90


The Hills Have Eyes 2
  • Harly18
    #90
    Ismét megnéztem a filmet és most is nagyon jó volt, pedig már láttam többször...:)
  • ryhdeksan
    #89
    fantasztikus
  • ricsa008
    #88
    Jön DVD-RE!!! Szinkronnal 5.1 el Szeptember 26.-án
  • torokandras
    #87
    Persze nem olyan mintha moziban néznék egy filmet!De pl én a kis szélesképernyős tft monitorommal és a kis 5.1 es fejhallgatómmal ,fasza parás hangulatot csinálok magamnak éjjel ,tök sötétben, és így nagyon élvezem a DVD-ket!nekem ez is nagy élményt nyújt!
    a végső állomás 2-t láttam moziban is és otthon is!otthon ugyanolyan jó volt!
    Na de bocs elkanyarodtam a témától...
  • bertino
    #86
    annyi a különbség, hogy nem 200 méteres vásznon nézed, hanem esetemben "csak" egy 19"-os monitoron
    az 5.1 ugyanugy megvan, mint a moziban
    én ha nagyon nem bírom, akkor szedek le egy kamerás változatot, minimum TC-t, hogy megnézzem, de nem azért, hogy ez maradjon a gépen
    egyébként meg 5.1es RIP vagy DVD és kész :)

    a gurukat hagyjuk, azok mindent mondanak, csak filmhez illőt nem (legtöbb esetben, véleményem szerint)
  • Harly18
    #85
    Igazad van, én sem szoktam kamerás minőségűeket megnézni, inkább megvárom mire kijön DVD-n, de olyan film esetében, amit nem mutatnak be itthon, azt hogy nézed meg?
  • viizo
    #84
    valóban nem: egy internetszolgáltatónál dolgozom ;)

    viszont nem gondolod, hogy sokkal nagyobb élményt nyújt rendes minőségben, minőségi hanggal megnézni egy filmet rendes méretben?

    elég megnézni bármilyen fórumot: a filmeket lehúzó net-guruk nagy többsége vmi rossz kamerás cuccot néz otthon vmi rossz kis monitoron... mégis ilyenkor mit lehet várni egy filmtől?

    de persze lehet büszkélkedni, hogy ő már ezer éve látta a filmet...
  • bertino
    #83
    te nem ismered az internetet ezek szerint
  • viizo
    #82
    OFF: elég szomorú, hogy ennyire nem a moziban nézitek meg ezeket a filmeket, hanem otthon monitorokon, rossz minőségben, rossz hanggal, és így az élmény is teljesen elvész...

    sem a 28 héttel később, sem a SZSZ2 nem elérhető itthon sem moziban, sem dvd-n, szal gondolom "nézhető" kamerás verzió rulz... grat az igényszintekhez
  • viizo
    #81
    a végső állomás 2 nagyon jól sikerült, míg az első rész akkor is csak közepes film, ha azt láttad volna először:

    hidd el, aki betartotta a nézési sorrendet, annak is jobban tetszett a második rész ;)

    off: kár hogy a harmadik nagyon gyengére és kiszámíthatóra sikerült :///
  • Flower
    #80
    SzSz2 is bejött, de a 28w is.
  • AntiHero
    #79
    vagy nem:S Az egy igénytelen szar lett sztem. (kiszámitható, gagyi történet, igénytelen ugyan olyan jelenetek mint az 1ben voltak stbstb...)

