39
Falon futkosás Prince of Persia módra
  • Kepek
    #39
    Képes a falon is menni (0:25-től)
  • Wolfsnack
    #38
  • sz4bolcs
    #37
    Jah. Egyelőre megelékszem azzal, hogy értem, miről ír. :)
  • bens
    #36
    a horizontális tudtommal vízszintes. namost ha van vízszintes fal, azon én is tudok futni...
  • sz4bolcs
    #35
    Miért? Nem lehet?
  • bens
    #34
    "vertikális ill horizontális falon futások"

    na ezt most magyarázza meg vki h lehet egy fal horizontális
  • Fbn Lx
    #33
    milyen falon és milyen csukában nyomod azt a 4 és fél métert?
    Nekem 3 lépésig megy, azok is elég kis lépések :p
  • Prince of Máté
    #32
    ok kösz.
  • Kongy
    #31
    Sztem jó,csak 1 kicsikét abszurd. Pl vegyünk 1 sztorit. Egy 7 éves kisgyerek éjjel-nappal Prince of Persiát játszik. Aztán egyszer az iskolában ahelyett h a lépcsőn menne le megpróbál a falon futni (mert vannak ilyenek pl 1 gyerek aszitte h ő vmilyen reőülő pokémon és kiugrott a 10 emeletes házból) és puff betörik a feje a POP miatt... szal nemigazán ajánlom 10 alatti gyerekeknek a POP trilógiát. Én 1ébként nagyon bírom a falonfutást meg a többi akrobata mutatványt mert előnyös a játékban...
  • zola2000
    #30
    Na és láttam a pokemon blue rescue team nintendóDS játékot. Tehát lehetséges hogy egy egerben annyi energia van, hogy 3méter távolságból megrázza az ellenfelét ^_~
  • sz4bolcs
    #29
    >>>
  • Romtotem
    #27
    Magyar helyesírás tanulmányozása, teljeskörű elsajátítása után szerintem Neked is menne. Talán.
  • NeverwinterKING
    #26
    sznéknek igaza van az már nagyon is PK
    és sznék hogy te milyen sok oldalú vagy
  • SNAKE01
    #25
    amire te gondolsz az a PARKOUR,énis csinálom,abban vannak ilyenek. én nekem a falon futás 4 lépésig megy és kb 4 és fél métert haladok...
  • Jagi
    #24
    Óóó, most mér' mondoood? :)
  • Kaszi46
    #23
    Tudod ez egy játék, nem kell hogy ragaszkodjon a valósághoz.
  • Jagi
    #22
    Azt csak Chow Yun Fat tudja mekcsinálni... :S
    de nekem nincs is olyan kardom mint nekie :)
  • Sir Quno Jedi
    #21
    Azt túl könnyű, mer kemény és szilárd! A fák legfelső ágain meredező fátyollevelekre kell masszívan rátehénkedni orkán ideje alatt!
  • Jagi
    #20
    kigyúrt, megkapaskodik és elrúgja magát... csak gyorsan mert félisten...

    a lebegés tényleg menőbb, de már az is snassz... én ládzsa hegyére szoktam kislábújjal felugrani
  • 12346
    #19
    neh.. ez vicc ...:c
  • el bruja
    #18
    1ébk még azt olvastam vhol hogy bred pitty helyett Keanue Reevest húzkodják majd kötéllel:P
  • Radee
    #17



    Lesz filmben iskivánci vagyok abba is beleteszik-e ezeket. Valószínűleg majd kötélen húzkodnak egy Orlando Blum-ot vagy Braqd Pittet.




  • Radee
    #16


    Bizony a gravitáció, a forgatónyomaték, a súrlódás



  • Radee
    #15


    Egyénként a játék története egész jó csak vannak benne ezek az "érdekes" dolgok.
  • Radee
    #14
    és az hogy két fal között ugrál ide-oda?
  • 400Dani
    #13
    Tamagocsi
  • 400Dani
    #12
    sok pú
  • Cat #11
    a kinai filmek castingjánál elsőre mindig azt kérik, hogy "fuss át a tavon". Ha megcsinálja, még énekelnie kell egy dalt, és mondania két verset. Ezért ilyen ügyesek.
  • Hixer
    #10
    ehh... hmm és gravity gun-t akarok, az megoldható fizikai szempontból?
  • Frosty01
    #9
    jah, rohadjon meg
  • csgery
    #8
    Egyszerűen lehetetlen úgy futni a falon oylan sokáig... lehet h tapad a cipője, de hát a jó öreg gravitáció...
  • Lyan Kyj
    #7
    Aha
  • hen-tes
    #6
    Már nem menő, én lebegni szogtam. .p
  • ColdFire
    #5
    Jamacasi
  • hunbasser
    #4
    mátrix -.- meg volt most vmi film az rtl klubon azt hiszem múlt hét pénteken,abban is megcsinált dmx egy ilyen atrakciót -.-
  • Shiwo
    #3
    Jackie Channek néha összejön, csak nem mindig elsőre és csak rövid távon :)
  • kas123
    #2
    oszttársamat kéne látnod...:D tiszta pókember :D
  • Radee
    #1
    Akiismeri a Prince of Persia játékokat (az újakra gondolok: Sands of time, Warrior within, T2T ) azt kérdezném hogy mi a véleménye a herceg atrakcióiről, mármint fizikusi szemszögből. Úgy mint vertikális ill horizontális falon futások. Falakon ugrálás ideoda stb.