16
  • Tetsuo
    #16
    Nem találom..
  • Tetsuo
    #15
    naigen vhogy kapcsolódott a fejemben a Cápa filmhez, csak nemtudtam mér
  • fonak
    #14
    JAWS
  • Tetsuo
    #13
    A vakoknak van 1 profi szoftver.. azt kéne vhonnan letölteni, csak mán nemtom mi a neve..
  • Hegyikecske
    #12
    nagyon érdekes, elgondolkoztató cikk, köszönet az írónak
  • Dj Faustus #11
    "nem értettél meg:) nekem nem kocsiba kell ien,hanem a gépre!!!"
    Az említett magyar oldalon pont egy szoftver van. Nem autóra való cuccos.
  • BandiG
    #10
    Szerintem nem rosszak, ez a speakboard elég jó tud lenni, amikor műtötték a szememet, akkor ezzel olvastattam fel az Alapítvány 2 kötetét, elszórakoztatott vagy 2 napon át. :)
    Párbeszédeknél vicces kitalálni hogy pont ki beszél és mikor van váltás, de egyébként használható. :)
  • Picizöldfül
    #9
    nem értettél meg:) nekem nem kocsiba kell ien,hanem a gépre!!! Microsoft Samet kicserélni Magyarra!! Vágod?:P Szal ien témában jólenne help.
  • Molnibalage
    #8
    Na akkor azt kapjátok ki, hogy gyakorlatilag az összes harci gép figyelmeztető rendszere női hangon szólal meg. A magyar MI-24-esen pl.: Kudlik Júlia hangján.

    Az amcsi gépeken levő női hang kifejezetten megnyugtató szerintem. Az meg milyen hülyeség, hogy géphang jobb?
  • herlius
    #7
    Mindkét hang borzalmas. Jobban kell füleljek, hogy megértsem, mint ha amerikai filmet néznék szinkron nélkül.
  • Hoz_Hun
    #6
    Jó sok időt tölthetsz a kocsidban.
  • Xantia
    #5
    Meg fogom érni, hogy az autóm reggel úgy beszél hozzám, mint anyukám, délben mint a fönököm, este mint a feleségem, éjjel mint az útszéli prosti.
  • Penge4
    #4
    A férfi hang még elmegy, de a női az olyan, mint valami rossz román, vagy orosz akcentus.
  • Anteris
    #3
    beszéddemo
  • Anteris
    #2
    ez elég jól beszél (magyar cucc)

    http://www.speecht.com/
  • Picizöldfül
    #1
    vki megtudja nekem mondani hogy hogy kell a Microsoft Sam-et lecserélni magyarra vagy iesmi? Pl.:van az msn plusba pár oan trágár beszéd ami tökre a Microsoft Sam hangtípusa csak magyarul,pls help, el tudnék szórakozni vele!