20
  • Cat #20
    Nagyon sokan = 5ből 4 embernek nincs. Mindössze 22%-nak van szélessávja.

    http://www.sg.hu/cikkek/50900/a_tartalmon_mulik_az_internetverseny
    http://www.sg.hu/cikkek/50898/ksh_eles_a_verseny_az_internetszolgaltatasban
  • HJPOWER
    #19
    Ebben a játékban könnye(bbe)n lehet nyerni. Bár én sem nagyon nézem!
    Gundi jó volt, kár érte.
  • AljasGetto
    #18
    Amúgy eleve szar ez a játék szvsz...
    Mivel a játékvezető itt nem befolyásolhatja/segítheti a játékost, ezértcsak jópofizhatna a kérdések között, ami egy ideig még elmegy, de Svábyval meg kész rémálom

    Amúgy nem gondoltam volna, hogy lehet találni a Gundel-Takácsnál szánalmasabb emberkét egy vetélkedőbe...

    (De persze a táskás műsor "sikerét" nézve a népnek más a véleménye, úgyhogy lehet, hogy beindul ez a sz@* is, és sokáig lesz még műsoron. Amúgy meg teljesen mindegy, hogy éppen mit NEM nézek a kereskedelmi adókon.)
  • winnie
    #17
    "Nem nagyon hiszem el, hogy ezt a két vacak adót nézik 10-ből 7-en, amikor sokkal jobb adók vannak tucatszám,"

    neked vacak - akkor másnak is? a te ízlésed lenne a tömegízlés?:)

    ó, istenem. miért nem hiszed? azt sem hiszed, hogy a blikk a legnagyobb példányszámú lap?

    " igaz antennával nem, de kábeltévén, műholdvevővel, am-mikrón, meg ki tudja még hányféleképpen foghatóak ország (vagy jópár közülük akár"

    épp ez az, hogy szép szám, hogy a 3 országos csatornán kívül sokan (majd 30%) néz mást is. rengeteg embernek csak a 3 országos csatorna jön be.
  • Shodan
    #16
    Én meg azt nem értettem soha, hogy tudnak tizedre pontos becslést adni?.
  • MerlinW
    #15
    Nomeg az emberek 70-80%-a buta. Nem csak itt, az egész világon... És ez így van ahrmóniában:) Az okos él a butából, az okos és a buta is boldog.
  • akyyy
    #14
    nagyon sokan vannak az orszgában akinekj nincs olyan nete, hogy csak úgy letöltsön bármi nagy méretűt.

    sg-n biztos van cikk róla
  • AgentKis
    #13
    Bocsi! Ez nem válasz akart lenni #11-re, csak valamit elnyomtam...
  • AgentKis
    #12
    "18-49-es korcsoport közönségarányát vizsgáljuk: itt 22% és 48% a két műsor nézettségi aránya."

    Ezek az adatok frankón hihetetlenek számomra. Nem nagyon hiszem el, hogy ezt a két vacak adót nézik 10-ből 7-en, amikor sokkal jobb adók vannak tucatszám, igaz antennával nem, de kábeltévén, műholdvevővel, am-mikrón, meg ki tudja még hányféleképpen foghatóak ország (vagy jópár közülük akár európa) szerte.

    A mérési eredmények szerintem nagyon korrupciószagúak...
  • edios
    #11
    Kb azok, akiknek nincs lehetősége netezni, vagy nincs internete egyáltalán. Vagy nagyon igénytelen:)
  • immovable
    #10
    Ki néz gagyi kereskedelmi csatornákat?
    Ha kell vmi film letöltöm, megveszem, a többi csak hulladék.
    "tv"-ben max csak a tematikus ismeretterjesztő csatornákat nézek, de ott is szigorúan szelektálva.
  • chase
    #9
    Sváby miatt bukik az egész, nincs neki sem humora, sem egyénisége, ezek nélkül szórakoztatni pedig lehetetlen
  • winnie
    #8
    "10 millió emberből? Hát, nem valami sok!"

    a barátok közt 2 milliója sem sokkal több. (ti. 4-5 millión néznek max tévét. de ez nem kutya.)
  • dawinD
    #7
    Sváby maradjon a kaptafájánál, v inkább riportozzon abban nemkell annyit beszélni, mert az nála neméppen bizalomgerjesztő.
  • Cmdr
    #6
    10 millió emberből? Hát, nem valami sok!
  • winnie
    #5
    "Nem csodálom, hogy a kutya se nézi."

    ööö. 1,4 millió ember. kutya?
  • JeD
    #4
    Nem meglepő, Sváby szerintem messze nem való játékvezetőnek, nagyon bénán nyomja.

    Milliomos is max. Vágó miatt (volt?) érdekes, mert amúgy az egyik leggagyibb játék. Ez jól látszik az angol verzión, pl., ahol a műsorvezető összes szerepe a kérdés kb. percenkénti megismétlésében merül ki. Olyan is.

    Én a magam részéről nagyon sajnálom, hogy már nincsenek jó kis vetélkedők. Azok sokkal izgalmasabbak voltak.
  • Sliderx
    #3
    Hát Sváby inkább maradt volna a Naplónál mert ebben nevetséges! :D Nem csodálom, hogy a kutya se nézi.
  • ProClub
    #2
    Hát látom azt a reklámplakátot csak az jut eszembe, hogy ja, még egy vetélkedő show. És simán nem kapcsolom be a kedvéért a TV-t.
  • akyyy
    #1
    vagy más időpontba legyen, mert akkor nézném:)