92
A Nokia 3110 visszatér - máshogy
  • megalodon
    #52
    köszönöm szépen!
  • Lukacsmacska
    #51
    a gyár szerint 2 GB-ig, nekem 1 GB-os kártya van benne
  • megalodon
    #50
    szevasztok ez a teli meddig bővithatö??
  • kovecses
    #49
    Az újraindulási problémára ez a megoldás:

    v6.60 21-5-08 firmware

    most már csak meg kéne találnom és letölteni, ha valakinek esetleg megvan belinkelhetné és elmondhatná hogyan lehet feltölteni a telóra!
  • laci 700
    #48
    Plz help!
  • laci 700
    #47
    Helló! tudna valaki küldeni videót vagy képeket hogy hogyan lehet szétszedni ezt a telefont? mert az a gond hogy beledőlt a kávé és szeretnénk kitakarítani:D
    thx!
  • Lukacsmacska
    #46
    mostanában nekem működik, de ha megint elkezdi ezt az újraindítós játékot kipróbálom :)
  • muzic25
    #45
    Sziasztok Megoldottam az ujraindulás problémáját amit most megosztok veletek a fojamat egyszerü:
    1. vedd ki a memókártyát a telóból
    2. kuldj 1 mp3-mas számot a telóra ( ne küld 3 megabájtnál többet mert akkor nem tud mozogni a telefon)
    3. ha megvan kapcsold ki a telót
    4. rakd bele a memókártyát
    5. és kapcsold be a telefont
    6. nem kellene ujraindulnia

    ha gondvan vagy nem sikerült akkor szolojatok
  • 09tomics
    #44
    Kedves RoBi59! Függetleníteni nem lehet, mert BB5-ös. A super x-sim IV könnyedén megoldja a problémát.
  • RoBi59
    #43
    Helló!

    Sikerült már valakinek ezt a típust kártyafüggetlenítenie?
  • YadgaY
    #42
    Ja, de 2 nap múlva (ma ) újra elkezdte, és az Update sem segít
  • Lukacsmacska
    #41
    akkor majd hamarosan én is megpróbálom frissíteni, de még most is jó neked? úgy értem 1 nap után is oké még? :D
  • YadgaY
    #40
    Na, Nokia Software Updater-rel frissítsd a szoftvert, (elvileg ugyanúgy v.5.50-es lesz, de ha bepötyögöd, hogy *#0000# , akkor megláthatod.
    Szofverfrissítés, és nekem most újra működik =) =) =) =)
  • Lukacsmacska
    #39
    aj-jaj, akkor ez valami tipushiba, mert nekem is ez van :(
    a Nokia PC Suit-tal könnyel lehet szoftvert frissíteni, illetve az megoldaná a problémát?
  • YadgaY
    #38
    Nekem is ez a problémám, idáig minden rendesen működött, de nekem elég bekapcsolni, és jön a restartolós játék....
  • mzthebest
    #37
    Üdv!

    Nokia 3110 classicom van és azt a bugyuta dolgot kezdte el csinálni,hogy ha 2-3 mp3nál több zene van a memóriakártyán (Kingston 1GB),akkor újraindul, mikor elinditom a zenelejátszót. Majd mikor ismét bekapcsol, kb 8-10s múlva újraindul ismét. Ezt eljátsza 3x-4x és kikapcsol teljesen. Ha be próbálom kapcsolni akkor az egész kezdődik előről, egészen addig mig,ki nem szedem a mem.kártyát és PC-n törlöm róla az mp3akat. Visszahelyezés után működik rendesen a teló, használható. Ha teszek rá zenét, és frissiteni próbálom a zenetárat, kb 80%ig eljut és kezdődik az újraindulós játék...
    Kérdés: mi árthatott meg neki, valamint hogy a Nokia Software Updater futtatásával megoldódna-e a probléma? Vagy szerviz? Teló még garanciális.

    Üdv, Tamás
  • zotya10002
    #36
    Sziasztok!!!Van egy olyan problémám hogy a telefonom kijelzője(Nokia310classic) amikor fotózok zöldes képet mutat!Elvittem szervizbe kicserélték a kamerát de még mindíg olyan!!!Mi lehet a gond!!!!Nektek is ilyen???
  • sziszi98
    #35
    Nekem is sok játéknál azt írja ki!
  • sziszi98
    #34
    Nekem is 1 gb-s kártya van benne Kingston nekem már másodszor romolt el!
  • csepene
    #33
    Én is egy hete kaptam egy ilyen telót.
    Nekem is 1Gb-os kari van benne,de nekem nem volt semmiféle rossz tapasztalatom ezzel kapcsolatban.
    Szerintem vidd vissza a kártyát,lehet az szériahibás.
    Az enyémbe Kingston van.Szerintem ez egy megbízható márka.
    Talán próbáld meg ezt.
  • Szabó Péter
    #32
    Van egy NOKIA 3110c telefonom.

