92
A Nokia 3110 visszatér - máshogy
  • pumecedli
    #92
    Segitséget szeretnék kérni. A páromnak ilyen telefonja van,most szofterfrissitést csinált a T-mobilos üzlet, és eltünt a kedvenc csengőhangja. Szeretném visszarakni, most a számitógépemre sikerült letöltenem.Légyszi segitsetek, ha lehet szájbarágósan, hogy hogyan tudnám a gépről áttenni a telefonra.köszi mindenkinek előre is.
  • KRISis
    #91
    Sziasztok,
    a Nokia 3110-emmel szeretnék filmet nézni hosszú buszozások alatt, de olyan problémám van ,hogy amikor full screen mod-ba váltok akkor a "szünet" és a "vissza" gombok belenyúlnak a képbe, ami nagyon zavaró. Tud valaki megoldást a problémára?
    Köszönöm
  • sacko98
    #90
    Ha valakinek kell babi néni videó telefonra az innen letöltheti: http://data.hu/get/2911922/Babi_neni_strandra_megy.mp4
    (Az én 2730-asomon hibátlanul megy)

    Sanyi
  • McGrady
    #89
    köszönöm szépen!
  • Dj Tommy
    #88
    Így tudod frissíteni:
    http://www.nokia.hu/tamogatas/szoftver/szoftverfrissito
  • McGrady
    #87
    köszi a tanácsot!
    meg tudod mondani, hogy lehet frissíteni? pcsuite letölt, és akkor azzal?
  • Lukacsmacska
    #86
    Hanyas szoftver van rajta? Nekem míg az 5.50-es volt, néha csinálta ezt (sőt ha visszaolvasol, másnak is) de mióta frissítettem 7.21-esre, egyszer sem indult újra. Frissítsd te is, megéri azt a fél órát.
  • McGrady
    #85
    Helló! Van egy 3110-esem, 2 gigás microsd kártyával használom, hogy tudjak zenéket hallgatni. Viszont pár napja hirtelen újraindul az egész telefon, amikor frissíti a zenetárat. Mivel ahogy bekapcsolom, magától frissíti, így gyakorlatilag néhány másodperc után meghal, aztán újraindul, megint meghal stb...csak akkor tudom használni normálisan, ha nincs zene a kártyán. Szerintetek mi lehet a gond? Találkozott már valaki ilyen problémával?
    Köszi
  • zero_cool51
    #84
    Üdv.
    Egy problémám lenne:
    Tönkrement a telefonban a hangszóró, csak recseg, és nem szól rendesen.
    A kérdés:
    Régebben tudtam venni alkatrészeket Speedshop oldalán, és magam cseréltem az alkatrészeket (már nem garis a telefon), de most nem kapni már.
    Nem tudjátok hol lehetne beszerezni a hangszórót?
    Vagy egy másik készülék hangszórója kompatibilis vele, amit lehet rendelni?
  • babik03
    #83
    Hali.
    Vki tudna segíteni, vettem a telómba 2gb-os mem kártyát és amikor a telefon le akarja formázni, nem csinál semmit, azt írja ki, hogy leformázza, de semmit nem csinál.
    Vki segítsen pls.
    thx
  • kovecses
    #82
    frissits újra de most magyarral...
  • kovecses
    #81
    ne nézz már mindenkit hülyének sosem volt az...
  • fugelaci
    #80
    Szevasztok! Látom,nem túl aktív az oldal, de hátha valaki elolvassa, és tud segíteni. Az a problémám, hogy vettem egy 3110 classicot, és frissítettem a szoftverjét a legújabb verzióra, ami elvileg hu volt, vagyis magyar nyelvű. Sajnos, csak elvileg, mert az összes magyar szó eltünt a menüből, és a nyelvi beállítások között sincs magyar. Tud valaki megoldást, hogy újra magyar menü legyen a telefonon? Köszi: fügelaci
  • geo91
    #79
    már hogy lenne symbianos? nekem 3110c-m van és marhára nem az...
  • Beast Machine
    #78
    amúgy kijött a 7.21-es firmware, tessék firssíteni.
  • Beast Machine
    #77
    a 3110c is symbianos.
  • kovecses
    #76
    Programot keresel? Akkor először vegyél symbianos telót!
  • Lukacsmacska
    #75
    hívás közben az opciók, felvétel parancs nem jó?
  • medium84
    #74
    Hi!