    A Sziklák szeme 2 1000x jobb tőle.
  • Flower
    #78
    28 weeks üti is, méghozzá elég keményen!
  • torokandras
    #77
    van benne igazság,amit mondasz pl a végső állomásnál a 2.-t előbb láttam és sztem az a legjobb,de a szikláknál nem csak nekem ez a véleményem:nézzétek meg a kritikákat!
    a 28 weeks pedig állítólag üti az 1.színvonalát!
  • cukorborso18
    #76
    Sztem is jobb volt az első rész!Nem is féltem igazán:D,mondjuk azért néha előfordult,hogy nem mertem odanézni:P.Az előző rész után rémálmaim voltak...Kíváncsian várom a folytatást!
  • Harly18
    #75
    Egy film második része sosem tudja hozni az első színvonalát, ez még akkor is így van, ha valóban jó film a második rész is, mert önkénytelenül hasonlítjuk az elsőhöz....Ha hamarabb látná az ember mondjuk a második részt, akkor lehet az elsőt tartaná gyengébbnek...
  • Flower
    #74
    Megnéztem. Húúúúúúúú :D
    Az erőszakolós részt kihagyhatták volna belőle. Az gáz volt.
  • AntiHero
    #73
  • torokandras
    #72
    egy ratyi kurva szar hihetetlen ocsmány fos lett a film ,ne haragudjatok...nem is értem .az első rész ,a remake után h lehetett ezt összehozni???hmm
    lehet azér mer az ember ilyenkor jobbat vagy legalább olyan színvonalat vár,de ez nagyon nem jött össze
  • AntiHero
    #71
    miért?
  • Amorf Girl
    #70
    nem is tuttam h van 2. része!!:'((( most naon szomi vagyok:'(
  • PeeTeR
    #69
    jo kis film.. kimondottan betegre sikerult :)
    foleg az eleje :D
  • bertino
    #68
    az elsőt csak szimpla ripben néztem, most lett vége :)
  • AntiHero
    #67
    Jaj ez a HD:) Az első meg van? Add már ide nekem is:D
    HD FOREVER
  • bertino
    #66
    majd HDben, ha lesz
  • AntiHero
    #65
    Akkor gyorsan nézd meg a másodikat is 2x jobb mint az első(szerintem)
  • bertino
    #64
    most nézem az első részt
    vérben nincs hiány
  • FearFactory
    #63
    SPOILER

    Nekem másképp jött le. Eleve nem nyírták ki az összeset. A végén a laptopos ürge az biztos nem a katonai ruhás, azt kinyirják. Pontosan emlékszem rá, hogy a konferencia teremben volt, ott támadta be napoleont meg a szöszit. Szóval a laptopos valaki az csak egy mutáns volt a sok közül, aki mittudomén talált a cuccok közt egy laptopot vagy a bázison kolbászolt. Mindenesetre ez csak ilyen "hú, lesz még 3. rész is" érzés miatt tették a végére.
    Összességében nekem tetszett ez a film, jó kis trancsír volt. Baromság összehasonlítani más horrorokkal, itt a brutalitás a lényeg nem a sötét szobában kiabálós szellemes csúnyafejű néni ijesztgetős kategória.
    A halálos kitérőt meg nem is hasonlítanám a sziklák szeméhez. Az se volt rossz, de a sziklák szeme klasszisokkal jobb.

    SPOILER vége
  • Gabriel Dekanov
    #62
    Az első jobb volt... dúrvább, szerintem látványosabb is ha tudjátok mire gondolok. A szöszi jó volt mondjuk (kinézetre), jó hogy csak a fekete csajszit kapták el hátulról:)
  • PrisonMan
    #61
    Nem, csak amikor egy fontosabb dolgot ki kell emelnem
  • AntiHero
    #60
    Utolsó mondataidat mindig így írod?
  • PrisonMan
    #59
    Én is innen néztem a feliratot
    Azelőtt össze-vissza kerestem, de sehol nem találtam, itt meg még a relaeshez is pont jó volt
    Egyébként azt tudni mikor fog Magyaro-n megjelenni?
  • AntiHero
    #58
    JA oké most nem figyeltem, de előtte használtam:) Bocsika..
  • viizo
    #57
    mivel a film még moziba sem került itthon, ezért máskor ha lehet akkor SPOILER jelzéssel lásd el azt a mondandód, ami esetleg lelőhet bizonyos dolgokat a filmmel kapcsolatban!
  • AntiHero
    #56
    Biztos fázott ezért vette fel:):P
  • jAsOn VoOrHeEs
    #55
    Szerintem nem ő az.

    Itt nincs kesztyű. (film eleje, hetedik perc tájékán)


    Itt pedig van kesztyű.


    Meg kicsit olyan nőies keze van a laptoposnak. :D
  • AntiHero
    #54
    Ja és valaki nem tudja annak a számnak a címét ami film végén megy stáblistánál? Az első szám!
  • AntiHero
    #53
    Lehet én vagyok a hülye, de azt aki levágta a kezét a csávónak(a mutáns katonai cuccba) azt se nyírták ki! (vagy csak nem vettem észre:))
    Szerintem ő a laptopos csávó.
  • kisduck
    #52
    Hali!
    Ha feliratot keresel nézd meg ezt az oldalt : http://www.opensubtitles.org/hu
    Nagyon hasznos!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #51
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként a film végének kicsit "fűrészes" beütése volt. :) Itt is adottak a játékszabályok: túlélni a sugárfertőzött emberek kegyetlenségeit egy sziklás terepen, s közben pedig valaki nyomonköveti - laptopon - az eseményeket. Lehet, hogy Jigsaw volt az a film végén?