    Beletettem 1 Gb-os memóriakártyánt, és ha kikapcsolom a telefont, nem lehet ujra indítani, mert ki-be kapcsol.
    Ha formázom a kártyát, tökéletesen működik.
    Az oké, ogy ne kapcsoljam ki, de más megoldás?

    Sok neki az 1 Gb os sd?

    Köszi a válaszokat!

  • grebber
    #31
    Nemtud valaki linket adni ahol poker játékot tölthetnék le ere a elefonra?
  • Beast Machine
    #30
    ennek oka van: finneknél a 4-es balszerencsés szám.
  • Ightorn
    #29
    Hali! Ilyeen nálam is van, volt a 6230i-n is. Valmelyik java osztályt nem találja, legalábbis a hibaüzenet szerint.
    Egyébként nagyon jó kis teló ez, a kollégám 6233-a alig tud többet. A Kijelző lehet, hogy viszonylag kicsi, de nem filmet akarok nézni vele. Mem. kártyáról futtat alkalmazást, azt a 6230i-m sem tudta.
    A warp9.uw.hu-n van jópár dolog hozzá.
  • hitch
    #28
    sziasztok.Nemrégota vagyok tulajdonosa ennek a telefonnak és azt szeretném megkérdezni hogy ha töltök rá játékot és némeik játéknál azt irja ki hogy hiba az alkalnazásban.Mi lehet a baja vagy a telefonnal van vmi gond???
  • yaht
    #27
    Láttatok már élőben 3110classikot?? Olyan csúnya, hogy ki sem lehet csúfolni!! És az lcd-je is elavult (128*160) gagyi.....
  • Landren
    #26
    Lehet nagy a K610i tudása, de: a Nokia és Samsung hasonló árszegmensre pozícionált modelljei kijelző és videófunkció terén messze többet nyújtanak. És pl. nincs benne infravörös port és FM rádió sem.

    No mindegy, kinek ez, kinek az...

    Én nagyon sok Nokiával találkoztam már, vannak rosszabbak, vannak jobbak. A minőségről is tudnék regélni, de nem akarok. Vannak olyan modellek amit valami elmebeteg találhatott ki, de vannak nagyon jól sikerültek is, és ebből van több.
  • Landren
    #25
    Látszik mennyire ízlés kérdése az egész, mert Te nyilván nem vagy Nokia szimopatizáns, de ha pl. a piaci részesedést nézzük, akkor meg a SonyEricsson sehol sincs a Nokiához képest, és nem hinném, hogy csak az idősebb üzletemberek miatt.
  • DjDano
    #24
    Hát nekem inkább a Sony Ericcson tűnik szürkének és erős a japán beütés a dizájnban, a k610i tudása nagy de a kinézet nagyon nem jön be... izlések és pofonok
  • mate317
    #23
    Az én véleményem:

    NOKIA: jó minőség, unalmas, szürke, viszont jól használható menü (idősebb üzletembereknek tökéletes lehet). Vannak nagyon eltalált, és szépszámmal bénább modelleik is.

    SonyEricsson: Változó minőség, viszon tökéletes, kiforrott menü, ráadásul szépen megrajzolva, animálva stb, a lényeg, hogy egyszerre tudja ezeket: szép, egyszerűen kezelhető, jól működik.

    A 3100 helyet én inkább k610i-t vennék ennyi pénzért.
  • DjDano
    #22
    Tapasztalatból mondom, nem egy Nokiám volt már... A haveri körben más márkák is akadnak szépszámmal, egyiknek a menüje szar, másiknál a joystick szarik be (Tipikus sony Ericsson betegség), van bennük millió funkció de a minőségük enyhény szólva közepes ill gagyi.
  • Landren
    #21
    Ne vedd kötözködésnek, de érdekelne, hogy ezt mire alapozod?
  • DjDano
    #20
    Igen... és aki mást mond az szándékosan hazudik!
  • Landren
    #19
    Úgy gondolod, hogy a Nokia minőséget gyárt? :)
  • DjDano
    #18
    A minőségnek és a márkanévnek ára van :)
  • Firerock
    #17
    CSak Rá van írva 5betű
    és ez nagyon sokba kerül
  • Landren
    #16
    jah, pedig semmivel nem drágább az előállítási költségük...
  • dotkom
    #15
    hat ja. sajna a nokiak dragabbak mint a hozzajuk hasonlok.
  • dotkom
    #14
    :DDDDD
  • Landren
    #13
    Jah, 40k az nem rossz ár...
    Nem is néz ki rosszul