    Olyan programot keresek erre a telefonra, ami automatikusan felveszi a beszélgetéseket és lementi memóriára. Ha tud valaki ilyet írjon priviben pls.
  • kovecses
    #73
    Dobjátok ki...ez a teló ktasztrófa, tesómét is gyorsan lecseréltük 6300-ra
  • JackMeadow
    #72
    valaki tud segiteni a függetlentésében egy ilyen telónak? Priviben létszi
  • ammata125
    #71
    amúgy nekem is mindig ki- bekapcsol.
  • ammata125
    #70
    Sziasztok!

    Külföldi rokonomtól kaptam egy ilyen telcsit. Sajna nincsen benne magyar nyelv. Honnan és hogyan tudnék rá magyar nyelvet telepíteni?

    Előre is köszönöm!
  • Beast Machine
    #69
    Szevasztok, karácsonyra kaptam egy ilyen telefont, eddig nagyon bejön! Egy kérdés: az indítási dallamot lehet valahogy módosítani? Kerestem a telefonban, hogy melyik hangfájl tárolja, de végül nem találtam semmit. Vki help? Köszike!
  • Lukacsmacska
    #68
    ha egy mp3 zenét állítok be ébresztőhangnak, kb 30 másodpercig játsza, aztán szundira kapcsol
    nem lehetne valahogy megoldani, hogy végigjátsza a számot?
  • laci 700
    #67
    dehogy nem! én is így csináltam! ;)
  • bandilovics
    #66
    ez nem műkszik, kezdek feszült lenni:-)
    más ötlet?
  • laci 700
    #65
    Számlisták? az összes számnál kijelölöd az 1 mappába tartozókat és számlistát csinálsz belőlük, majd a számlisták menü alatt el tudod indítani!
  • bandilovics
    #64
    ezzel minden zeneszámot lejátszik. Nekem több mappában vannak válogatások és azt szeretném, hogy az adott mappámat egybe lejátsza, szépen sorban..
  • Lukacsmacska
    #63
    a zenelejátszóban opciók> zenetár> összes szám
  • bandilovics
    #62
    valaki tudna segíteni? jó ez a telefon de a zenelejátszás eléggé meg lett bonyolítva. Nem tudom úgy beállítani, hogy a kártyára feltett mappában lévő zenéket egy az egyben lejátsza... mindeig listákat állít őssze előadók meg minden más szempont szerint.
  • joce7705
    #61
    halli

    kéne nekem egy 3110c hibás telcsi alkatrésznek
    nemek kell mert az enyémet össze törtem sajnos
    ha valakinek van akkor jelezze megegyezünk
    email: [email protected]
  • kovecses
    #60
    Nem! Pl van a mem kártyán 152 szám akkor hiába frissitem a zenelistát, csak 148et lát. Meg ilyenek.
  • Lukacsmacska
    #59
    magától nem frissít, vagy a zenetár->zenetár frissítése parancsra se csinálja?
  • kovecses
    #58
    Sikerült a telefont felfrissitenem 5.50-ről 7.01-re. Az újraindulások megszüntek, de a zenelejátszó még mindig nem frissiti a zenelistát! Ez azt jelenti hogy ha a memóriakártyára rakok zenét akkor nem veszi észre a telefon hogy vannak rajta új zenék! Valamiért nem frissül a zenelista, ez volt az előző firmwarrel is és azt mondják ez okozta az újraindulásokat is.

    Valami ötlet?
  • kovecses
    #57
    NSS
  • kovecses
    #56
    Most szivatsz vagy segitesz?
  • kovecses
    #55
    Nekem még ez sincs meg:

    v6.60 21-5-08 firmware
  • muzic25
    #54
    Sziasztok kiadták a 07.01 softot mindenkinek ajánlatos frissíteni a telefonját :)
  • kovecses
    #53
    valaki?