55
  • Kaplan
    #1
    Őszíntén szólva a hétvége folyamán lettem szerelmes ebbe a csapatba, és mindjárt gondoltam, hogy innentől több figyelmet fogok szentelni rájuk! Ezért nyitottam ezt a topikot nekik, mert megérdemlik, hogy kicsin hazánkban is az apró szurkolótábora összegyűljön.

    Elsősorban csináltam a topikban egy bannert (Várom a visszajelzéseket)



    Másodsorban, amiért nem igazán tudtam még lefordítani a külföldi nyelveken íródott tájékoztatókak, ezért belinkelek egy-két fontos és érdemleges oldalt.

    Hertha BSC Offical Site
    Hertha Inside
    Hertha BSC Fan
    Hertha BSC Wikipedia
  • kas123
    #2
    Dárdai még ottvan a csapatban?
  • Muki100
    #3
    hertHa
  • Kaplan
    #4
    Persze, hogy ott van, és általában kezdőként kap helyet :) 8-as számmal játszik, a Bayern ellen is kezdő volt, de a vége felé lecserélték.
  • Kaplan
    #5
    Igen, véletlen kimaradt :S Majd szólok, hátha át tudják írni.
  • jbal
    #6
    német csapat,Dárdai Pali
  • passatgt
    #7
    kedvenc német csapatom:)
  • Kaplan
    #8
    Ahogy látom itthon nem igazán elterjedt csapat, na sebaj, idővel meglátjátok miről is van itt szó :)
  • ForzaInter
    #9
    Ideje volt a Herthának topikot nyitniBannert rakd ki király lett!
  • banok
    #10
    Király isten volt Berlinben főleg a 99'-2000-es szezonban - Bundesliga 3. hely -> BL indulás -> Milan verés. -> 2. köbe jutás stb.

    Asszem most talán Dárdai a rangidős a jelenlegi csapatban (mármint a Herthában töltött évek tekintetében.)
  • Kaplan
    #11
    Igen, ő az, egyetemben még egy játékossal, utánanézek pontosan kivel.
  • jbal
    #12
    Dick van Burikkal.
  • JancsiPapa
    #13
    Hertha, de ne zavarjon...ha ennyire szeretnéd a csapatot, a nevét le tudnád írni helyesen...
  • JancsiPapa
    #14
    na nem szóltam.
  • gabber_saviola
    #15
    fika nem kell, az van elég az sg.hu-n :(
  • JancsiPapa
    #16
    ^^
    valószínűleg csak kimaradt akkor... ^^
  • hunbasser
    #17
    szép lett a banner Kaplan
  • Kaplan
    #18
    Köszönöm a dícséretet, dolgoztam is vele egy jó fél órát :) Tökéletesre akartam csinálni. Mindenképp szerettem volna Dáradi Palit is rárakni, de sajnos nem volt hozzá elég jó felbontású kép :(
  • G04LK33PeR
    #19
    grat a bannerért jó lett
    Ja és Üdv Kaplan:D
  • Kaplan
    #20
    Hétvégén idegenben játszunk a Mönchengladbach ellen, tippek? Szerintem behúzzuk a meccset egy 2-0-val :)
  • G04LK33PeR
    #21
    1-1
  • kas123
    #22
    sztem 2-1re nyertek =). Sok szerencsét
  • Kaplan
    #23
    Volt már ezekről a birtokos jelzőkről vita sok helyen, pl. hogy, nyerünk.. Mert, hogy én nem vagyok rész ennek a csodálatos csapatnak, csak egy egyszerű szurkoló, úgyhogy sok sikert A csapatnak! :)
  • Kaplan
    #24
    1-0 a Mönchengladbach-nak :( Nem baj, fordítani kell!
  • G04LK33PeR
    #25
    3-1 elég nagy zakó:S
  • Kaplan
    #26
    Ez van, majd javítunk jövőhéten a Cottbus ellen.
  • Kaplan
    #27
    20.30-tól kezdetét veszi a 26. forduló a Bundesliga keretein belűl. Hertha BSC - Energie Cottbus, tippeket kérek :) Én nem merek gólok számába bocsátkozni, de szerintem mindenképp nyerünk most.
  • jbal
    #28
    2-1
  • banok
    #29
    A Cottbus se kutya.
  • Zséé
    #30
    Vezet Cottbus... :)
  • Kaplan
    #31
    Jól láttam, hogy első félidőben két meg nem adott büntetőt tusoltak el?
  • Zséé
    #32
    hát most meg egy meg nem adott gól
  • Kaplan
    #33
    Ennyi... Konzekvencia : Következő fordulókra, hihetetlenül össze kell magunkat kapni!
  • G04LK33PeR
    #34
    Team:
  • Kaplan
    #35
    Mióta megnyitottam a topikot csak kikaptunk, jól eső érzés.. :)
  • Kaplan
    #36
    Hertha BSC: a rossz eredmények miatt menesztették Falko Götz vezetőedzőt
    A Hertha BSC labdarúgócsapatának vezetői menesztették Falko Götz vezetőedzőt.

    Ezt Dieter Hoeness menedzser jelentette be.

    A Dárdai Pált is foglalkoztató berlini csapatot 2004 nyara óta irányító tréner utódja Karsten Heine lesz, akinek az idény végéig szól a megbízatása. Az új szakember a felkérés előtt az amatőr együttes trénere volt.

    A Hertha BSC 28 meccsen szerzett 35 pontjával 9. helyen áll a Bundesliga tabelláján. (MTI)

    By : NSO

    -

    Szerintem abszolúte jogos, meglátjuk, hogy teljesít a csapat a jövőben.
  • Kaplan
    #37
    A mai napon 15.30as kezdettel a Bochum otthonába látogatunk el, érdekel mire vagyunk képesek az új edzővel Heine-vel, győzelmet várok, mindenképp.
  • Kaplan
    #38
    1-0 a Bochumnak az első percben lőtt góllal, eddig. :(
  • Csesza
    #39
    1-2
  • Kaplan
    #40
    Igen, végre! :)