van az Xpand Rally Extreme Magyarositása :)
    Infó és benne a letöltési link itt:
    Xpand Rally Xtreme magyarítás
  • Attila889
    #136
    meg warezolás XD
  • [HUN]FaTaL
    #135
    Érdekes nálam tökéletesen megy mindegy hagyjuk ez már off:)
  • Attila889
    #134
    de van mikor a crack nem no cd/dvd XD
    Nah jó haggyuk...érdekes náalm pl. Single-be a TDU kilépett magától meg ilyenek :D
  • [HUN]FaTaL
    #133
    Szerinted a crack az mit jelent?? Crack=NOCD/DVD

    TDUnál is működik csak nem tudsz multizni, de ott meg van a crack helyett MINI IMAGE
  • Attila889
    #132
    az érdekes....akkor már inkább NO CD/DVD-t teszek fel rá nem?Vagy te is arra gondoltál?Mert náalm pl .a TDU-nál az nem müdöik(a no cd/dvd)
  • [HUN]FaTaL
    #131
    Pedig sokan csinálják hogy ne karcolódjon a lemez
  • Attila889
    #130
    eredetit megcrackelni? :D
    Ilyenről sem hallottam még XD
  • [HUN]FaTaL
    #129
    Ha nem akkor crackeled és megy:D
  • overlocker
    #128
    Remélem emgy az eredeti verzio is vistan
  • [HUN]FaTaL
    #127
    Nem volt Vista mikor az Xpand kijött az xtreme pedig majdnem ugyanaz.

    A "biztonsági másolat" tökéletesen fut Vistan most próbáltam ki, a StarForcehoz pedig van update Vistara.

    Az XP vs Vistaról pedig inkább nem nyilatkozom használj akkor XPt:)
  • overlocker
    #126
    akkor valaki holnap monja meg megye vistan THX előre is
  • Attila889
    #125
    de votl már akkor Vista...csak gondolom a cég nem akarja hogy menjen Vistán...nem hülye hiszen sok emberkének még XP-je van ami ezerszer jobb is :)
  • [HUN]FaTaL
    #124
    Mivel mikor kijött még nem is volt Vista lol. Majd holnap kipróbálom megy e Vistan:)
  • Attila889
    #123
    nem megy Vistán csak XP-n :)
    Mivel a játék hátoldalán ott van hogy Windows Home/XP
  • overlocker
    #122
    hali a cucc megy vistan?? Nem a tört az eredeti ? Gond nélkül fut a bolti verzio??
  • tmisi
    #121
    Ja elfelejtkeztem h beírtam ide. :D Megoldódott egy rendes reinstall + registry takarítás után + picit régebbi mentéssel (rendszeresen mentek játékokból mentéseket). Nemtom mi volt ez, remélem soha nem jön elő többet.
  • Attila889
    #120
    érdekes,nálam ilyen hiba nem volt....én röhögve elvittem a játékot 78%-ig de utána ráuntam :D
    A videókártyád frissitve van?Directix9 c. van rajta?
  • tmisi
    #119
    Hello! Nagy baj van, nemtom találkozott-e valaki vele, belebotlottam egy bugba. A karrierben most úgy 22%-nál tartok, és egyszer csak elkezdte azt csinálni hogy a verseny végén amikor beérek a célra nem jelenik meg az eredményjelző és a menü! Csak ott állok mint egy ... és semmire sem reagál. Plusz van még más is, elindulok és a szellemautó olyan mintha lemaradna, mert állandóan egyre nagyobb különbségeket ír ki, a cél előtt ez 3-4 perc is van! És nincs hozzá patch, mert nem találtam! A játékot már újra is telepítettem, de semmi változás.
  • mama2
    #118
    Már az is megoldódott:D. Kurvajó játék:D.
  • Attila889
    #117
    én nemtom :S
  • mama2
    #116
    Már megoldódott. A kormányt hogy lehet beállítani?
  • Attila889
    #115
    próbáltad másik verzióval? :S
    Most így hirtelen nemtudom milyen active codot kér...nekem ilyet sose kért.
    Csak Seria Számot :)
  • mama2
    #114
    Sziasztok. Leszedtem az Ultima verzióját a játéknak. feltelepítettem, serial számot megadtam, fe lrakta minden ok. De amikor elindítom ugye, kéri a activate codot. Beírom ami az NFO-ba van, de ne fogadja el:P. ERROR-t ír ki. Mi a probléma?
  • Attila889
    #113
    kéne bannert csinálni meg AQ-t.Egyébként aki úgy érzi hogy mielött letölti a játékot és nem tetszik neki az ne utána csalódjon hanem elötte ha nem jön be neki:
    Xpand Rally Xtreme Single Player DEMO

    Szerintem klassz játék ;)
  • Attila889
    #112
    megpróbálom majd :S
  • arty
    #111
    aham, abba a fájlba kéne beleirni a terepjárokat