38
The Black Donnellys
  • ForzaInter
    #38
    ahh de jó sorozat volt ez:(
  • Calver
    #37
    nem vagyok magamnál h képet akarok beszúrni...
  • Calver
    #36
    up, vagy valami olyasmi
    ha valakit érdekel preair féle befejezés, eredeti zenével:

    epikusan kurvajó, csak a beszari bandának (The Arcade Fire) nem tetszett h "jajj, erőszakos műsor!"
  • ForzaInter
    #35
    Na most végeztem ki a sorozatot. :) Nagyon bejött nálam simán 10/10. Kár érte, még simán lehetett volna 1-2 évadot lenyomni. Nagyjából jól is zárták le az utolsó résszel, mert végül is lehetne folytatni is. (Innestől SPOILER!!!) Bár gondolom miután elmenekültek a kocsival, kórházba vitték az anyjukat, és ott letartóztatták őket, mert ugye Joey a sitten mesélte a történetet, de kérdés mi lett Donnelly tesókkal? Mert multidőben beszélt róluk mintha már meghaltak volna, gondolom Dokey meghalt, az anyjuk meg jó kérdés. Szóval nagyon jó sorozat volt, egyik kedvencem lett, nagyon kár hogy nem lett több évad. :(
  • ForzaInter
    #34
    Jó ez a sorozat nagyon, ma hajnalban néztem meg a 8. részt, eddig nálam 9/10 a sorozat, faszkivan hogy a hülye amicsiknak ez se tetszett:@
  • AntiHero
    #33
    Én most néztem végig a sorozatot pár hete. nekem tetszet elnéztem volna még 1 évadig.
  • Calver
    #32
    később legszebb emlékeim szerint - asszem annakidején 6. részig néztem, utána már csak webripek voltak - átmegy iszonyat lehúzós drámába, és erősen eltűnik első rész morbid humora... majd meglátjuk, én is most végignézés szándékával kerestem
  • ForzaInter
    #31
    kösz:)
    tegnap az első részt láttam a telaviv2-őn, nagyon bejött, kár hogy csak ennyi rész van belőle:(
  • Calver
    #30
    kis reakcióidő megvan, de repült privát, élvezd
  • ForzaInter
    #29
    vki privátba tudna adni linke ahonann letudnám tölteni? sehol nem találom:(
  • AntiHero
    #28
    Nagyon remélem hogy igen. Most írtam levelet a forditónak.
  • PrisonMan
    #27
    Lesz felirat a 7-13. részhez?
    Addig nem kezdeném el tölteni, amíg nem tudom, hogy lesz-e
  • Calver
    #26
    amúgy szegény Donnelly testvérek csak ott szívták meg h NBC-n ment a sorozat... ez a móka FX-en vígan élne jópár évadot, de kéremszépen, NBC-n nem lehet valakinek a lábait darabokra törni egy kalapáccsal, a nép gyomra - a sorozat hihetetlen humora ellenére - biza nem veszi ezt be.
  • Calver
    #25
    hát... megnézhetőek, jah. élvezhetőek? kétlem. mint a Day Break esetében, az online epizódok minősége csöppet komikus sajnos...
  • AntiHero
    #24
    "a maradék részek online biztos megnézhetőek lesznek."
    Azért ez megnyugtat.
  • Calver
    #23
    rég kúrt fel ennyire hír
  • AntiHero
    #22
    Micsoda? Beszüntették?
  • Malakai
    #21
    Akkor vmi kavar lehet a codecjeid körül, mert én bármelyik lejátszómmal próbáltam, mind1ik vitte (GOM Player, Classic MediaPlayer, VLC, bsplayer, Windows Media Player), de a kedvedért ránéztem GSpotal és az azt mondta, hogy biza itt a videó az Xvid, az Audio, pedig sima MPEG-1 Layer-3, szóval elég alap codecok.

    Amúgy sajna a sorozatot cancelelték. :(
  • AntiHero
    #20
    Figyi te a 3 episodot mivel játszottad le?
    Mert én már 5 féle verziót letölttem a 3. epizódból. De vagy nem tudja kitömöríteni vagy nem játsza le.
    Klite Codec parckot használok. Póbáltam felrakni új Divx, új Xvid codecket de az se játszotta le. Most az Octaviant haygtam meg azt te mivel játszottad le?
  • Malakai
    #19
    Jah, tegnapi részt még nem láttam, szal addig néztem eddig, de nekem bejövős.
  • vasmacs
    #18
    Most néztem meg a pilotot és nekem borzasztóan tetszett, én nagyon szeretem az ilyen jellegű filmeket, és úgy látszik, innentől az ilyen jellegű sorozatokat is :-))
  • Calver
    #17
    bár erősen a pofon kategória
    mindenesetre akinek annakidején bejöttek Guy Ritchie filmjei (A Ravasz, az Agy és a Két Füstölgő Puskacső, Blöff) annak ez a sorozat is tetszeni fog...
  • LasDen #16
    nekem bejön a sorozat....a 2. rész is tetszett, bár talán Tommynak ez az "elsimítok mindent" nem tetszik........
  • AntiHero
    #15
    Semmi baj..
    Ízlések és pofonok.
  • espio
    #14
    Megnéztem az első rész első és utolsó húsz percét. Unalmas, gyenge és minősíthetetlen sorozat.
    "Mi nem ezt a hullát kérdeztük!"
    Váhá... Ki tud ezen nevetni. Nagyon gyenge...
    Bocs ha valakit ezzel megsértek, de csak személyes véleményemet írtam le.
  • AntiHero
    #13
    Kint a 2. rész és magyar felirat is van már hozzá!
  • LasDen #12
    bazz meg.....ez kurva jó....iszonyat nagy faszaság.....kurva jó az istenit :DDDDDDDDDDDDD
  • AntiHero
    #11
    ISMERTETŐ
  • AntiHero
    #10
    THE BLACK DONNELLY'S TRAILER


    A tegla zenéjével:
    BLACK DONNELLY'S TRAILER FAN
  • AntiHero
    #9
    Nekem ezek is tetszettek.
    Csak a zenéket cserélték?
  • Calver
    #8
    junkie aszondja zenéket cserélték le részben
    ami kár, mert 1x00-nak iszonyat ütös zenéi voltam, még az új pilotot nem láttam
  • AntiHero
    #7
    Ami egyezik az 1x01el.Ugyan az a kettő.
  • AntiHero
    #6
    The Black Donnellys - 1x00 - Pilot (DVDSCR-PREAiR)
    Ehez van magyar felirat.
  • Paparazzi20
    #5
    hali,
    én is felfigyeltem erre az új sorozatra,vonzónak tűnik elsőre a téma,és láttam is hogy már első rész lement. létezik már hozzá felirat??mer én csak akkor nézem meg,ha legalább felirat van hozzá..
  • AntiHero
    #4
    Csak a hülye "next" nem kéne bele:)
  • LasDen #3
    nem kicsit fasza a banner.......az első részt meg holnap tudom csak megnézni......
  • AntiHero
    #2
    Esetleg Bannernak:
  • AntiHero
    #1
    Csak nem tok aludni...
    Ennek örömére megnéztem egy sorozat első részét.
    Mit kell mondani róla.Nagyon fasza.Akinek tetszet a BLÖFF annak ez is teszeni fog.
    Egy testvérpárrol szól és a barátairól akik átveszik a helyi maffia helyét.
    Nagyon cool film, zene, történet,Jenny meg k*rva jó nő
    Mindenkinek ajánlom figyelmébe!

    A sorozat címe:
    The.Black.Donnellys.